Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Dla mnie Bf1 to najlepsza odsłona serii.
1
@Bocianos89 wypadałoby wybrać się na mecz, wcześniej zaplanuj kupno biletów na Flickitakę
0
@Hshdhrhdh 1 bądź 2 ale tak, któraś z tych części na pewno.
2
@macio_944 właśnie liczę, że VI pójdzie bardziej w stronę IV ale zobaczymy.
Wyżej z tego typu gier cenię jedynie Mafię 1
8
ciężko się nie zgodzić
0
@TheKlucha towarzyskie mecze rządzą się swoimi prawami.
0
@TheKlucha po prostu zmiana.
0
Jofre Torrents dobrze się prezentuje.
1
@Lionel_Messi10 myślę, że większość z pierwszej 11 będzie wymieniona.
2
@macio_944 oni są w trakcie sezonu, to też robi różnicę.
0
tak----> pensja+wiek
14
w 100% istnieje.
0
@DonCarletto widać, że mu odwaliło. Serio dobrze, że nie wygrał tamtej ZP.
2
@Kgorecki2500 trudno, sierpień to przede wszystkim nowa Mafia (ciekawi mnie bardzo co z tego wyjdzie)
0
@Fan_Barca33 przecież mamy Ferrana... Ludzie co to za pomysły...
0
@Faro czy ja wiem, Flick więcej widzi.
0
@Faro a potem Holender wrócił do formy i się skończyło.
0
@Faro gorszy w rozegraniu.
0
@Encore myślę, że nie raz takie ustawienie zobaczymy w przyszłym sezonie.
0
@lajcior *w historii piłki nożnej.
2
@Gaz *Najlepszy w historii
0
@Deathwing112 w końcu to najlepszy piłkarz w historii, nic dziwnego.
1
@marcin62 dla mnie takie 7/10, też to właśnie przechodzę, taki Far Cry w świecie Avatara. Fabuła płytka i przewidywalna ale grafika, klimat, świat gry, feeling strzelania jest bardzo dobry.
2
@Kgorecki2500 Graficznie TOP
0
@Frimpong to pięknie wyjaśnili Portugalczyka xDD
1
@Frimpong trenerem w tym czasie nie był czasami Mourinho?
1
@Frimpong pomyśleć, że za grosze kupiony z Romy, jeden z najlepszych w historii Premier League.
0
@Kgorecki2500 ja się w ogóle nie bawię w platynowanie :) ani jednej platyny nie wbiłem :)
1
@Kgorecki2500 ale rozgrywka ala Far Cry też się dobrze sprawdza, wiadomo, że po KCD2 to średniawka ale jednak można przejść i się nieźle zabawić.
2
@Kgorecki2500 właśnie ogrywam sobie Avatar Frontiers of Pandora i szczerze, nie jest źle, póki co takie 7/10 (fabuła przewidywalna i płytka)