Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pero1983 ja czuję kiepski mecz ala ten z Sevillą :/
0
@lukmrz to był ,,tylko" Olimpiacos
0
@lukmrz nie mamy ławki
2
@kuz to jest jawna ustawka pod realik.
2
R. Araujo zapewne z ławki wejdzie na 9 w miejsce Ferrana pod koniec meczu (w razie potrzeby)
2
@Jakchcesz oraz historii budowanej na decyzjach sędziowskich.
0
@FrankDux72 bardziej Raphinha.
0
@BORO_12 @626 @MOLESTA im lepszych piłkarzy ma wokół siebie tym łatwiej o liczby.
0
@626 a weź w takim Bilbao rób liczby, ale sam tego chciał.
0
@marcin62 bf1 to przede wszystkim klimat.
2
@norbi77 ja Mbappe oraz arbitrzy, pisałem to po ich ostatniej kolejce ligowej z Getafe, tam drukarnia niezła poszła w sumie jak od początku ich historii
1
@tbas toż to jedna wielka ustawka, kiedy chcą (real tego wymaga) to patrzą na VAR a kiedy trzeba podyktować coś przeciw realikowi to do monitora nie podejdzie. Ustawka jak ich cała historia.
16
wśród realowców zdarzają się normalni ludzie jak chociażby Zidane czy Raul, ale to jednak rzadkość. Większość to odklejeńce
3
@OskP już był na ławce z Olimpiacosem
1
nieciekawie...
0
@kanver_ boję się, że to może być sezon przepełniony samymi kontuzjami.
0
@Encore jaki wynik obstawiasz?
37
Najlepsze w tym wszystkim, że po prostu powiedział prawdę.
Cała historia realu to oszustwo pogania oszustwo...
7
Powiedział prawdę.
16
Soto Grado został wybrany najlepszym arbitrem sezonu 23/24 bo najwięcej razy przekręcił Barcelonę, co pomogło realikowi zgarnąć mistrza.
1
@doc Ustawka pod realik, to było wiadome. Oni inaczej nie wygrają ligi niż za pomocą przyjaciół z gwizdkiem.
0
@Gaucho kolejna ustawka pod realik xdd
3
@mindbender84 bo nie potrzebuje karnych by robić statystykę :)
Dryblingi-Przegląd pola-asysty-kluczowe podania-rzuty wolne- strzały zza pola karnego. We Wszystkim lepszy Leo.
0
@derus co ty tak wszystko wszystkim wytykasz, obawiam się, że to z Tobą jest coś nie tak.
2
@Eto'o9 R10 ile tych sytuacji by nie było.... jak już został w klubie i walczy o skład to lepiej przynajmniej na chwilę zapomnieć...
1
@KamQiX to już FLick niech decyduje.. nasza gra nie powala obecnie...
7
@Eto'o9 R10 a może lepiej zbudować piłkarza niż wracać do tego co było?
0
@KamQiX zawsze 2 mecze odchodzą a z naszą kadrą to każdy mecz się liczy...
12
Będzie ciekawie, nasza sytuacja w LM jest średnia i jutro musimy wygrać.
3
@Patinka353 przecież tak wygląda ich historia w 90% przypadków jak nie więcej.