Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie mam nic przeciwko, jeszcze jest Toni Fernández.
0
@VegetaPolska Courtuois coś seplunił przed sezonem 24/25 tak samo jak przed sezonem 22/23
3
L. Diaz teraz w ogóle wydaje się nierealną opcją więc Rashford/Lookman
0
@JohnKennedy a co po z Laliga?
0
@PepGardiola ja bardziej bym się skłaniał by wzmocnić LO niż PO.
0
@Aragorn33 dlatego ,,karma wraca"
Realik przed sezon 24/25 też był pewien przejechania się po Barcelonie.
0
@Faro największy sukces Bilbao w historii xDDD
0
@BORO_12 a Lookman?
0
@fenix1983 cena ponad 100mlne
0
@jacobFCB obstawiam, że nigdzie nie pójdzie, nie bez powodu kontrakt do 2035r
1
@mxcorleone dokładnie, zarząd nie jest niczemu winien.
0
@RomanGroza już jesteśmy na TOPie, będzie tylko lepiej
0
@Katalonik97 zostanie bo dali mu solidny $$$, grał na podbicie kontraktu.
0
@mxcorleone działał na podbicie kontraktu.
0
@Fresz86 nie stać nas.
0
@DonCarletto bywa :))) lepiej teraz niż na koniec okienka xDD
2
dosłownie
0
@Filipem kogo byś preferował?
1
w cenie Nico możemy mieć Rashforda i Lookmana
0
@Szymemdymek Rashford/Lookamn
0
@SeWo77 bez przesady, zupełnie inne sytuacje.
3
@Lionel_Messi10 dawaj Nico :)) czekamy
3
@Lionel_Messi10 ciekawe kiedy to spotkanie.
1
@Lionel_Messi10 obyś miał rację.
6
@blakkudium co by nie mówić, świetne transfery robią.
A. Baena TOP.
2
@Lionel_Messi10 dziwnie to wszystko się przedłuża..
4
Trzeba zachować cierpliwość
0
@Eto'o9 R10 ciekawe o co prosi Flick, to jest kluczowe.
1
@Pawel13sz nie wysypie, tylko trzeba zachować cierpliwość, klub działa a poszczególne pismaki swoje wymysły dają.
1
@blakkudium ktoś z Mundo stara się wprowadzić nową narrację, pozostaje czekać.