3

@norbi77 Rodrygo też się nie popisał z tymi słowami do Leandro Paredesa ,,jesteś słaby". Ego w******o w kosmos.

0

@Filipem jaki wynik jutro widzisz?

1

@norbi77 w meczu z realikiem, cóż za przypadek xDDD

3

@blakkudium jedynie ten Budimir troszkę straszy

2

Najwięcej udanych dryblingów w La Liga od początku poprzedniego sezonu. [@WhoScored] (via: BarcaInfo)

Lamine Yamal: 171
Nico Williams: 143
Vinícius: 129

5

@PatrychoO Co się biali spłakali o ZP Viniciusa to ich, rozumiem rozegrał dobrą LM ale na CA podobnie wyglądał co właśnie na meczu z Argentyną. Rodri zasłużenie wygrał.

3

@Criss18Barca bohaterem okazał się Wojciech Szczęsny :))

0

@MirusAmisz Zapewne już za rok, gdyby finanse pozwoliły to nawet i w tym roku, nie można polegać na 37latku i wierzyć, że wsio będzie ok albo, że Ferran odpali, fakt faktem, że Ferran wchodząc z ławki robi robotę ale potrzebna jest 9 do wyjściowego składu. Lewy coraz częściej traci formę, w tym sezonie końcówka i początek roku dosyć słaby (Listopad-Styczeń) w poprzednim sezonie było jeszcze gorzej.

0

@MirusAmisz zapewne tak będzie bo jest Lewy i Ferran

4

To byłby spoko ruch przy odejściu Busquets-a albo przed ostatnim sezonem Sergio.
Teraz są zdecydowanie inne priorytety jak:
LS
Nowa 9
PO i LO (do rotacji albo rywalizacji o skład)
CO najgorsze, między LS a nową 9 trzeba wybrać bo nie będzie nas stać (zapewne) by wzmocnić te dwie pozycje.
Isak byłby idealny bo zagra zarówno na 9 jak i LS. (ale cena....)

0

@bartulek98 Bartomeu... czy trzeba coś więcej pisać?

3

@norbi77 kosmos mecz.

0

Urugwaj zrobił 4 zmiany, najważniejsze, że bez Araujo.
Już 5 zmian.

0

@slayer blablabla

1

@PerroHerro ogra dwie pozycje (PO-LO) oraz może stanowić dobrą konkurencję dla Kounde.

1

@Lionel_Messi10 Raul zna się na piłce.

0

Żeby ta pewność, nie wyszła bokiem.

1

tylko Vanderson.

0

@BORO_12 ja dalej wierzę w transfer Vandersona na PO.

2

Borek to realowiec więc proszę się nie dziwić, że ,,odlatuje"

0

@tbas a niech sobie płaczą, zawsze szukają aby powodu by popłakać.
Co do repki, to czekają nas ponownie lata posychy jak w latach 2009-2014/15

0

DObrze, że na mecz z Ossasuną będą dostępni Inigo i Cubrasi

1

Dania i Holandia na 2:2
Dzieje się.

1

@FcPortoFan1999 jak się gra w 10 :)

0

Mam nadzieję, że z tym L. Diazem to nieśmieszny żart, Nico powinien być priorytetem.
Obyśmy ogarnęli potrzebne 60mlne na Nico.

1

@blakkudium kurde, ja tu widzę Francja CHorwacja :)

1

@regatta52 co nastrzelał Topowym reprezentacjom to jego

0

@Tymoon19 *dosłownie za darmo** tak Ci się tylko wydaje.

0

@barcek1234 lepiej nieco dołożyć i kupić s23 ultra

0

@Hasszz ddddddddddddx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?