Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz weź to tak udowodnij po prostu :)))
0
@Azglahal Kounde dobry mecz? bardzo przeciętny by nie powiedzieć ,,słaby"
0
@4drian0 skąd mogą mieć pewność do kogo był skierowany? xDD
27
i tyle madrycioku z Twojej drukarni pod realik xDDD
1
@kanver_ druga połowa to przedsmak tego co mielismy z Sevillą i mamy teraz z Gironą.... Tym bardziej, że z PSG dużo kluczowych piłkarzy nie grało..
1
@ZwyklyKibicBarcy04 wg. mnie kontuzja była udawana.
4
@Kapitan9 skąd pewność, że każdy byłby za kwotę 20-30?
3
@blakkudium wieku nie oszukasz..
1
@blakkudium Jak już to bardziej bym stawiał na PO zmiennik/rywal do walki o skład z Kounde (a E. Garcia wrócił na Nominalną swoją pozycję)
1
@blakkudium niestety, zapewne tak będzie. Na te 9 co nam się podobają trzeba wyłożyć +/- 150mlne
1
@blakkudium Ja również tak uważam ale nie ma co się nastawiać, jednak ważniejszy wg. mnie będzie ewentualny transfer na 9
2
@blakkudium Barcelona powinna się mocno zainteresować i latem pójść po Schlotterbecka a zimą po Marc Guéhi-a. Środek obrony jest do przemodelowania u nas, atak również (9)
23
Szacun za to, że się podnieśli i wygrali w klasyku, mimo, że sędziowie robili wsio pod realik.
0
@Litman Cubarsi :)
1
@Ku84fcb co do Raphinhi to wątpię, ma wrócić na mecz z Realem a to oznacza, że prawdopodobnie zacznie na ławce o ile w ogóle wróci na El Classico.
0
@bezalkoholowy na głównej stronie masz, po prawej stronie nieco niżej.
0
@kpiarz może tak być jak również słabsza jesień może przynieść bardzo dobrą wiosnę? Po sezonie ocenimy.
6
Alex Baena:
„Pedri jest najlepszy na swojej pozycji i jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.
Odkąd zacząłem grać z nim w reprezentacji U-19, naprawdę go podziwiam. Zawsze byłem częścią drużyny Pedriego.
Ludzie zastanawiają się, kto zasługuje na Złotą Piłkę – Lamine czy Dembélé – ale ja dałbym ją Pedriemu”.
1
wg. mnie do tej pory to najlepiej prezentuje się para obrońców z FC Porto.
0
@Salchent klasyk za 2 tyg.
0
@marcin62 pytałem pytałem :) nie mogłem się powstrzymać i sam kupiłem, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś :) brakuje mi map typu ,,Kaspijska granica"
0
@Pressinho w meczu Brazylia-Holandia obstawiałbym na Holendrów, co do reszty się zgadzam.
1
@Sysia11 nikt na nich nie stawia ale mogą okazać się czarnym koniem MŚ 2026
0
@Laminedependencia zobacz w poradniku na necie
2
@Kubsoleon Haaland, Mbappe bym widział bardziej jako LS
2
@barcanawieki wówczas najlepszy i najbardziej kluczowy był Nuno Mendes
0
@Eklerek @4drian0 mi się to udało, musiałem jedynie filmik znaleźć jak to zrobić na płycie głównej ASUS
0
@4drian0 jak możesz to podpowiedz jak włączyć te Secure boot. Nie mogę tego w Biosie przełączyć, nie aktywne.
1
@blakkudium dla mnie też... jeden zawodnik przypisany do tej pozycji to za mało patrząc na cały sezon.... ale pewnie trzeba się nastawić na MAX 2 transfery....
1
@blakkudium jest tego..... skąd $$$