0

Po pierwszej połowie zasłużony remis, Real i Villareal zawaliły sytuacje bardzo dobre na gola i oba zespoły mają po 1 celnym strzale na bramkę.

1

@blakkudium grają jak posrani... dosłownie.

1

@Kgorecki2500 granie w fc26 i inne odsłony mija się z celem. Do takiej gry (offline) polecam https://www.pessmokepatch.com/2024/10/spfl25.html a 15.10 ma wyjść nowa odsłona. Dużo lepszy gameplay i fun z zabawy względem fc

3

@Kgorecki2500 ta gra żyje reklamą, niesamowite coroczne zapowiedzi a tak naprawdę to to samo z aktualizacją..
Twórcy zamiast cały rok myśleć o nowej odsłonie co zmienić itp. to myślą jak po raz enty wcisnąć graczom kit.

0

@LionelM95 na luzie i tak minie kilka miesięcy jak nie kilkanaście zanim gierka wyjdzie na PC

2

,,Athletic win " póki co remis z ostatnią w tabeli Mallorcą xD

1

@taxky to może być chwilowy spadek formy (tak jak u nas rok temu w listopadzie i grudniu)

0

@LionelM95 daj z czasem znać jak ci się gra/albo ogólną ocenę po skończeniu gierki.

2

@Lionel_Messi10 oby obrona ogarnęła

0

@fcbarcafan19 realik wygra

0

@LionelM95 jak odczucia co do samej gry w porównaniu do Tsushimy?

2

@LionelM95 Ghost of Yotei?

0

@fcb__fan nie tak Barcelona jak trener rep. Hiszpanii. Po drugie kontuzja jest taka by nie jechał na kadrę.

0

@prokofiew Ja też żartuje, przecież wygraliśmy na wyjeździe z Newcastle bez Yamala :D

1

@Kgorecki2500 skończyłeś już Dying Light? Jak się podoba Indiana?
Ja niedawno zacząłem Banishers Ghosts of New Eden, póki co wciąga ale czas pokaże :)

5

@prokofiew gdyby nie on to pewnie nie wygralibyśmy z przeciętnym Sociedad

0

@marcin62 Mi się wydaje, że brakowało nam trenera z TOPu i dlatego De Jong nie do końca odnajdywał się u nas (jak również wielu innych piłkarzy)

6

Pięknie :)


0

@Aragorn33 ale to po meczu z Sevillą :) najlepiej drobny uraz w 88min przy korzystnym wyniku

3

@Rewolucja123 u nas z kluczowych piłkarzy zabrakło Raphinhi I wracający po kontuzji Balde (więc wiadomo, że nie zagrał od 1szej min)
W PSG zabrakło 3-4 z pierwszego składu i grali na wyjeździe.
Wrażenie mam, że paliwa zabrakło.

1

@Kgorecki2500 jednak się skusiłeś na Indianę :))

0

@Snajper10 spalonego nie było

0

@BORO_12 nie tak po wylewie jak w całej drugiej połowie... nie pamiętam tak słabej połowy

1

Ostatnio mam wrażenie, że Kounde brakuje szybkości

2

@Lionel_Messi10 ja zostałem przy serii PES a karierę gram na zmodowanym pes 21 od smoke patch pt. Tytułem Football Live 25 a już 15.10 ma wyjść edycja 26

1

@Patinka353 Martin na LO wydaje sie pewny.

0

@mateusz33 oraz głównego filara obrony

0

Podobno Vitinha nie ukończył dzisiejszego treningu z zespołem.
Z podstawowych piłkarzy PSG na pewno zabraknie: Doue, Kwaracchelia, Dembele i Marqiunhos.

5

@Arden rozkręca się i naprawdę wygląda dobrze, wiadomo jeszcze jest miejsce na poprawę ale coraz bardziej przypomina Marcusa z sezonu 22/23

0

@APTAPT ja obstawiam, że zostanie z niższą pensją ale czas pokaże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?