5

Słabo


0

@Kapitan9 kto największym talentem i o jakiej skali talentu mówimy? nie oglądam rezerw itp to mało ich znam.

0

@Gaucho idealnie pasuje do srealiku

0

@Gaucho przecież to ich najlepszy arbiter. Więc musiał im pomóc.

5

Oni się nawet nie kryją z tym, że pomagają realikowi jak mogą. Żenujący mały klubik.

1

@Marcelinho99 to widać od dawien dawna.

6

@blakkudium kozak, oby przyszedł latem.

1

@Czajka90 to już wolę 16:15

2

Ależ to są wałki pod realik, oni inaczej nie istnieją, jedna wielka mafia.

26

2-3tyg absencji, obstawiam, że będzie w kadrze na finał PK
Wówczas zagramy bez Balde:
rewanż z BvB
domowy z Celtą
domowy z Mallorcą
Oby to były bardziej 2 tyg niż 3.

0

@Alfie zazwyczaj jak się na to nastawiamy to jest odwrotnie xd
z Valencią nikt tego nie przeczuwał, że przegrają :)

0

patrząc na terminarz to po finale PK mogą być 3-4dni przerwy i ewentualny półfinał LM..ależ napięty terminarz.

0

@Krzywy95 przecież ławka nie znaczy zaraz przegranej, można spokojnie na rewanż zmienić 3-4 piłkarzy z podstawowej 11

14

@PIWOSZ89 szczerze? nawet 11 wystarczy.

0

@dv7wisnia wszystko realne patrząc na ich sytuację w LM przed rewanżem.

28

Każdy mecz jak finał


1

@!34RC3!_0N4 będzie ciężko.

0

@Rewolucja123 oby tylko nie było tych kontuzji a będzie dobrze.

0

@Czajka90 co wystarczy to dobrze wiemy, bardziej pytam się jaki wynik widzisz w środę :) Arsenal dowiezie?

1

@Romario87 może być ciekawie patrząc na sytuację realu w LM.

0

Flick odbudował holendra jako piłkarza i kapitana


0

@Czajka90 jak obstawiasz rewanż w LM?

0

Ciekawie, ale patrząc na zaliczkę to może większe rotacje z BvB w wtorek


0

@Eto'o9 R10 a może to śmietankowi nimi kierują? TO wszystko podstępem śmierdzi na kilometr a tamci zrobią wszystko by wygrać ligę xD

6

@blakkudium spadek grozi to muszą kombinować, żenujący klubik, Oby spadli.

0

@BORO_12 pewnie możliwość rozłożenia płatności na raty

1

W porównaniu do Brazylijczyka to Yamal nie jest przereklamowany.

27

Po prostu G.O.A.T

0

@Criss18Barca mam podobnie, emocje będą zdecydowanie większe niż z BvB.
Co ma być to będzie, pierw musimy wyeliminować BvB i wierzyć w kunszt trenerski Flicka. Ligę i PK też wypadałoby wygrać.

0

@Yoshi94 prawda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?