Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keson każdy po meczu dostanie, przecież to srealik
4
@Katalończyk 99 oraz brak kontuzji Pedriego przez cały sezon, coś niesamowitego.
0
komu byście dali MOTM?
27
Piękne to
6
@Comfortable_ ale to są ślepaki... Chyba, że ktoś im każe tak mówić... XDDDD
0
@Faro gdzie oglądasz koronację?
0
@Who_you_mam masz gdzieś?
0
@masa11 gddzie oglądacie?
0
@Who_you_mam właśnie nwm
0
Gdzie obejrzeć koronację?
3
I tak najwiekszy skandal to brak czerwa dla Czułameniego a on później strzela gola, na Varze nawet nie oglądali...
1
@ShawnC Fermin-Gavi
24
skład
1
@Wojciech123 podziel po równo wliczając przerwę :) wychodzi piwko na 35-40min (wliczając doliczony czas)
0
@jacobFCB 3:2 Barcelona
4
@Bilon87 Jeszcze nie oficjalnie. 8pkt przewagi nad Bayerem a 3 kolejki do końca.
0
@Gaucho to może być zasłona dymna.
0
@Matheu12 a może być tylko gorzej
0
@Stasiu84 oraz fakt, że sprowadził Mbappe (niepotrzebnie patrząc jak bez niego na skrzydle wyglądał Vinicius i mogli za tej $$$ ściągnąć następcę Benzemy (9)) a także sprawa z tym całym Bernabeu xDDD
28
Bo są słabi i starają się wpłynąć na sędziów.
Żenujący mały klubik
6
Nasz wojownik
2
@Mixtape bo są słabi
0
@FCB24 za Lucasa prawdopodobnie Vlaverde.
0
@kuz u nas na prawej gra Kounde :) więc po co tam Eric?
1
@Patriskos oni też mogą się martwić o tego Mendy-ego lub F. Garcię bo tam hasa Yamal.
0
@AlwaysBlaugrana bo są słabi.
0
@tomek8756 a niektórzy mnie tu karcili jak mówiłem, że Messi jest królem LM :))
0
Realik to teraz jak takie bardziej księżniczki niż samozwańcze królewscy xDDD
27
xDD Każdy już wie jak ten klub działa.
3
Real sam sobie robi karmę za mecz 1/8 PK z Celtą
Cyrk na kółkach ten cały sztuczny klubik, słabi są to kombinują jak się da....