3

@marcin62 jedna z najlepszych gier w jakie grałem, właśnie za takie gry jak TLoU, GoW czy Uncharted cieszę się, że wyszły na PC po takim czasie.

0

@marcin62 rozumiem, że RDR1 który niedawno wyszedł na PC? jak wrażenia?

0

@marcin62 co masz do ogrania? :)

0

@bezalkoholowy całą połowę jak już.

13

@macio_944 ale co dał w 11 sezonu R. Asencio zamiast Cubarsiego to też flop xDD

1

kto wie jak taki Anglik wyglądałby pod okiem Flicka


0

@HavertzKai Ja to rozumiem, ale musimy się pogodzić z naszymi finansami (dlatego się nie nastawiam), w klubie uznają, że Lewy+Ferran starczą na następny sezon i co poradzisz...

0

@HavertzKai okienko może być ciekawe ale zapewne przyjdzie max 2 piłkarzy. Napastnika pewnie odpuszczamy, może przyjdzie LS i uniwersalny piłkarz co zagra na dwóch bokach obrony, jak np. Cancelo (oczywiście nie mówię o transferze Cancelo)

1

@KamQiX nie bez powodu klub poszukuje uniwersalnego bocznego obrońcy co zagra zarówno na PO jak i LO.

1

@KamQiX a co do boków obrony, jakie masz zdanie? (co do LS zgadzam się w 100%, po przyjściu Nico Rafa może grać więcej na 10)

1

@KamQiX Ty masz transfer na jakiś byś liczył? (oczywiście uwzględniając sytuację finansową)

0

@FCB24 a to nie jest 11 sezonu? czy to jest 11 na ten moment?

0

@Filipem typowy flagowiec.

0

@Filipem to jak wygląda ta jego 11? bo nie chce mi się tego oglądać.

2

@KamQiX oby Nico :)

0

Zibi wyszedł z jaskini po raz pierwszy od początku sezonu xDD

0

@czarny20 drukowanko rozdział 100... realik może sobie pozwalać na tego typu akcje, Perez ogarnie to i owo...

0

@ketrab321 David też by się przydał. Wiem, że nie możemy sobie pozwolić na wszystkich ale niestety... po Lewym widać wiek... Sezon nie jest zły w jego wykonaniu ale często grał w kratkę np. dwa miesiące spoko a dwa to tryb drewno..

0

@Kuchar skąd info?

0

@Koriolan To gołym okiem widać co jest drukowane, dlatego królem LM uważam Leo, nie sztuką jest zdobywać gole po spalonych, przechodzić dalej dzięki sędziom i zapominać jak gdyby nigdy nic.

0

@Danny Gaucho bardziej może chodzić o wkurwienie na Araujo, co powiedział to już inna broszka.

0

@Faro całego zespołu szkoda, widać, że od rewanżowego meczu z PSG to już nie ten sam piłkarz.

0

@czarny20 w punkt.

3

@CLS63AMG Oj marzenie. To byłoby piekne. Coraz częściej po Lewym widać wiek a Ferran lepiej się sprawdza jako zmiennik

15

Co im pomógł z Celta w PK to dawno zapomnieli, na szczęście wygraliśmy finał z oszustami.

0

@KamQiX bym powiedział, że dalej Rdr2 lepiej wygląda pod tym względem

0

@Rewolucja123 remis jest akceptowalny. Później wystarczy wygrać 1 mecz I 2 zremisować.

2

@neymarjr_143 VAR wydrukował... chcieli byśmy odpadli, z nimi nie wygrasz.

1

@Romario87 wcale mnie to nie zdziwi, my możemy wygrać ligę a oni muszą(tak to wygląda)

1

@Romario87 i tak będą drukować pod realik i udawać, że czegoś nie widzieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?