Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Proxi mbappe nadepnął obrońcę.
4
Nie sprawdzali oszukanego karnego dla realiku, nie sprawdzili faulu Carvajala odnośnie czerwonej kartki (oczywista)
To jest jawna ustawka.
1
@europejczyk pobije, będą im drukować wszystko jak mogą.
0
@szela1899 taaa, za to, że Mbappe nadepnął rywala xdd
Cały realik.
1
@MeMyselfAndI cały realik i ich historia.
3
Realik jak zawsze wygrał dzięki sędziemu, karny po tym jak Mbappe nadepnął obrońcę, brak oczywistej czerwonej kartki dla Carvajala....
Trzeba się nastawić, że cała liga ustawiona pod ten słaby klubik który inaczej nie potrafi wygrywać.
0
@norbi77 przepraszam, obejrzałem kilka razy i widać jak Mbappe jawnie nadepnął na obrońcę, Realik jak zawsze wygrał dzięki sędziemu.
5
@TaughtMule jawne czerwo ale co się dziwić.. realik
0
@norbi77 był kontakt....
0
@kochampiw0 z nieco lepszymi obrońcami.
3
@tomek8756 starają się wywierać presję na arbitrach bo mimo wzmocnionego składu wcale nie muszą wygrać czegokolwiek
4
Jeżeli już o tym mowa to realik powinien 2/3 pucharów oddać.
1
@Kgorecki2500 dla mnie sama TOPka gier w historii. Cos wspaniałego.
0
@Encore zawsze to samo xDDD np. rok temu w październiku z Realem zrobił to samo xDD ale debile xDD tęgie łby
0
@Faro w drugiej połowie to nie było już to.
0
@Faro to samo można powiedzieć o naszych zważywszy na wczorajszy mecz.
0
@Pablozeusz ale sam wiesz, jakich trenerów miało ostatnio United... większość zaliczała regres tylko Bruno w miarę trzymał poziom.
0
@Pablozeusz nie skreślajmy go, w Chelsea w sezonie 2020/2021 jak wygrali LM był naprawdę świetny.
2
@Gibbon_FCB wg. mnie najlepiej Yamal a najgorzej Fermin
0
@PatrychoO bez przesady, daleko Mafii do najlepszych gier RPG, nawet w grach akcji jest dużo lepszych gier.
2
@Lionel_Messi10 geniusz
0
@marcin62 dla mnie Origins/Odyssey najlepsze z serii Assassins ale to pewnie dlatego, że lubię otwarte światy i masę aktywności. Niestety Valhalla i Shadows to jednak słabe podejście Ubisoftu...
1
@marcin62 świetna gierka, tak powinien wyglądać prawdziwy Assassins
1
@Popitek12 dla mnie Origins/Odyssey
3
Widać było, że po 2:0 i przewadze dwóch piłkarzy to nasi zwyczajnie odpuścili, bardzo dobra decyzja zważywszy na fakt, że sezon jest długi.
3
Żołnierz Perez-a wysłany na misję, przeczuwam mega wałki.
1
@Kgorecki2500 co to za gatunek ta gierka? Polecasz ograć?
8
Supcio
2
@Lionel_Messi10 jego wypowiedzi to jeden wielki ,,ból dupy"
6
Najważniejsze, że realik tebasika robi co chce na rynku a reszta się nie liczy