Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@draxidox nie ulega wątpliwości, że Eric w tej sytuacji schrzanił, miał pustą bramkę a strzelał blisko Sommera.
6
@Aragorn33 drukarnia i tyle.
5
@mientusek1407 tak, sędzia wydrukował
0
@kanver_ ale troszkę pomógł rywalowi, powinien być faul na G. Martinie
1
@Faro De Jong dziś świetny był.
1
Totalnie mnie zawiódł Lewy który dobrą piłkę dostał od Yamala a uderzył czubkiem głowy i przestrzelił...
To powinien być gol na 4:4
Araujo również zawiódł.
4
W takich meczach wychodzą braki kadrowe...
Przecież prócz zmiany Lewy-Ferran nie miał kto wejść z napastników by coś zmienić. Hector też nieźle buja w obłokach.
0
@krycha2201 jaki wynik stawiasz?
11
@LeoMessiiBarcaPepa obym mógł Ci tej pewności pogratulować o 23:00 (albo i później)
2
@macio_944 liczę, że zagra w sobotę od pierwszej minuty
1
@soczeq on na siłę stara się wymyślać bzdury jak jego realik przegrywa, typowy Madryciok, przy okazji wsio przeciwko Barcelonie bo ich kilka razy zlała w tym sezonie.
0
@Gomess pewnie, wystarczy nieco bardziej w obronie się skupić, motorycznie wyglądamy dużo lepiej
1
@Kamiloza91 Eric
1
@Consigliere ja to widziałem w PK z Atletico, wiadomo jak to się skończyło.
0
Mam nadzieję, że Balde dostanie 15-20min w sobotę i zagra w rewanżu od pierwszej minuty. Bardzo go brakuje.
0
@ShawnC bo bieda w klubie i by był w razie ,,W"
2
@Cvzx raczej jakość tych piłkarzy.
1
@PW27 Szczęsny nie dał rady ale po co najeżdżać na Marc-a? Mało razy dupę ratował? W sezonie 22/23 wygraliśmy ligę i był zdecydowanym MVP sezonu.
Macie krótką pamięć by tak wytykać pojedyńcze błędy.
0
@Chudini123 nie zagra z Interem i Realem.
4
@La Pulgaa motywacja, zawsze może być, np. by się pokazać danym klubom (transfer piłkarza itp)
2
@esem91 oni już o nic nie walczą, nasze rotacje też muszą się pokazać bo trener nie zaakceptuje stania i czekania.
5
@Kuchar pierwsza to pechowy błąd Inigo, druga to jakby obrona zaspała, trzecia to błąd Wojtka.
0
Przy takim natłoku meczów, jeszcze dogrywka w El Classico 4dni temu to wszystko robi robotę, ważne, że jesteśmy w walce i mamy wielkie szanse na awans oraz cieszy fakt, że mamy najbliższy ligowy typowo pod rotację.
4
@norbi77 zgadzam się, błąd Szczęsnego i to widoczny.
8
Dobrze to wróży ale i tak są obawy
1
@Lionel_Messi10 to byłoby piękne :)
ja daję 2:1 Barca i remontada 4:1
1
@Lionel_Messi10 jak widzisz te mecze?
0
@luna666moon Ja mam obawy o ciężary...
0
@YamineLamal Real jakby miał wszystkich zdrowych, City.
0
@Terapuls realik skorumpowany, proszę następne pytanie xD