3

@blakkudium tylko FLICK
piłkarz Isco

2

to wszystko raptownie po meczu z Atletico, ktoś ewidentnie chce podłączyć realik do rywalizacji w lidze. W jaki sposób oni wygrywali ostatnio ligę? Jak zawsze na oszustwach.

0

@chavez nie można dawać takiej gwarancji, o skład trzeba walczyć, nic za darmo. Najlepiej nam to wyszło jak w sezonie 14-15 mieliśmy dwóch świetnych bramkarzy.

7

@chavez sprzedaż Ter Stegena=kupno nowego bramkarza.

0

@Eto'o9 R10 nie, trzeba czekać na komunikaty.

0

@BARCA1899Messi mam wrażenie, że od +/- grudnia to on ciągnie Real w większości meczów.

2

@macio_944 dlatego ja np. czekam na opinię graczy na steam.

27

Hansi Flick powstrzymał tsunami euforii, które od jakiegoś czasu zalewa szatnię Blaugrany, zwłaszcza po serii 18 meczów bez porażki w 2025 roku. Trener nie chce słyszeć w szatni żadnych wzmianek o potrójnej koronie i odmawia porównań z Bayernem Monachium, z którym zdobył sześć tytułów. Hansi dał jasno do zrozumienia, że ​​jeszcze nic nie zostało wygrane, że nadal jest długa droga do przebycia i że tytuły można zdobyć tylko dzięki wysiłkowi i pokorze. Niemiec uważa, że nadmierna pewność siebie może okazać się szkodliwa dla drużyny. Flick wysoko ceni ambicję swoich zawodników, ale nie chce, aby okazywali ją z nadmierną gwałtownością, co mogłoby zostać źle zinterpretowane, a nawet wywołać nieporozumienie. Hansi kładzie duży nacisk na to, by jego piłkarzy stąpali twardo po ziemi i jasno daje do zrozumienia, że ​​sukces można osiągnąć tylko dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu. [@fansjavimiguel] (via: BarcaInfo)

2

Barcelona musi być mistrzem :)

6

David Aganzo, Prezes Stowarzyszenia Hiszpańskich Piłkarzy o meczu FC Barcelony z CA Osasuną: "Trzeba zachować zdrowy rozsądek i dbać o zdrowie piłkarzy. Najlepszą opcją jest gra pomiędzy 37. i 38. kolejką La Liga." [@partidazocope] (via: BarcaInfo)

0

@reloaded 1 dla mnie najlepszy z całej serii.

1

@Pitinho nie powiedziane, poza tym po powrocie z kadry czeka nas natłok meczów więc lepiej kolejnego (póki co) nie dokładać.
Życie to nie fifka.

3

Zawodnicy Girony, którzy opuszczą mecz z FC Barceloną po przerwie na kadrę:
- Iván Martín (kontuzja)
- Bryan Gil (kontuzja)
- Donny Van de Beek (zawieszony)
- Oriol Romeu (klauzula strachu)
Esport3

10

i to dziwnym trafem po wygranej Barcelony z Atletico, to wszystko takie podstępne...

10

Szkoda, że Christensen też taki kruchy.
Pozostaje wierzyć w FDJ i E. Garcię

0

Walczyć o swoje a nie wsio jak co roku pod ten słaby realik.

FC Barcelona jest wściekła po tym jak RFEF potwierdziło rozegranie meczu z CA Osasuną 27 marca. Klub poważnie rozważa, aby w najbliższych godzinach odwołać się od tej decyzji. [@tjuanmarti]

0

Ależ to jest piękne


0

Brawo ekipa!!!!!
Takimi meczami wygrywa się majstra!!!!!
Ferran i Yamal najlepsi z Barcelony.

1

@HypeR mimo wszystko za wcześnie typować, na 90% ZP zgarnie zdobywca LM.

2

8

on to taki Harry Kane laliga. Gdzie nie pójdzie to nie ma mistrza.

3

Dziś zapewne nie będzie innego składu jak:
Szczęsny-Kounde-Coubarsi-Inigo-Balde-De Jong-Pedri-Olmo-Yamal-Lewy-Raphinha

7

@add1337 Fajnie by było ale grunt to twardo stąpać po ziemi.
Do końca sezonu 19 meczów (wliczając ewentualny finał PK, 1/2 LM i finał LM) a więc daleka droga.

1

@blakkudium nie głupie :)) Całkiem realny scenariusz.

15

Co mnie martwi w związku z Atletico? Ich fart w dwóch poprzednich meczach z nami.

1

@blakkudium jakoś mi się nie chce wierzyć w przyjście aż 3 i to takich klasowych piłkarzy. Przydałby się również odpowiedni zmiennik dla Balde i Kounde. (Cancelo bo obskoczy te dwie pozycje)

0

@blakkudium skoro zostaje Lewy to najlepiej wziąć Davida oraz starać się o Nico.

1

@blakkudium i to o połowę mniej.

1

@blakkudium dużo bardziej preferowałbym Nico

4

@blakkudium mnie on aż tak nie przekonuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?