Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sędziowie znowu wczoraj chceli drukować pod realik, chociaż nie tak jawnie jak w LaLiga.
0
@kamiVeB realik, tak po prostu.
4
to jest realik i ich cała historia.
3
@Barceloniarz987 dzięki temu prowadzą w LaLiga xDD
2
@katalonczyk987 szczerze to ani Olmo ani Merino tylko były/są inne priorytety.
5
@JimMorrisonFCB **przereklamowany klub sędziów**
2
@Rupert_Haubica PSG-Bayern (wg. mnie dwie najlepsze ekipy w tym sezonie)
0
@kanver_ w tym roku? no nie bardzo :)
22
Każdy wie, że gdyby wygrał mundial to gadałby zupełnie inaczej.
Przez jego słowa przemawia ,,ból dupy"
1
@BORO_12 co o nim sądzisz?
0
@bart_azz po przerwie na repkę.
1
@norbi77 w taki sposób są w stanie ,,cokolwiek wygrać" xDD
10
Nie zapominajmy, że to 18latek który rozkochał w sobie cały piłkarski świat (może z wyjątkiem madrycioków xD)
39
Widać, że go boli prawda.
Messi jest dużo dużo lepszy.
9
@Lionel_Messi10 Jak dla mnie on nie ma żadnych argumentów by być porównywalnym do Leo. Messi zawsze był lepszy, wystarczy piłkę oglądać by wiedzieć, że tak było, jest i będzie.
1
@ShawnC jak dla mnie to Casado spowalniał dziś grę, kiedy miał okazję zagrać do przodu to spowolnił i po czasie zagrał do boku.
7
jakby Frenkie zagrał mecz na poziomie Casado to zostałby zjedzony przez użytkowników La Rambli. Wg. mnie dziś najsłabszy był Casado.
1
ja dałbym Ferminowi MOTM.
0
@WiemJak to sezon już się skończył?
1
@barcanawieki przedłużyli negocjacje do końca listopada.
1
@kubix05 aż tak? bo szczerze nie oglądam Levante więc pojęcia nie mam.
0
@MOLESTA jaki tam czołowy xDD typowy średniak. Nie wiem skąd to wziąłeś bo te twoje logiczne myślenie nie do końca jest logiczne xD
1
@MOLESTA Liverpool to topowy zespół a Bilbao to średniak, w Hiszpańskiej z Topowych zespołów masz Real-Barcelona-Atletico.
1
@ShawnC bardziej chodzi o dostępność.
2
@MOLESTA to spójrz na tabele xDD TOP 4 może w poprzednich sezonach, obecnie cieniują i to mocno.
3
@MOLESTA bo Bilbao jest słabiutkie, jego prawdziwą jakość byśmy poznali w lepszym zespole a nie defensywnym Bilbao które dodatkowo cieniuje.
Nie bez powodu świetnie pokazuje się w reprezentacji
1
@MOLESTA gdzie Chelsea a gdzie Bilbao xDD poza tym Angielska liga już dawno nam odjechała, takie Bilbao to byłoby może 15 w angielskiej.
3
@MOLESTA ciekawe jakby wyglądał w lepszym zespole, poza tym Bilbao w obecnym sezonie również mocno cieniuje.
4
Oby przedłużyli
14
Christensen mimo, że jak gra to poziom trzyma to jednak trzeba się go pozbyć po sezonie, na niego najzwyczajniej nie można liczyć, same kontuzje z wyjątkiem sezonu 22-23.