Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vifon dureń i ślepak to ty. Bierzesz jedną losową akcję by pasowała do twojej koncepcji, nie wspominam nawet o oszukanych LM 16-18 czy losowaniach ogórków 2014.
1
@Faro przecież tam jest przecinek xd
1
@Vifon to co im sędziowali w europie to xdd nawet legia warszawa by zdobywała puchary, a, że my walczymy z podwójnymi standardami i do tego wygrywamy ligę to naprawdę szacun, mimo, że nam przeszkadzają jak mogą to nasi się nie załamują pomimo faktu, że ligi 11-12, 16-17, 19-20 i 23-24 wygrali arbitrzy realikowi.
1
@Vifon xddd tak sobie wmawiaj madrycioku, dzięki nim macie dziesiątki niezasłużonych pucharów.
1
@tbas wtedy nie byłoby łatwo o takowe wałki pod realik.
2
@Encore wygrywać po oszukanych bramkach/karnych to nie sztuka.
0
To dopiero początek tego co nas czeka w tym sezonie z wałkami realiku.
1
czyżby znowu drukarnia pod realik? 0 zaskoczenia
1
@Vifon xdd wzgędem tego co dał realikowi to tyle co nic.
0
@Encore to jasne, jednak wejście Lewego też fajne nie było, poruszał się dosyć ciężko.
4
i bardzo dobrze
21
Najlepszy pomocnik świata.
2
@AbdulWisimuel to był typowy wałek jakich wiele i co roku mam wrażenie, że tylko większe wały idą pod realik.
2
@Vifon chyba nie pamiętasz jak nie dał czerwonej kartki po wejściu Bale-a w Umtitiego.
2
piłkarze też widzą jakie wałki pod realik kręci ten arbiter.
11
walka do końca mimo, że arbiter starał się pomóc (w pewnym sensie) realikowi
10
Sędzia chciał nas przekręcić, tak samo jak z realikiem na wiosnę.
0
@4Fabregas4 oj daleko Ferranowi do Pedriego, nawet jakby strzelił hattricka
18
ależ drukowali pod realik czy Ligowe El Classico czy Finał Pucharu Króla.. naprawdę największe obawy mam o arbitrów a nie o poziom realu po wzmocnieniach..
1
@norbi77 Madrycioki już pewnie pozapominali jakiegoś karnego nie gwizdnął sędzia w finale PK po faulu Roudiguera na Ferranie. Jak na Mbappe był karny wg madrycioków to na Ferranie tym bardziej był karny.. ale wiesz jak jest ,,podwójne standardy" byle realik faworyzować
0
@Kengo słabi są i starają się odwracać kota ogonem
@AlexDark00 mimo wszystko starają im się pomóc jak mogą, czemu VAR nie interweniował w przypadku możliwej czerwonej kartki dla Carvajala albo ten karny po którym wygrali też bardzo wątpliwy.
1
@Kgorecki2500 piękna, dopracowana, przemyślana, miałem wrażenie, że wszystko w tej grze działa jak należy.
0
@DonCarletto SER to słabe źródło.
0
@Faro o De Jongu można zrobić podobny filmik, nie bez powodu wszyscy trenerzy których zatrudniał klub, chcą mieć w składzie De Jonga.
2
@Pomimo27 bo wówczas mieliśmy dobrą sytuację finansową, problemu zaczęły się jak zaczęliśmy wydawać właśnię tę kasę za transfer Neymara.
0
@OldMc84 jaki ewidentny? ewidentnie nie było karnego.
1
@macio_944 tylko, że nam sędziowie tak nie pomagali jak np. Wczoraj realikowi.
0
@Proxi jakie czepialstwo? Mbappe pierw nadepnął na obrońcę. Otwórz oczy.
0
@Senstin czerwo Raphinhi nic by nie zmieniło, karny dla realiku zmienił wynik meczu.
0
@Senstin no tak, VAR idealnie działa bo pomaga realikowi.