Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Smuci fakt, że mimo dojścia do półfinału LM i wygrania 3 tytułów nie mogliśmy zbytnio przeprowadzić transferów...
3
@PatrykBarca nie wspominając o Aubameyangu
1
@norbi77 o to jest pytanie, ciekawe czemu w tym temacie cisza xD
0
dobrze prawi, w ogóle nie było pomysłu na grę.
0
@esem91 bez klasowej 9 może być lichy sezon (Lewy ma swoje lata...co za tym idzie coraz częstsze wahania formy)
0
@Marcelinho99 Też przed sezonem miałem obawy co do Lewego jak i braku następcy Inigo.. Po sezonie jednak będzie można stwierdzić fakt, czy słuszne były moje obawy.
0
@konajoncek słaba jesień po to by lepsza była wiosna...ale na poważnie to rok temu początek sezonu był dużo lepszy do momentu dołku w Listopadzie
0
@Frimpong Liverpool wydał 300mlne?? Barcelona 26mlne na Garcie i Roonyego?
2
@directedbyfcb też myślę, że to przejściowe tak jak rok temu słabszy okres w listopadzie i grudniu.
0
@AmigoBlancos prawda. Dołek i tyle.
0
Dobrze, że teraz przerwa reprezentacyjna
0
Za dużo zmarnowanych setek. Wsio się zemściło
0
Szczena też teraz dał dupy.
1
@Barca-Messi10 i śo
3
Co ten Lewy gra.... Bez klasowej 9 można marzyć o pucharach
2
Oststni sezon Lewego... ale póki co tragedia.
0
@damian16161212 na Varze siedzi realowiec (serio)
0
@Who_you_mam spokojnie, ocenimy na koniec sezonu, poprzedni sezon był dobry w jego wykonaniu (tylko te kontuzje), lepiej niech teraz on jak i drużyna ma dołek niż wiosną. Moje największe życzenie przed sezonem to Dani bez kontuzji (tak samo jak z Pedrim przed sezonem 24/25)
1
@Faro a z Realem to co?
0
@cules100pro dlatego nie reagował na możliwego karnego dla Barcy oraz anulowanie gola na 2:0 Sevilli.
Czy to nie jest drukowanie? xD
1
coraz bardziej ten sezon pokazuje, że jest potrzeba wzmocnić ŚO oraz N(9)
0
wiadomo jak to działa, nie jesteśmy realikiem to tego akurat nie sprawdzą tak samo jak piłkarz Sevilli atakuje w swoim polu karnym piłkarza Barcelony łokciem....
0
@Xxxbarca4ever Ferran w czym lepszy... ani jeden ani drugi... taki fakt.
0
@Pablozeusz tak jak rok temu o 16:15 > sam wiesz ile było.
0
Można wiele dobrego mówić o Kounde ale w obecnym sezonie on jest jakiś ociążały, często wygląda jakby piłka mu przeszkadzała.
2
Szybko w tym sezonie przyszedł dołek..
0
@DariaFCB spadek formy jak rok temu grali listopadzie i grudniu... predzej czy później przychodzi taki moment.
0
Jesteśmy w dołku formy, tak jak ok. rok temu przy rozegranie drugiej połowy z Espanyolem zaczął się dołek tak w tym roku przy rozegraniu drugiej połowy z PSG zaczął się dołek.
2
@Aragorn33 widzą jak wsio ustawione od dawien dawna pod realik
5
@AduŚ07 realik xDDD