Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@graco14 chyba, że real pogubi punkty i będzie jeszcze lepsza sytuacja w lidze.
8
@Romario87 ależ by się przydał Balde..
1
@marcin62 na filmiku to Asapas pajacuje jak Vinicius
35
Życzę wszystkim by Barcelona wygrała pozostałe 10meczów do końca sezonu.
1
@Twardochleb problem w tym, że kiedy niby ten odpoczynek?
4
@Pedri16Future nie nastawiajmy się.
0
@Lucyffffer1922 hmmm w ligowym z Sociedad był bardzo dobry xDD
0
@Lucyffffer1922 mówi się o 2-3 tygodniach przerwy, więc ewentualnie wróciłby na rewanż z Interem.
0
@Lucyffffer1922 Ja mam obawy, że on w ogóle się nie wyrobi na półfinały LM.
6
Trzeba przyznać, że dziś słabo wyglądał Kounde. (nie wspominając o G. Martinie)
1
Brawo ekipa;)))
1
Myślę, że Ter Stegen byłby tu zrównany z ziemią za interwencję przy straconym golu.
7
super
0
@Kapitan9 nie czas aż na takie rotacje.
0
@Dieselzor
1. Alvarez
2. Isak
3. Haaland
1
@sokot boli dupka patrząc na nieciekawą sytuację w lidze oraz odpadnięcie z LM xDD
9
szatański bezkarny klubik
0
@kuz to może być część negocjacji, odcięcie się od mediów i działanie
28
ta narracja zmieni się jeszcze 1000x
25
Bardzo ładne słowa :)
10
Kiwior w 11tyg LM.
0
@allien18 to zależy kiedy i gdzie.
4
@Faro za to jak Pedri dyryguje całym zespołem pokazało chociażby jego wejście w rewanżu z BvB.
7
@marcin62 piłka piękna bo nieprzewidywalna. Mi marzy się ZP u Pedriego ale pomocnik może mieć ciężko.
1
@Barcafan2020 każda drużyna może to wykorzystać, bierz pod uwagę, że np. Celta czy Mallorca nie grają w tyg w pucharach i są w miarę wypoczęci
0
@Barcafan2020 +/- rewanż półfinału lm
7
Karma wraca:
W LM Real za brutalne cieszynki po dwumeczu z Atletico odpada z Arsenalem.
W lidze za pomoc sędziowską w meczu z Leganes przegrywają kolejkę później z Valencią.
W PK za pomoc sędziowską z Celtą...... no właśnie, trzeba wygrać finał.
0
Real tak narzekał na terminarz a do końca sezonu zostało im 8 meczów a nam 10 lub 11.
0
@lambard poczekajmy do końca meczu i powiemy, że dopadła ich karma za cieszynki po wyeliminowaniu Atletico.
14
Oczywiście bez karteczki
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/489927095_1317476680179820_3744362933946506734_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640_tt6&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=R_BzxKNQ6yYQ7kNvwGej-ya&_nc_oc=AdmlHLk_5WAsCyGhwKXT3DvE7itQYe3ygScxZXw82S5GweXmxMR3RgIzYdkzNmU0AQf8EV8Pxe4Co-Jkr2m3Qmrd&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=O5uepl60nHOp53nAOtIKXA&oh=00_AfFCLhAYlpAMQEYFGmUR08Ils5DGo56l4Jr6ZDHXEDnhdg&oe=6805DBA5