0

@MichuZ44 jaka kradzież za mś 2022?

1

@Lionel_Messi10 kiedy kolejny mecz tego pucharu?

0

@DonZibi kasa i pewny skład (sytuacja z Barvo w 2016r)

1

@macio_944 wtedy bramkarz miał swój dzień.

1

@macio_944 ze swojej strony bardziej poleciłbym Maltę do spokojnego odpoczynku (chociaż latem woda w morzu jest niemal ciepła jak powietrze przez to nie można się nawet lekko schłodzić) niż do aktywnego odpoczynku.

2

@tbas oj będzie się działa byle tylko Barcelonie zaszkodzić a im pomóc.

2

@Gaucho widać, że jesteśmy w d***e skoro na siłę zaczynają się wypychania piłkarzy w celu rejestracji nowych...

0

@Gaucho miałem podobnie ale jak czytam co się wyprawia..... do tego wracam myślami do tego jak bojkotował odejściem i przez niego odszedł w 2016r Claudio Bravo to liczę, że karma do niego wróci.

1

@Hshdhrhdh Ja dałbym Raphinhe zamiast Mbappe i zmienił pozycjami z Dembele.

3

@Goralkov z Realu tyle samo co z Barcelony mimo, że przewalili wszystkie mecze z nami i wszystkie domowe puchary. xDDD

7

@Conradxc Figo nr1

8

Real Madryt to najbardziej przereklamowany klub w historii, bez pomocy sędziów mało co by wygrali.

0

@macio_944 kto byłby twoim wyborem nr1?

0

@4drian0 przeczuwam taki powrót do 3jki (do czasów świetności serii)

0

Może za wcześnie na wyciąganie wniosków tym bardziej na tle tak słabego rywala ale widać u Dro ogromny talent. Kolejny diamencik do kolekcji

1

@Kgorecki2500 jak oceniasz ogółem gierkę?

9

O tym nie da się zapomnieć, mimo, że sędziowali pod Real to Barcelona wygrała ligę w ładnym stylu. Szczerze moje największe obawy na nowy sezon to nie wzmocniony Real a ich 12sty zawodnik....


1

@Criss18Barca ty widzę bronisz Ter Statue a najeżdżasz na Lewego który strzelił 40 goli w sezonie xDD

6

@Lionel_Messi10 szanujmy się, tylko butelka :)

0

@Czarny_ck jak mamy walczyć na wszystkich frontach to przyda się zarówno Araujo jak i Christensen (oni razem często się łamią)

0

@MOLESTA myślę, że Flick wie.

1

@adi7adi8 a jakbyś porównał do zielonych z minionego sezonu?

3

Żeby nie ta góra, to nawet spoko


2

@MOLESTA tu bardziej chodziło o profil Defensywnego pomocnika (piwota) gdzie mamy: De Jonga, Casado i wracającego po kontuzji Bernala.

2

@Kgorecki2500 tryb dla jednego gracza dobry :))

2

@Criss18Barca i Ter Stegena (zważywszy na fakt, że nie będzie grał)

1

@marcin62 przecież poprzedni sezon miał dobry, popatrz jak przy poprzednich trenerach wyglądał np. Ferran bądź Raphinha a jak wyglądają jak przyszedł trener TOP

1

@Kgorecki2500 ja wczoraj skończyłem Avatar, nie bawiłem się w makdowanie tylko ogarniałem to na co miałem ochotę. 7/10.
Teraz myślę przyjść Robocop: Roque City

1

@blakkudium Girona może również być trupem w tej lidze Tebasa...

0

@papryk13 tak w ogóle to już się wydarzyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?