5

Smuci fakt, że mimo dojścia do półfinału LM i wygrania 3 tytułów nie mogliśmy zbytnio przeprowadzić transferów...

3

@PatrykBarca nie wspominając o Aubameyangu

1

@norbi77 o to jest pytanie, ciekawe czemu w tym temacie cisza xD

0

dobrze prawi, w ogóle nie było pomysłu na grę.

0

@esem91 bez klasowej 9 może być lichy sezon (Lewy ma swoje lata...co za tym idzie coraz częstsze wahania formy)

0

@Marcelinho99 Też przed sezonem miałem obawy co do Lewego jak i braku następcy Inigo.. Po sezonie jednak będzie można stwierdzić fakt, czy słuszne były moje obawy.

0

@konajoncek słaba jesień po to by lepsza była wiosna...ale na poważnie to rok temu początek sezonu był dużo lepszy do momentu dołku w Listopadzie

0

@Frimpong Liverpool wydał 300mlne?? Barcelona 26mlne na Garcie i Roonyego?

2

@directedbyfcb też myślę, że to przejściowe tak jak rok temu słabszy okres w listopadzie i grudniu.

0

@AmigoBlancos prawda. Dołek i tyle.

0

Dobrze, że teraz przerwa reprezentacyjna

0

Za dużo zmarnowanych setek. Wsio się zemściło

0

Szczena też teraz dał dupy.

1

3

Co ten Lewy gra.... Bez klasowej 9 można marzyć o pucharach

2

Oststni sezon Lewego... ale póki co tragedia.

0

@damian16161212 na Varze siedzi realowiec (serio)

0

@Who_you_mam spokojnie, ocenimy na koniec sezonu, poprzedni sezon był dobry w jego wykonaniu (tylko te kontuzje), lepiej niech teraz on jak i drużyna ma dołek niż wiosną. Moje największe życzenie przed sezonem to Dani bez kontuzji (tak samo jak z Pedrim przed sezonem 24/25)

1

@Faro a z Realem to co?

0

@cules100pro dlatego nie reagował na możliwego karnego dla Barcy oraz anulowanie gola na 2:0 Sevilli.
Czy to nie jest drukowanie? xD

1

coraz bardziej ten sezon pokazuje, że jest potrzeba wzmocnić ŚO oraz N(9)

0

wiadomo jak to działa, nie jesteśmy realikiem to tego akurat nie sprawdzą tak samo jak piłkarz Sevilli atakuje w swoim polu karnym piłkarza Barcelony łokciem....

0

@Xxxbarca4ever Ferran w czym lepszy... ani jeden ani drugi... taki fakt.

0

@Pablozeusz tak jak rok temu o 16:15 > sam wiesz ile było.

0

Można wiele dobrego mówić o Kounde ale w obecnym sezonie on jest jakiś ociążały, często wygląda jakby piłka mu przeszkadzała.

2

Szybko w tym sezonie przyszedł dołek..

0

@DariaFCB spadek formy jak rok temu grali listopadzie i grudniu... predzej czy później przychodzi taki moment.

0

Jesteśmy w dołku formy, tak jak ok. rok temu przy rozegranie drugiej połowy z Espanyolem zaczął się dołek tak w tym roku przy rozegraniu drugiej połowy z PSG zaczął się dołek.

2

@Aragorn33 widzą jak wsio ustawione od dawien dawna pod realik

5

@AduŚ07 realik xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?