Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 jaka kradzież za mś 2022?
1
@Lionel_Messi10 kiedy kolejny mecz tego pucharu?
0
@DonZibi kasa i pewny skład (sytuacja z Barvo w 2016r)
1
@macio_944 wtedy bramkarz miał swój dzień.
1
@macio_944 ze swojej strony bardziej poleciłbym Maltę do spokojnego odpoczynku (chociaż latem woda w morzu jest niemal ciepła jak powietrze przez to nie można się nawet lekko schłodzić) niż do aktywnego odpoczynku.
2
@tbas oj będzie się działa byle tylko Barcelonie zaszkodzić a im pomóc.
2
@Gaucho widać, że jesteśmy w d***e skoro na siłę zaczynają się wypychania piłkarzy w celu rejestracji nowych...
0
@Gaucho miałem podobnie ale jak czytam co się wyprawia..... do tego wracam myślami do tego jak bojkotował odejściem i przez niego odszedł w 2016r Claudio Bravo to liczę, że karma do niego wróci.
1
@Hshdhrhdh Ja dałbym Raphinhe zamiast Mbappe i zmienił pozycjami z Dembele.
3
@Goralkov z Realu tyle samo co z Barcelony mimo, że przewalili wszystkie mecze z nami i wszystkie domowe puchary. xDDD
7
@Conradxc Figo nr1
8
Real Madryt to najbardziej przereklamowany klub w historii, bez pomocy sędziów mało co by wygrali.
0
@macio_944 kto byłby twoim wyborem nr1?
0
@4drian0 przeczuwam taki powrót do 3jki (do czasów świetności serii)
0
Może za wcześnie na wyciąganie wniosków tym bardziej na tle tak słabego rywala ale widać u Dro ogromny talent. Kolejny diamencik do kolekcji
1
@Kgorecki2500 jak oceniasz ogółem gierkę?
9
O tym nie da się zapomnieć, mimo, że sędziowali pod Real to Barcelona wygrała ligę w ładnym stylu. Szczerze moje największe obawy na nowy sezon to nie wzmocniony Real a ich 12sty zawodnik....
1
@Criss18Barca ty widzę bronisz Ter Statue a najeżdżasz na Lewego który strzelił 40 goli w sezonie xDD
6
@Lionel_Messi10 szanujmy się, tylko butelka :)
0
@Czarny_ck jak mamy walczyć na wszystkich frontach to przyda się zarówno Araujo jak i Christensen (oni razem często się łamią)
0
@MOLESTA myślę, że Flick wie.
1
@adi7adi8 a jakbyś porównał do zielonych z minionego sezonu?
3
Żeby nie ta góra, to nawet spoko
2
@MOLESTA tu bardziej chodziło o profil Defensywnego pomocnika (piwota) gdzie mamy: De Jonga, Casado i wracającego po kontuzji Bernala.
2
@Kgorecki2500 tryb dla jednego gracza dobry :))
2
@Criss18Barca i Ter Stegena (zważywszy na fakt, że nie będzie grał)
1
@marcin62 przecież poprzedni sezon miał dobry, popatrz jak przy poprzednich trenerach wyglądał np. Ferran bądź Raphinha a jak wyglądają jak przyszedł trener TOP
1
@Kgorecki2500 ja wczoraj skończyłem Avatar, nie bawiłem się w makdowanie tylko ogarniałem to na co miałem ochotę. 7/10.
Teraz myślę przyjść Robocop: Roque City
1
@blakkudium Girona może również być trupem w tej lidze Tebasa...
0
@papryk13 tak w ogóle to już się wydarzyło