0

City stawia na D. Coste, Newcastle na Trafforda a Barcelona na Garcie

2

@Kaktusek Toż to dzięki niemu się utrzymali.

5

Czekamy


1

@blakkudium dobry news dla nas, źródło konkret?

2

@BORO_12 oraz fakt, że nie wiadomo jaka u nas sytuacja odnośnie FFP.

0

@kosmos91 Z innymi można ,,niby" rozłożyć płatność na raty, Bilbao chcą tylko wpłaty klauzuli.

0

@Marcelinho99 spokojnie, nasze okienko transferowe ocenimy bliżej końca Sierpnia a nie przed czerwcem.

1

@John_Doe płatność w ratach.... zapewne o to biega.

1

@John_Doe tak (przynajmniej w tym okienku ze względu na brak możliwości wpłacenia Klauzuli)

1

@Herato ja zawsze kupując PES-a myślałem o gameplayu który bił na głowę fifkę i licencje.

5

Cubarsi musi wygrać

0

@BORO_12 wiesz czego najbardziej się obawiam? Jak w tym roku skończymy z LS na wypożyczeniu i jednak nie zdecydujemy się wykupić, co będzie skutkowało ciężkim Latem 2026 bo to będzie już ostatni dzwonek na zakup TOPOWEJ 9 i dojdzie LS.

0

@DonAndrzejos zobacz jaki progres robią w innych klubach byli piłkarze United, Rashford swego czasu był nawet kotem w Manchesterze ale potem złe zarządzanie zespołem i piłkarze z sezonu na sezon przygasali. On przy Flicku może być TOP transferem. Dodatkowo obskoczy 3 pozycje w ataku. (2 skrzydła i 9 w razie W)

1

@aspr1me Garcia+Szczęsny

0

@Kengo o kurde, 90% społeczeństwa to spaślaczki

4

@DonCarletto tu taka wypowiedź


0

@MrPGG obawiam się, że wybrał Newcastle.

1

@andbarca inaczej nie potrafią, dlatego są ,,przereklamowani"

1

@Who_you_mam myślę, że Hansi jest profesionalistą i właśnie na spotkaniu z Deco (planowaniu kadry) wskazał na bramkarza, LS i być może jeszcze jakaś pozycja.

0

@Who_you_mam chce grać i wystąpić na MŚ jako podstawowy bramkarz rep. Niemiec? To niech szuka klubu.

3

@BORO_12 jak Mats chce grać to niech ucieka, przecież nikt mu nie każe ławki grzać.
@patrykzmc2000 ewidentnie coś ruszyło w tym temacie, oby z Happy Endem.

12

a ile pomogli sędziowie w sezonach 16-18 albo nawet sezon temu z Bayernem xDD

8

o kurde, już nawet się nie kryje :)


0

@SelloutCrowd wątpię, piłkarzom też się śpieszy z wyborem klubów.

0

@LambiPL poza tym, jakby Marc przesiedział sezon na ławce to mógłby nie załapać się na mundial.

1

@barcanawieki jak przyjdzie Garcia to zapewne tak

0

kolejne potwierdzenia ,,że to nie koniec"


2

Więc temat istnieje.


0

@Faro rok nic by nie zmienił a zespół straciłby na jakości.

5

@Faro zapłatą są 3 puchary na krajowym podwórku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?