Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 jak np. na meczyki.pl tego nie widzę.
0
@Swistus172 Cardoso dostał dziś kartkę?
0
@Pedri16Future indywidualna nagroda więc wsio możliwe. Betis też świetna forma w marcu.
2
@kanver_ niestety potwierdzam to co napisał @KRISU77 wygrał ISCO...
Sam bym głosował na Pedriego zważywszy na cały miesiąc.
0
@Pedri16Future no tak, ale zważywszy na fakt, jakbyś miał teraz głosować?
0
Marzec minął, to kto wg was powinien zostać wybrany piłkarzem miesiąca w Lalidze?
1
Sędziowie walczą jak mogą z Barceloną by pomóc realikowi ale póki co ich starania daremne, za to dobrze sobie radzą w pełnym wspomaganiu realu i przepychaniu kolejnych meczów tejże drużynki.
3
@Rupert_Haubica nie, są inne priorytety.
12
@ElKamil bo ich nie opłacają, cała ich historia to sędziowie w roli głównej.
2
haha xD
Każdy to widzi xDD
żenujący klubik
5
@Masp chyba sędziom, to co wczoraj strzelił Mbappe to głównie zasługa sędziów (ich decyzje)
0
Girona FC uruchomiła klauzulę strachu Oriola Romeu w wysokości 300.000 euro. Hiszpan może dziś zagrać. [@sport] (via: BarcaInfo)
0
@TowarEK Girona w zeszłym sezonie to zupełnie inny zespół.
2
@Kapitan hawk nie od dziś wiadomo, że są odklejeni, a ich cała historia to sędziowie.
3
realik nie rozmawia o sędziach, prawda?
2
@Lucyffffer1922 myślę, że zdecydowanie więcej kupili.
0
Trzeba walczyć i liczyć się z tym, że realik ma przewagę, wczorajszy mecz i nie tylko pokazał jak bardzo wielki nacisk jest na madrycioków by wygrali ligę.
7
typowy realik od początku istnienia klubu. Kupują sędziów na potęgę. Słabi są i tyle.
2
@tbas tak jak rok temu wiosną, np. karny z dupy Vasqueza, brak oczywistej bramki Yamala i co wychodzi? Wynik zrobiony pod realik.
6
@tbas mecz ustawiony, za dużo wczoraj wałków pod realik.
1
@jedrek7000 powiedz, a bo to pierwszy raz?
1
mecz bardzo podobny do ligowego z Amlerią z poprzedniego sezonu, realik musiał wygrać choćby nie wiem co.
2
@Sulimo od ciorta, cała ich historia jest tak pisana, dlaczego miałby się to zmienić?
23
przypadek? nie sądzę. Realik tylko tak można utrzymać przy życiu ligowym.
2
ale drukarnia... real w skrócie
0
@Rewolucja123 pierw niech przejdą Arsenal.
0
to jest mega śmieszne, że na ten moment Leganes ma więcej żółtych kartek od realu, ale co ustawka to ustawka.
4
@norbi77 bo nic innego nie potrafią.
2
@Gall prawda, sam byłem za transferem Nico-A. Baeny zamiast Olmo (właśnie przez kontuzje)
1
@norbi77 mecz ustawiony pod realik, nic nowego. Sędzia który nie gwiżdże miękkich fauli daje karnego z dupy, potem przerwy kontrę Leganes..... wsio pod pewien żałosny klubik który bez sędziów nic nie wygra i takie są fakty.