Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@spiderman1899 dwójka mówisz, że gorsza?
0
jak to śpiewali bracia Williams ,,Athletic win"
3
@Lionel_Messi10 przypomnij w którym roku ma być ten plebiscyt na Super Złotą Piłkę? :)
0
@marcin62 Jednak wolę serię Batman: Arkham
1
@Lionel_Messi10 mam wrażenie, że jednak zagra na MŚ.
1
@blakkudium przy tym na 1:0 to ładnie położył niemieckiego psa :)
0
@Bernard777 przecież Nico jest świetny. Baena kontuzjowany xD
0
@marcin62 ja też bym tak nie mógł :) to troszkę jak przechodzenie gier na siłę.
2
@Lionel_Messi10 G.O.A.T
0
@Eto'o9 R10 Ciekawe czy w ogóle dostanie jakieś minuty J. Torrents
10
@BorzyKrzys dlaczego na jednej interwencji? Cały mundial 2022 miał świetny. Drugi najważniejszy zawodnik Agrentyny po Messim na MŚ 2022.
14
Zdecydowanie Pedriego z Levante.
8
@DonAndrzejos Tebasik...
2
Co do wczorajszego meczu, to mam wrażenie, że to jest efekty presezonu (mecze z Mallorca czy Levante też nie były dobre) Rok temu mimo 9pkt po trzech meczach to nasza ekipa tez jakoś niesamowicie nie wyglądała, pomógł wówczas fakt grania również na swoim boisku a nie 3pod rząd na wyjeździe. 7pkt to i tak dobry wynik jak na 3 mecze wyjazdowe. Najlepsze momenty w poprzednim sezonie to +/-koniec września i październik oraz wiosna.
0
@Vifon to co powiesz o karnym na Mbappe z Ossasuną? Sam nadepnął obrońcę i sędzia dał 3 punkty realikowi.
Wczoraj był ewidentny karny, widać jak obronca zachaczył Yamala.
15 lig mistrzów xddd chyba przekrętów sędziowskich w jednym sezonie LM xdd
Wałek goni wałek cały realik i ich historia.
19
Gdyby VAR był stosowany od zawsze to realik nie miałby ok. 90% pucharów.
1
@Faro niczym cr7 w prime, nurek jakich mało.
0
@Faro odwracają kota ogonem, sami wiedzą, że mimo pomocy sędziów nie są tak mocni jak powinni xDD
0
@Faro Mbappe troszkę przypomina charakterem cr7, co z tego, że drużyna wygrała jak on nie strzelił gola xDD
0
@Nightraider mimo transferu J. Garcii, Roonyego oraz wypożyczenia Rashforda to jest lekki dołek jak się pomyśli o Inigo.
0
@Vifon sam sobie poczytaj i popatrz na mecze a nie paplasz byle paplać.
Tak, Vidal musi wylecieć wcześniej bo gra przeciwko realikwoi, ot cała historia słabego realiku.
Dalej nie będę sięgał booo.....niezgodne z moim przekazem xdddd
Wszystkie sytuację są typowo robione pod realik, widać to jawnie na filmiku ale oszukuj się jak Ci wygodnie. Kto Ci zabroni.
Po twoich wpisach widać, że masz mało latek xd
0
@FiscaelBarca mimo wszystko, patrząc na ostatnie lata to taki Bellingham max 86, Vini 87, TAA 83
0
xdd Vini 89, TAA 86, Bellingham 90 xDDD
ale tak tak, umowa z realik zobowiązuje.
0
@FiscaelBarca być może dzięki temu ta gra się tak sprzedaje.
1
@macio_944 przynajmniej United nie polega na arbitrach xDD
1
@Vifon przereklamowany klubik
1
@Vifon typowy realowiec, stara się odwracać kota ogonem.
Dwa mega spalone ronaldo, czerwona z dupy Vidala ale sobie tak wmawiaj realowcu, sezon później brak karnego za zagranie ręką Marcelo... oooo to cała historia realu, skandal goni skandal i to wszystko na korzyść kurewskich.
Podajesz nazwy drużyn ale nie podajesz meczu, więc ściemniasz jak typowy realowiec...
No wyeliminował Inter Barcelonę w 10 i co? zabrakło nieco lepszej skuteczności. realik powinien mieć max 1 co sobie któryś sezon przypomnę to skandal sędziowski, nawet w sezonie jak im losowali ogórki 13-14 i przy golu na 1:1 faul Bale na obrońcy Atletico.
Tebas wam pomaga jak może, nie bez powodu wam dyktują 5x więcej karnych od innych ekip, on już swoje wtyki z perezem ma, nie bez powodu przyznał, że jest fanem przereklamowanych kurewskich.
Jeżeli tak to porównujesz to w tym sezonie 2 mecze srealiku i 4 wałki.
0
@Gibbon_FCB mi lepiej podeszła 1, remake z 2020 również TOP.
1
@Vifon wracasz do jednego meczu mimo, że realik całą historię jest faworyzowany xDD Poza tym jeżeli weźmiemy pod uwagę dwumecz to sędziowie więcej pomogli Chelsea niż Barcelonie ale płacz sobie płacz. Już więcej oszustw i tylko pod jeden klub widziałem w dwumeczu Real-Bayern 2017, ależ tam drukarnie były a potem wielki realik 3x pod rząd z czego 3 oszukane jak i większość historii. Mogę otwarcie przyznać, że Barcelona zwłaszcza w LM miała ciężkie +/-4 lata gdzie trafiały się nawet sezony, że nawet nie wychodzili z grupy LM, za to Realik w ostatnich 3 sezonach 2x przegrał majstra z Barceloną która jest w dołku finansowym xDD Tebas i spółka jasno starają się pomóc realikowi.
1
@KacperVEB mimo wszystko jako cel nr1 obrałbym nową 9 po Lewym.