0

@MirusAmisz weź to tak udowodnij po prostu :)))

0

@Azglahal Kounde dobry mecz? bardzo przeciętny by nie powiedzieć ,,słaby"

0

@4drian0 skąd mogą mieć pewność do kogo był skierowany? xDD

27

i tyle madrycioku z Twojej drukarni pod realik xDDD


1

@kanver_ druga połowa to przedsmak tego co mielismy z Sevillą i mamy teraz z Gironą.... Tym bardziej, że z PSG dużo kluczowych piłkarzy nie grało..

1

@ZwyklyKibicBarcy04 wg. mnie kontuzja była udawana.

4

@Kapitan9 skąd pewność, że każdy byłby za kwotę 20-30?

3

@blakkudium wieku nie oszukasz..

1

@blakkudium Jak już to bardziej bym stawiał na PO zmiennik/rywal do walki o skład z Kounde (a E. Garcia wrócił na Nominalną swoją pozycję)

1

@blakkudium niestety, zapewne tak będzie. Na te 9 co nam się podobają trzeba wyłożyć +/- 150mlne

1

@blakkudium Ja również tak uważam ale nie ma co się nastawiać, jednak ważniejszy wg. mnie będzie ewentualny transfer na 9

2

@blakkudium Barcelona powinna się mocno zainteresować i latem pójść po Schlotterbecka a zimą po Marc Guéhi-a. Środek obrony jest do przemodelowania u nas, atak również (9)

23

Szacun za to, że się podnieśli i wygrali w klasyku, mimo, że sędziowie robili wsio pod realik.

0

@Litman Cubarsi :)

1

@Ku84fcb co do Raphinhi to wątpię, ma wrócić na mecz z Realem a to oznacza, że prawdopodobnie zacznie na ławce o ile w ogóle wróci na El Classico.

0

@bezalkoholowy na głównej stronie masz, po prawej stronie nieco niżej.

0

@kpiarz może tak być jak również słabsza jesień może przynieść bardzo dobrą wiosnę? Po sezonie ocenimy.

6

Alex Baena:
„Pedri jest najlepszy na swojej pozycji i jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.
Odkąd zacząłem grać z nim w reprezentacji U-19, naprawdę go podziwiam. Zawsze byłem częścią drużyny Pedriego.
Ludzie zastanawiają się, kto zasługuje na Złotą Piłkę – Lamine czy Dembélé – ale ja dałbym ją Pedriemu”.

1

wg. mnie do tej pory to najlepiej prezentuje się para obrońców z FC Porto.

0

@Salchent klasyk za 2 tyg.

0

@marcin62 pytałem pytałem :) nie mogłem się powstrzymać i sam kupiłem, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś :) brakuje mi map typu ,,Kaspijska granica"

0

@Pressinho w meczu Brazylia-Holandia obstawiałbym na Holendrów, co do reszty się zgadzam.

1

@Sysia11 nikt na nich nie stawia ale mogą okazać się czarnym koniem MŚ 2026

0

@Laminedependencia zobacz w poradniku na necie

2

@Kubsoleon Haaland, Mbappe bym widział bardziej jako LS

2

@barcanawieki wówczas najlepszy i najbardziej kluczowy był Nuno Mendes

0

@Eklerek @4drian0 mi się to udało, musiałem jedynie filmik znaleźć jak to zrobić na płycie głównej ASUS

0

@4drian0 jak możesz to podpowiedz jak włączyć te Secure boot. Nie mogę tego w Biosie przełączyć, nie aktywne.

1

@blakkudium dla mnie też... jeden zawodnik przypisany do tej pozycji to za mało patrząc na cały sezon.... ale pewnie trzeba się nastawić na MAX 2 transfery....

1

@blakkudium jest tego..... skąd $$$

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?