1

Sędziowie znowu wczoraj chceli drukować pod realik, chociaż nie tak jawnie jak w LaLiga.

0

@kamiVeB realik, tak po prostu.

4

to jest realik i ich cała historia.

3

@Barceloniarz987 dzięki temu prowadzą w LaLiga xDD

2

@katalonczyk987 szczerze to ani Olmo ani Merino tylko były/są inne priorytety.

5

@JimMorrisonFCB **przereklamowany klub sędziów**

2

@Rupert_Haubica PSG-Bayern (wg. mnie dwie najlepsze ekipy w tym sezonie)

0

@kanver_ w tym roku? no nie bardzo :)

22

Każdy wie, że gdyby wygrał mundial to gadałby zupełnie inaczej.
Przez jego słowa przemawia ,,ból dupy"

1

@BORO_12 co o nim sądzisz?

0

@bart_azz po przerwie na repkę.

1

@norbi77 w taki sposób są w stanie ,,cokolwiek wygrać" xDD

10

Nie zapominajmy, że to 18latek który rozkochał w sobie cały piłkarski świat (może z wyjątkiem madrycioków xD)


39

Widać, że go boli prawda.
Messi jest dużo dużo lepszy.

9

@Lionel_Messi10 Jak dla mnie on nie ma żadnych argumentów by być porównywalnym do Leo. Messi zawsze był lepszy, wystarczy piłkę oglądać by wiedzieć, że tak było, jest i będzie.

1

@ShawnC jak dla mnie to Casado spowalniał dziś grę, kiedy miał okazję zagrać do przodu to spowolnił i po czasie zagrał do boku.

7

jakby Frenkie zagrał mecz na poziomie Casado to zostałby zjedzony przez użytkowników La Rambli. Wg. mnie dziś najsłabszy był Casado.

1

ja dałbym Ferminowi MOTM.

0

@WiemJak to sezon już się skończył?

1

@barcanawieki przedłużyli negocjacje do końca listopada.

1

@kubix05 aż tak? bo szczerze nie oglądam Levante więc pojęcia nie mam.

0

@MOLESTA jaki tam czołowy xDD typowy średniak. Nie wiem skąd to wziąłeś bo te twoje logiczne myślenie nie do końca jest logiczne xD

1

@MOLESTA Liverpool to topowy zespół a Bilbao to średniak, w Hiszpańskiej z Topowych zespołów masz Real-Barcelona-Atletico.

1

@ShawnC bardziej chodzi o dostępność.

2

@MOLESTA to spójrz na tabele xDD TOP 4 może w poprzednich sezonach, obecnie cieniują i to mocno.

3

@MOLESTA bo Bilbao jest słabiutkie, jego prawdziwą jakość byśmy poznali w lepszym zespole a nie defensywnym Bilbao które dodatkowo cieniuje.
Nie bez powodu świetnie pokazuje się w reprezentacji

1

@MOLESTA gdzie Chelsea a gdzie Bilbao xDD poza tym Angielska liga już dawno nam odjechała, takie Bilbao to byłoby może 15 w angielskiej.

3

@MOLESTA ciekawe jakby wyglądał w lepszym zespole, poza tym Bilbao w obecnym sezonie również mocno cieniuje.

4

Oby przedłużyli


14

Christensen mimo, że jak gra to poziom trzyma to jednak trzeba się go pozbyć po sezonie, na niego najzwyczajniej nie można liczyć, same kontuzje z wyjątkiem sezonu 22-23.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?