Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 Rodrygo też się nie popisał z tymi słowami do Leandro Paredesa ,,jesteś słaby". Ego w******o w kosmos.
0
@Filipem jaki wynik jutro widzisz?
1
@norbi77 w meczu z realikiem, cóż za przypadek xDDD
3
@blakkudium jedynie ten Budimir troszkę straszy
2
Najwięcej udanych dryblingów w La Liga od początku poprzedniego sezonu. [@WhoScored] (via: BarcaInfo)
Lamine Yamal: 171
Nico Williams: 143
Vinícius: 129
5
@PatrychoO Co się biali spłakali o ZP Viniciusa to ich, rozumiem rozegrał dobrą LM ale na CA podobnie wyglądał co właśnie na meczu z Argentyną. Rodri zasłużenie wygrał.
3
@Criss18Barca bohaterem okazał się Wojciech Szczęsny :))
0
@MirusAmisz Zapewne już za rok, gdyby finanse pozwoliły to nawet i w tym roku, nie można polegać na 37latku i wierzyć, że wsio będzie ok albo, że Ferran odpali, fakt faktem, że Ferran wchodząc z ławki robi robotę ale potrzebna jest 9 do wyjściowego składu. Lewy coraz częściej traci formę, w tym sezonie końcówka i początek roku dosyć słaby (Listopad-Styczeń) w poprzednim sezonie było jeszcze gorzej.
0
@MirusAmisz zapewne tak będzie bo jest Lewy i Ferran
4
To byłby spoko ruch przy odejściu Busquets-a albo przed ostatnim sezonem Sergio.
Teraz są zdecydowanie inne priorytety jak:
LS
Nowa 9
PO i LO (do rotacji albo rywalizacji o skład)
CO najgorsze, między LS a nową 9 trzeba wybrać bo nie będzie nas stać (zapewne) by wzmocnić te dwie pozycje.
Isak byłby idealny bo zagra zarówno na 9 jak i LS. (ale cena....)
0
@bartulek98 Bartomeu... czy trzeba coś więcej pisać?
3
@norbi77 kosmos mecz.
0
Urugwaj zrobił 4 zmiany, najważniejsze, że bez Araujo.
Już 5 zmian.
0
@slayer blablabla
1
@PerroHerro ogra dwie pozycje (PO-LO) oraz może stanowić dobrą konkurencję dla Kounde.
1
@Lionel_Messi10 Raul zna się na piłce.
0
Żeby ta pewność, nie wyszła bokiem.
1
tylko Vanderson.
0
@BORO_12 ja dalej wierzę w transfer Vandersona na PO.
2
Borek to realowiec więc proszę się nie dziwić, że ,,odlatuje"
0
@tbas a niech sobie płaczą, zawsze szukają aby powodu by popłakać.
Co do repki, to czekają nas ponownie lata posychy jak w latach 2009-2014/15
0
DObrze, że na mecz z Ossasuną będą dostępni Inigo i Cubrasi
1
Dania i Holandia na 2:2
Dzieje się.
1
@FcPortoFan1999 jak się gra w 10 :)
0
Mam nadzieję, że z tym L. Diazem to nieśmieszny żart, Nico powinien być priorytetem.
Obyśmy ogarnęli potrzebne 60mlne na Nico.
1
@blakkudium kurde, ja tu widzę Francja CHorwacja :)
1
@regatta52 co nastrzelał Topowym reprezentacjom to jego
0
@Tymoon19 *dosłownie za darmo** tak Ci się tylko wydaje.
0
@barcek1234 lepiej nieco dołożyć i kupić s23 ultra
0
@Hasszz ddddddddddddx