0

@Culer9002 jak np. na meczyki.pl tego nie widzę.

0

@Swistus172 Cardoso dostał dziś kartkę?

0

@Pedri16Future indywidualna nagroda więc wsio możliwe. Betis też świetna forma w marcu.

2

@kanver_ niestety potwierdzam to co napisał @KRISU77 wygrał ISCO...
Sam bym głosował na Pedriego zważywszy na cały miesiąc.

0

@Pedri16Future no tak, ale zważywszy na fakt, jakbyś miał teraz głosować?

0

Marzec minął, to kto wg was powinien zostać wybrany piłkarzem miesiąca w Lalidze?

1

Sędziowie walczą jak mogą z Barceloną by pomóc realikowi ale póki co ich starania daremne, za to dobrze sobie radzą w pełnym wspomaganiu realu i przepychaniu kolejnych meczów tejże drużynki.

3

@Rupert_Haubica nie, są inne priorytety.

12

@ElKamil bo ich nie opłacają, cała ich historia to sędziowie w roli głównej.

2

haha xD
Każdy to widzi xDD
żenujący klubik

5

@Masp chyba sędziom, to co wczoraj strzelił Mbappe to głównie zasługa sędziów (ich decyzje)

0

Girona FC uruchomiła klauzulę strachu Oriola Romeu w wysokości 300.000 euro. Hiszpan może dziś zagrać. [@sport] (via: BarcaInfo)

0

@TowarEK Girona w zeszłym sezonie to zupełnie inny zespół.

2

@Kapitan hawk nie od dziś wiadomo, że są odklejeni, a ich cała historia to sędziowie.

3

realik nie rozmawia o sędziach, prawda?

2

@Lucyffffer1922 myślę, że zdecydowanie więcej kupili.

0

Trzeba walczyć i liczyć się z tym, że realik ma przewagę, wczorajszy mecz i nie tylko pokazał jak bardzo wielki nacisk jest na madrycioków by wygrali ligę.

7

typowy realik od początku istnienia klubu. Kupują sędziów na potęgę. Słabi są i tyle.

2

@tbas tak jak rok temu wiosną, np. karny z dupy Vasqueza, brak oczywistej bramki Yamala i co wychodzi? Wynik zrobiony pod realik.

6

@tbas mecz ustawiony, za dużo wczoraj wałków pod realik.

1

@jedrek7000 powiedz, a bo to pierwszy raz?

1

mecz bardzo podobny do ligowego z Amlerią z poprzedniego sezonu, realik musiał wygrać choćby nie wiem co.

2

@Sulimo od ciorta, cała ich historia jest tak pisana, dlaczego miałby się to zmienić?

23

przypadek? nie sądzę. Realik tylko tak można utrzymać przy życiu ligowym.

2

ale drukarnia... real w skrócie

0

@Rewolucja123 pierw niech przejdą Arsenal.

0

to jest mega śmieszne, że na ten moment Leganes ma więcej żółtych kartek od realu, ale co ustawka to ustawka.

4

@norbi77 bo nic innego nie potrafią.

2

@Gall prawda, sam byłem za transferem Nico-A. Baeny zamiast Olmo (właśnie przez kontuzje)

1

@norbi77 mecz ustawiony pod realik, nic nowego. Sędzia który nie gwiżdże miękkich fauli daje karnego z dupy, potem przerwy kontrę Leganes..... wsio pod pewien żałosny klubik który bez sędziów nic nie wygra i takie są fakty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?