Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Słabo
0
@Kapitan9 kto największym talentem i o jakiej skali talentu mówimy? nie oglądam rezerw itp to mało ich znam.
0
@Gaucho idealnie pasuje do srealiku
0
@Gaucho przecież to ich najlepszy arbiter. Więc musiał im pomóc.
5
Oni się nawet nie kryją z tym, że pomagają realikowi jak mogą. Żenujący mały klubik.
1
@Marcelinho99 to widać od dawien dawna.
6
@blakkudium kozak, oby przyszedł latem.
1
@Czajka90 to już wolę 16:15
2
Ależ to są wałki pod realik, oni inaczej nie istnieją, jedna wielka mafia.
26
2-3tyg absencji, obstawiam, że będzie w kadrze na finał PK
Wówczas zagramy bez Balde:
rewanż z BvB
domowy z Celtą
domowy z Mallorcą
Oby to były bardziej 2 tyg niż 3.
0
@Alfie zazwyczaj jak się na to nastawiamy to jest odwrotnie xd
z Valencią nikt tego nie przeczuwał, że przegrają :)
0
patrząc na terminarz to po finale PK mogą być 3-4dni przerwy i ewentualny półfinał LM..ależ napięty terminarz.
0
@Krzywy95 przecież ławka nie znaczy zaraz przegranej, można spokojnie na rewanż zmienić 3-4 piłkarzy z podstawowej 11
14
@PIWOSZ89 szczerze? nawet 11 wystarczy.
0
@dv7wisnia wszystko realne patrząc na ich sytuację w LM przed rewanżem.
28
Każdy mecz jak finał
1
@!34RC3!_0N4 będzie ciężko.
0
@Rewolucja123 oby tylko nie było tych kontuzji a będzie dobrze.
0
@Czajka90 co wystarczy to dobrze wiemy, bardziej pytam się jaki wynik widzisz w środę :) Arsenal dowiezie?
1
@Romario87 może być ciekawie patrząc na sytuację realu w LM.
0
Flick odbudował holendra jako piłkarza i kapitana
0
@Czajka90 jak obstawiasz rewanż w LM?
0
Ciekawie, ale patrząc na zaliczkę to może większe rotacje z BvB w wtorek
0
@Eto'o9 R10 a może to śmietankowi nimi kierują? TO wszystko podstępem śmierdzi na kilometr a tamci zrobią wszystko by wygrać ligę xD
6
@blakkudium spadek grozi to muszą kombinować, żenujący klubik, Oby spadli.
0
@BORO_12 pewnie możliwość rozłożenia płatności na raty
1
W porównaniu do Brazylijczyka to Yamal nie jest przereklamowany.
27
Po prostu G.O.A.T
0
@Criss18Barca mam podobnie, emocje będą zdecydowanie większe niż z BvB.
Co ma być to będzie, pierw musimy wyeliminować BvB i wierzyć w kunszt trenerski Flicka. Ligę i PK też wypadałoby wygrać.
0
@Yoshi94 prawda :)