Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 moje marzenie transferowe
4
@Ronin47 Nico Williams
3
@Derean Real zrobił już 2-3 transfery i to nie tanie.
My jeden...
7
@blakkudium bardzo słabo, w ogóle nie opłacalne.
0
@Peniu podobno takie nasze finanse, że nie stać nas albo to wina FFP.... niestety. Popatrz, że taki Olmo płatny w ratach... nie pamiętam kiedy ostatnio wydaliśmy więcej niż 20mln na raz.
1
@Culer9002 Szkoda tych wymagań co do pensji i klauzuli (by zapłacić całość), tak to transfer marzenie.
0
@Peniu tu w grę wchodzi tylko klauzula płatna całościowo od razu, to jest ten problem.
1
@Aureczek ale nie problemem jest jego słabszy sezon jak jego wymagania finansowe oraz klauzula płatna w całości od razu... niestety... co do wymagań $$$ jeszcze można coś podziałać ale tej klauzuli nie obejdziemy.
0
@VeB 1899 Świetny jest.
1
Nico póki co najlepszy z reprezentacji Hiszpanii.
4
@PaulFCB niech wraca, oby nas było stać. (Moje małe transferowe marzenie)
7
Grosz do Grosza
0
@partymaker u niego nie tylko na boisku widać magię Iniesty.
7
Dobre newsy na koniec dnia
9
@BezglutenowyPedri Lookman, Grimaldo i Garcia. Zajebsite okienko (marzenie)
9
Otóż to
1
@RozowaPantera zależnie od ceny, nie powiem bo taki rywal dla Olmo o 1szy skład mógłby się przydać.
0
@fart tak, zgadza się, ale mecz z Bayernem był nieco później, więc nadal zgodnie z moim opisem.
7
Coś w tym jest.
Ostatnia wielka interwencja w LM jaka mi się przypomina to rewanżowe spotkanie z Bayernem, pięknie obronił z bliskiej odległości strzał Lewandowskiego.
2
Max 55mln
18
Pogromca Barcelony xDDD
Chyba Marciniak i spółka, tak samo jak jesienią 2022r.
0
@patrykzmc2000 z góry ustalone, że nie będzie grał.
0
@esem91 to nic nie zmienia, jednak ławeczka Marc-a może dużo zmienić
1
@esem91 Joan nr1 a Szczęsny ławka.
Ter Stegen odejdzie.
1
@blakkudium Superancko.
0
@ZuczekFCB1899 przecież nie ma nic oficjalnie.
0
@patrykzmc2000 to nie jest obrażanie się a brak możliwości rozłożenia płatności na raty (Bilbao chce całą klazulę)
0
Którego zawodnika sprowadzilibyście z niżej wymienionych?
L. Diaz
G. Martinelli
L. Sane
M. Rashford
4
@blakkudium takimi transferami oni nigdy nie wejdą na TOP.
13
@LatajacyHolender dobry troll xD