12

@draxidox nie ulega wątpliwości, że Eric w tej sytuacji schrzanił, miał pustą bramkę a strzelał blisko Sommera.

6

@Aragorn33 drukarnia i tyle.

5

@mientusek1407 tak, sędzia wydrukował

0

@kanver_ ale troszkę pomógł rywalowi, powinien być faul na G. Martinie

1

@Faro De Jong dziś świetny był.

1

Totalnie mnie zawiódł Lewy który dobrą piłkę dostał od Yamala a uderzył czubkiem głowy i przestrzelił...
To powinien być gol na 4:4
Araujo również zawiódł.

4

W takich meczach wychodzą braki kadrowe...
Przecież prócz zmiany Lewy-Ferran nie miał kto wejść z napastników by coś zmienić. Hector też nieźle buja w obłokach.

0

@krycha2201 jaki wynik stawiasz?

11

@LeoMessiiBarcaPepa obym mógł Ci tej pewności pogratulować o 23:00 (albo i później)

2

@macio_944 liczę, że zagra w sobotę od pierwszej minuty

1

@soczeq on na siłę stara się wymyślać bzdury jak jego realik przegrywa, typowy Madryciok, przy okazji wsio przeciwko Barcelonie bo ich kilka razy zlała w tym sezonie.

0

@Gomess pewnie, wystarczy nieco bardziej w obronie się skupić, motorycznie wyglądamy dużo lepiej

1

1

@Consigliere ja to widziałem w PK z Atletico, wiadomo jak to się skończyło.

0

Mam nadzieję, że Balde dostanie 15-20min w sobotę i zagra w rewanżu od pierwszej minuty. Bardzo go brakuje.

0

@ShawnC bo bieda w klubie i by był w razie ,,W"

2

@Cvzx raczej jakość tych piłkarzy.

1

@PW27 Szczęsny nie dał rady ale po co najeżdżać na Marc-a? Mało razy dupę ratował? W sezonie 22/23 wygraliśmy ligę i był zdecydowanym MVP sezonu.
Macie krótką pamięć by tak wytykać pojedyńcze błędy.

0

@Chudini123 nie zagra z Interem i Realem.

4

@La Pulgaa motywacja, zawsze może być, np. by się pokazać danym klubom (transfer piłkarza itp)

2

@esem91 oni już o nic nie walczą, nasze rotacje też muszą się pokazać bo trener nie zaakceptuje stania i czekania.

5

@Kuchar pierwsza to pechowy błąd Inigo, druga to jakby obrona zaspała, trzecia to błąd Wojtka.

0

Przy takim natłoku meczów, jeszcze dogrywka w El Classico 4dni temu to wszystko robi robotę, ważne, że jesteśmy w walce i mamy wielkie szanse na awans oraz cieszy fakt, że mamy najbliższy ligowy typowo pod rotację.

4

@norbi77 zgadzam się, błąd Szczęsnego i to widoczny.

8

Dobrze to wróży ale i tak są obawy


1

@Lionel_Messi10 to byłoby piękne :)
ja daję 2:1 Barca i remontada 4:1

1

@Lionel_Messi10 jak widzisz te mecze?

0

@luna666moon Ja mam obawy o ciężary...

0

@YamineLamal Real jakby miał wszystkich zdrowych, City.

0

@Terapuls realik skorumpowany, proszę następne pytanie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?