Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po pierwszej połowie zasłużony remis, Real i Villareal zawaliły sytuacje bardzo dobre na gola i oba zespoły mają po 1 celnym strzale na bramkę.
1
@blakkudium grają jak posrani... dosłownie.
1
@Kgorecki2500 granie w fc26 i inne odsłony mija się z celem. Do takiej gry (offline) polecam https://www.pessmokepatch.com/2024/10/spfl25.html a 15.10 ma wyjść nowa odsłona. Dużo lepszy gameplay i fun z zabawy względem fc
3
@Kgorecki2500 ta gra żyje reklamą, niesamowite coroczne zapowiedzi a tak naprawdę to to samo z aktualizacją..
Twórcy zamiast cały rok myśleć o nowej odsłonie co zmienić itp. to myślą jak po raz enty wcisnąć graczom kit.
0
@LionelM95 na luzie i tak minie kilka miesięcy jak nie kilkanaście zanim gierka wyjdzie na PC
2
,,Athletic win " póki co remis z ostatnią w tabeli Mallorcą xD
1
@taxky to może być chwilowy spadek formy (tak jak u nas rok temu w listopadzie i grudniu)
0
@LionelM95 daj z czasem znać jak ci się gra/albo ogólną ocenę po skończeniu gierki.
2
@Lionel_Messi10 oby obrona ogarnęła
0
@fcbarcafan19 realik wygra
0
@LionelM95 jak odczucia co do samej gry w porównaniu do Tsushimy?
2
@LionelM95 Ghost of Yotei?
0
@fcb__fan nie tak Barcelona jak trener rep. Hiszpanii. Po drugie kontuzja jest taka by nie jechał na kadrę.
0
@prokofiew Ja też żartuje, przecież wygraliśmy na wyjeździe z Newcastle bez Yamala :D
1
@Kgorecki2500 skończyłeś już Dying Light? Jak się podoba Indiana?
Ja niedawno zacząłem Banishers Ghosts of New Eden, póki co wciąga ale czas pokaże :)
5
@prokofiew gdyby nie on to pewnie nie wygralibyśmy z przeciętnym Sociedad
0
@marcin62 Mi się wydaje, że brakowało nam trenera z TOPu i dlatego De Jong nie do końca odnajdywał się u nas (jak również wielu innych piłkarzy)
6
Pięknie :)
0
@Aragorn33 ale to po meczu z Sevillą :) najlepiej drobny uraz w 88min przy korzystnym wyniku
3
@Rewolucja123 u nas z kluczowych piłkarzy zabrakło Raphinhi I wracający po kontuzji Balde (więc wiadomo, że nie zagrał od 1szej min)
W PSG zabrakło 3-4 z pierwszego składu i grali na wyjeździe.
Wrażenie mam, że paliwa zabrakło.
1
@Kgorecki2500 jednak się skusiłeś na Indianę :))
0
@Snajper10 spalonego nie było
0
@BORO_12 nie tak po wylewie jak w całej drugiej połowie... nie pamiętam tak słabej połowy
1
Ostatnio mam wrażenie, że Kounde brakuje szybkości
2
@Lionel_Messi10 ja zostałem przy serii PES a karierę gram na zmodowanym pes 21 od smoke patch pt. Tytułem Football Live 25 a już 15.10 ma wyjść edycja 26
1
@Patinka353 Martin na LO wydaje sie pewny.
0
@mateusz33 oraz głównego filara obrony
0
Podobno Vitinha nie ukończył dzisiejszego treningu z zespołem.
Z podstawowych piłkarzy PSG na pewno zabraknie: Doue, Kwaracchelia, Dembele i Marqiunhos.
5
@Arden rozkręca się i naprawdę wygląda dobrze, wiadomo jeszcze jest miejsce na poprawę ale coraz bardziej przypomina Marcusa z sezonu 22/23
0
@APTAPT ja obstawiam, że zostanie z niższą pensją ale czas pokaże.