5

Oby się udało.


2

obyśmy w tyg. świętowali ten transfer.

1

@RosjaninBut oraz fakt, że jesteśmy zdecydowanym faworytem, ale wsio się wyjaśni w tym tyg. (zapewne)


1

@blakkudium nie zdziwiłbym się jakby było coś na rzeczy, nie bez powodu często było jego nazwisko w kontekście transferu do Barcelony.

0

a co za sztuka wygrywać dzięki sędziom, dlatego realik nie ma oglądalności.
(Każdy ma dosyć)

20

kto głosował na Ter Stegena xDD

0

@Salchent 2 asysty

0

@Pedri16Future chyba nie

31

ale cienki ten Inter xDD
Gdyby nie Marciniak i spółka za c**a by nie grali w finale, zasłużone wciry dostają.

5

@macio_944 nie zapominajmy o arbitrach, też ładnie wydrukowali pod Inter.

1

@Pawel13sz ale bezsens xDDD

3

Mam nadzieję, że dostaniemy FICHADO na początku tygodnia.


czas pokaże co będzie z Niemieckim bramkarzem

2

@Comentateiro przeciętnych pasuje jak ulał.

0

fajne wybory :))


13

nie ma przypadków, są tylko znaki


1

@Lionel_Messi10 wszystko idzie w odpowiednią stronę :)

9

Szczęsny kluczowy w całej operacji


4

Ja również tego chcę


5

oby udało się to rozwiązać...


2

@Andi18 szczerze to dzięki niemu Espanyol się utrzymał.

0

@matador potrzebny bardziej LS niż PS

0

@Kgorecki2500 jak Forza to Motorsport lub Horizon.

2

Pedri
Yamal
Raphinha

1

@Sysia11 niech się uda Enrique, Inter nie powinien być nawet w finale.

13

Martinelli nawet spoko opcja.

2

@Rifek on może na tym ucierpieć (mundial za rok)

3

@BORO_12 wierzymy do końca.

0

@barteq klub na pewno nie zapłaci 80mlne za Diaza, prędzej coś bliżej 50.

0

Barcelona jest gotowa zapłacić za Luisa Diaza, ale nie za Rashforda, którego chcieliby tylko na wypożyczeniu. [tjuanmarti]

0

@th@les Podbijanie ceny przez agentów (zapewne)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?