0

@Keson każdy po meczu dostanie, przecież to srealik

4

@Katalończyk 99 oraz brak kontuzji Pedriego przez cały sezon, coś niesamowitego.

0

komu byście dali MOTM?

27

Piękne to


6

@Comfortable_ ale to są ślepaki... Chyba, że ktoś im każe tak mówić... XDDDD

0

@Faro gdzie oglądasz koronację?

0

@Who_you_mam masz gdzieś?

0

@masa11 gddzie oglądacie?

0

@Who_you_mam właśnie nwm

0

Gdzie obejrzeć koronację?

3

I tak najwiekszy skandal to brak czerwa dla Czułameniego a on później strzela gola, na Varze nawet nie oglądali...

1

@ShawnC Fermin-Gavi

24

skład


1

@Wojciech123 podziel po równo wliczając przerwę :) wychodzi piwko na 35-40min (wliczając doliczony czas)

0

@jacobFCB 3:2 Barcelona

4

@Bilon87 Jeszcze nie oficjalnie. 8pkt przewagi nad Bayerem a 3 kolejki do końca.

0

@Gaucho to może być zasłona dymna.

0

@Matheu12 a może być tylko gorzej

0

@Stasiu84 oraz fakt, że sprowadził Mbappe (niepotrzebnie patrząc jak bez niego na skrzydle wyglądał Vinicius i mogli za tej $$$ ściągnąć następcę Benzemy (9)) a także sprawa z tym całym Bernabeu xDDD

28

Bo są słabi i starają się wpłynąć na sędziów.
Żenujący mały klubik

6

Nasz wojownik


2

@Mixtape bo są słabi

0

@FCB24 za Lucasa prawdopodobnie Vlaverde.

0

@kuz u nas na prawej gra Kounde :) więc po co tam Eric?

1

@Patriskos oni też mogą się martwić o tego Mendy-ego lub F. Garcię bo tam hasa Yamal.

0

@AlwaysBlaugrana bo są słabi.

0

@tomek8756 a niektórzy mnie tu karcili jak mówiłem, że Messi jest królem LM :))

0

Realik to teraz jak takie bardziej księżniczki niż samozwańcze królewscy xDDD

27

xDD Każdy już wie jak ten klub działa.


3

Real sam sobie robi karmę za mecz 1/8 PK z Celtą
Cyrk na kółkach ten cały sztuczny klubik, słabi są to kombinują jak się da....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?