Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City stawia na D. Coste, Newcastle na Trafforda a Barcelona na Garcie
2
@Kaktusek Toż to dzięki niemu się utrzymali.
5
Czekamy
1
@blakkudium dobry news dla nas, źródło konkret?
2
@BORO_12 oraz fakt, że nie wiadomo jaka u nas sytuacja odnośnie FFP.
0
@kosmos91 Z innymi można ,,niby" rozłożyć płatność na raty, Bilbao chcą tylko wpłaty klauzuli.
0
@Marcelinho99 spokojnie, nasze okienko transferowe ocenimy bliżej końca Sierpnia a nie przed czerwcem.
1
@John_Doe płatność w ratach.... zapewne o to biega.
1
@John_Doe tak (przynajmniej w tym okienku ze względu na brak możliwości wpłacenia Klauzuli)
1
@Herato ja zawsze kupując PES-a myślałem o gameplayu który bił na głowę fifkę i licencje.
5
Cubarsi musi wygrać
0
@BORO_12 wiesz czego najbardziej się obawiam? Jak w tym roku skończymy z LS na wypożyczeniu i jednak nie zdecydujemy się wykupić, co będzie skutkowało ciężkim Latem 2026 bo to będzie już ostatni dzwonek na zakup TOPOWEJ 9 i dojdzie LS.
0
@DonAndrzejos zobacz jaki progres robią w innych klubach byli piłkarze United, Rashford swego czasu był nawet kotem w Manchesterze ale potem złe zarządzanie zespołem i piłkarze z sezonu na sezon przygasali. On przy Flicku może być TOP transferem. Dodatkowo obskoczy 3 pozycje w ataku. (2 skrzydła i 9 w razie W)
1
@aspr1me Garcia+Szczęsny
0
@Kengo o kurde, 90% społeczeństwa to spaślaczki
4
@DonCarletto tu taka wypowiedź
0
@MrPGG obawiam się, że wybrał Newcastle.
1
@andbarca inaczej nie potrafią, dlatego są ,,przereklamowani"
1
@Who_you_mam myślę, że Hansi jest profesionalistą i właśnie na spotkaniu z Deco (planowaniu kadry) wskazał na bramkarza, LS i być może jeszcze jakaś pozycja.
0
@Who_you_mam chce grać i wystąpić na MŚ jako podstawowy bramkarz rep. Niemiec? To niech szuka klubu.
3
@BORO_12 jak Mats chce grać to niech ucieka, przecież nikt mu nie każe ławki grzać.
@patrykzmc2000 ewidentnie coś ruszyło w tym temacie, oby z Happy Endem.
12
a ile pomogli sędziowie w sezonach 16-18 albo nawet sezon temu z Bayernem xDD
8
o kurde, już nawet się nie kryje :)
0
@SelloutCrowd wątpię, piłkarzom też się śpieszy z wyborem klubów.
0
@LambiPL poza tym, jakby Marc przesiedział sezon na ławce to mógłby nie załapać się na mundial.
1
@barcanawieki jak przyjdzie Garcia to zapewne tak
0
kolejne potwierdzenia ,,że to nie koniec"
2
Więc temat istnieje.
0
@Faro rok nic by nie zmienił a zespół straciłby na jakości.
5
@Faro zapłatą są 3 puchary na krajowym podwórku.