Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT ja obstawiam, że zostanie z niższą pensją ale czas pokaże.
2
Zdążyłem obejrzeć tylko drugą połowę, jak zagrał Dro?
2
@Lionel_Messi10 jeden i drugi potrafią zawalić setkę jak i strzelić coś z niczego.
Lewy w porównaniu do Ferrana to jednak historię już napisał a Ferran dopiero się rozkręca
38
De Jong w tym sezonie robi wrażenie, naprawdę fajnie się go ogląda.
2
@blakkudium Dro o Cie panie
1
@Lionel_Messi10 jaki wynik stawiasz?
0
@Patinka353 to jest jedna wielka zagadka
2
@Patinka353 czekam na liste powołanych by zobaczyć Yamala i Balde na liście.. póki nie zobaczę to się nie nastawiam
1
@Lionel_Messi10 Julian to kot.
7
Pierwszy lepszy rywal i real zweryfikowany. Brak karnych z dupy to brak zwycięstwa. Brawo Atletico, J. Alvarez kot.
9
Ja właśnie Pedriemu dałbym ZP.
0
@JanuszKorwinMikke takie oceny to po sezonie.
2
@Matt_i1992 ja przede wszystkim na korzystny wynik
0
@JanuszKorwinMikke Gabriel Milito też był świetny
0
@Gibbon_FCB Lewy i ten jego wiek.. a w czwartek kolejny mecz.
1
@Arkon Garcia, Van Dijk, Pedri i Kane
1
@norbi77 ,,Athletic win"
2
Realik nie potrafi uczciwie wygrywać.
Najbardziej przereklamowany klubik.
7
@blakkudium Pięknie się rozwija. Bardzo się obawiałem o brak dobrego zmiennika dla Balde ale póki co zupełnie niesłusznie. OBY tak dalej :)
3
@Pedri16Future jego słowa rozumiem jako ,,Pedri najlepszy pomocnik świata"
1
@Lionel_Messi10 kozak :))
18
@ACRAB95 oraz Busquets (w odbiorach również bryluje)
15
Najlepszy pomocnik świata.
0
Im sie rozchodzi o to by z dupy dostawać karnego i nieodgwizdywać spalonych, wtedy co sezon mogliby zdobywać puchary xdd
9
@Tasde tak w skrócie wygląda ich historia
1
@Lionel_Messi10 wreszcie zwycięstwo po dwóch srogich porażkach
0
@spiderman1899 Casado bez szału wg. mnie
2
@Laminedependencia młody PO.
0
@Eric_Abidal_22 ja mam nadzieję, na cały sezon Olmo bez kontuzji.
0
Najbliższy mecz LM gramy w czwartek? Czy to błąd na głównej?