1

@ViscaelBarca2007 moje marzenie transferowe

4

@Ronin47 Nico Williams

3

@Derean Real zrobił już 2-3 transfery i to nie tanie.
My jeden...

7

@blakkudium bardzo słabo, w ogóle nie opłacalne.

0

@Peniu podobno takie nasze finanse, że nie stać nas albo to wina FFP.... niestety. Popatrz, że taki Olmo płatny w ratach... nie pamiętam kiedy ostatnio wydaliśmy więcej niż 20mln na raz.

1

@Culer9002 Szkoda tych wymagań co do pensji i klauzuli (by zapłacić całość), tak to transfer marzenie.

0

@Peniu tu w grę wchodzi tylko klauzula płatna całościowo od razu, to jest ten problem.

1

@Aureczek ale nie problemem jest jego słabszy sezon jak jego wymagania finansowe oraz klauzula płatna w całości od razu... niestety... co do wymagań $$$ jeszcze można coś podziałać ale tej klauzuli nie obejdziemy.

0

@VeB 1899 Świetny jest.

1

Nico póki co najlepszy z reprezentacji Hiszpanii.

4

@PaulFCB niech wraca, oby nas było stać. (Moje małe transferowe marzenie)

7

Grosz do Grosza


0

@partymaker u niego nie tylko na boisku widać magię Iniesty.

7

Dobre newsy na koniec dnia



9

@BezglutenowyPedri Lookman, Grimaldo i Garcia. Zajebsite okienko (marzenie)

9

Otóż to


1

@RozowaPantera zależnie od ceny, nie powiem bo taki rywal dla Olmo o 1szy skład mógłby się przydać.

0

@fart tak, zgadza się, ale mecz z Bayernem był nieco później, więc nadal zgodnie z moim opisem.

7

Coś w tym jest.



Ostatnia wielka interwencja w LM jaka mi się przypomina to rewanżowe spotkanie z Bayernem, pięknie obronił z bliskiej odległości strzał Lewandowskiego.


2

Max 55mln


18

Pogromca Barcelony xDDD
Chyba Marciniak i spółka, tak samo jak jesienią 2022r.

0

@patrykzmc2000 z góry ustalone, że nie będzie grał.

0

@esem91 to nic nie zmienia, jednak ławeczka Marc-a może dużo zmienić

1

@esem91 Joan nr1 a Szczęsny ławka.
Ter Stegen odejdzie.

1

@blakkudium Superancko.

0

@ZuczekFCB1899 przecież nie ma nic oficjalnie.

0

@patrykzmc2000 to nie jest obrażanie się a brak możliwości rozłożenia płatności na raty (Bilbao chce całą klazulę)

0

Którego zawodnika sprowadzilibyście z niżej wymienionych?
L. Diaz
G. Martinelli
L. Sane
M. Rashford

4

@blakkudium takimi transferami oni nigdy nie wejdą na TOP.

13

@LatajacyHolender dobry troll xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?