Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Tak samo obstawiam.
1
@PatrychoO kupuj póki masz możliwość.
0
@PatrychoO 3 i 4 również kozackie były.
24
Liczę też, że Jan Virgili poleci.
0
@Criss18Barca i bez jego sprzedaży może przyjść LO.
0
Transfer LO do rywalizacji/rotacji z Balde i kadra kompletna?
1
@Lionel_Messi10 nokaut
1
@Lionel_Messi10 szaleniec. Czekamy na barierkę 900 bramek i 400 asyst
2
@Kgorecki2500 ja dziś zacząłem dwójkę :) póki co mega przyjemna, nawet lepsza od 1
0
@DonCarletto o proszę, to jaka minimalna kasa za Rodrygo by Cb usatysfakcjonowała?
0
@DonCarletto przytuliłbyś taką ofertę?
6
@Roobo Sporo piłkarzy po odejściu z United odżywa, tam jakby nikt nie miał na nich pomysłu i marnowali ich potencjał.
0
@4drian0 to będę po cichu liczył na premierę jesienią.
0
@4drian0 ciekawe kiedy premiera. Oby wróciły czasy świetności serii (Bad Company 2-BF4)
2
@Kgorecki2500 piwko z lodóweczki
4
@Faro do tego dochodzą rezerwy (myślę, że ktoś się przebije) oraz odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ,,FLick trener"
2
@DonCarletto coś w tym jest, Rashford dużo pokazał w United na przestrzeni wszystkich sezonów.
8
Przyzwoita kwota wykupu
0
@Encore w miejsce Palmer-a dać Pedriego i cacy
1
@Kgorecki2500 jeżeli chodzi o super bohaterów to wyżej cenię jedynie serię Batman: Arkham
6
Oby oby
4
dobre newsy
1
@Laminedependencia zmiennikami Balde. (ale dużo zależy od formy)
5
Ciekawie
4
@blakkudium kto od Mendes-a mógłby przyjść na LS z wyjątkiem R. Leao?
0
@takisobiektos zazwyczaj jest tak, że pierwsza część jest świetna aa kontynuacje nie dojeżdżają (zazwyczaj ale nie zawsze np. KCD2 lepsze od 1)
0
@Faro jak co roku, zamiast efootball 2025 będzie 2026, oby teraz dali Master League i coś więcej bo to 30lecie serii wypada...
3
@MichuZ44 Oni bardziej idą w reklamę/zapowiedzi niż samą grę. Cholernie brakuje serii PES
16
@Pawlak1992 Może historia? Kiedyś mogły być potęgi ale kibice nie odwracają się od tych klubów i z nimi zostają na dobre i złe.
8
Rashford-a brać