2

@partymaker albo dużo meczów i mimo wszystko rotacje.

1

@Aragorn33 albo uraz na kadrę.

0

@Czyhrynski nie ma co się nastawiać nawet na remis, 12sty zawodnik zrobi robotę.
Rayo też siądzie przez to, że grali w czwartek a real w wtorek.

0

@zbyglu głównie przez sporą ilość kontuzji oraz decyzję sędziego (gol na 2:1)

0

drugie zasadnicze pytanie: ,, czy pomogą im sędziowie jak to miało miejsce wiele razy w tym sezonie"

4

@Lionel_Messi10 przez najlepszego w historii to żaden wstyd :)

0

@partymaker Balde nie był zły w poprzednim sezonie, bez przesady.

0

@Stinger_ ale jednak sam wiesz czy nie raz widziałeś (ze skrótów) co odwala ich obrona, a sam fakt, że przyszedł do najgorszej drużyny ligi i zdobył 2 puchary dużo mówi o samej jakości Leo, ronaldo poszedł do najlepszej ekipy ligi i nie zdobył nic.

35

G.O.A.T. :))))
Nikt nawet nie był blisko :)

4


@blakkudium sam wspominałeś o tym zawodniku.

1

@Stinger_ Messi chociaż zdobywa puchary i przyszedł do ostatniej drużyny w tabeli a nie pierwszej.

6

To jest ta zasadnicza różnica, Ronaldo odpowiada w wywiadach a Messi na boisku.


6

W wieku 18lat 80g/a a 100 jest bardzo prawdopodobna. Niesamowity talent.


2

@Czyhrynski co sędziowie drukowali pod realik xDD

0

@Konradowskyy Carreras nie był powoływany ostatnio.

6

Zlatan Ibrahimovic:"Różnica między Cristiano a Messim polega na tym, że dziennikarze mówią, że Messi jest najlepszy w historii, podczas gdy Cristiano jest tym, który mówi dziennikarzowi, że jest najlepszy na świecie. "

8

@mekston i tak by się ośmieszył :) Messi nie grając w Anglii ma lepsze staty z zespołami TOP 6

1

@Stinger_ ten drugi gol to nie samobój Domingueza?

0

@Aragorn33 a co to będzie za kilka lat? xDDD

0

@Nightraider lepsze wyjmowali, serio. Nie zwalam winy na Szczęsnego, tylko myślę, że lepszy bramkarz coś by wyjął.

0

@R10MatiG to nie jest dużo strata (2pkt), jeszcze zespoły z TOP8 będą grały między sobą.

0

@karolpiłkarz niektóre kawałki fajne ale większość tych nowych to taka cienizna...

0

@R10MatiG a skąd pewność, że wszystkie ekipy co są obecnie w TOP8 wygrają wszystkie pozostałe 4 mecze? oj jeszcze się zdziwisz.

0

@R10MatiG piłka jest piękna bo nieprzewidywalna, poza tym widziałeś co zagrała wczoraj Chelsea? Wrócą najważniejsi piłkarze (J. Garcia-Raphinha-Pedri) to i gra się poprawi, dlaczego w zeszłym sezonie wygraliśmy 3 trofea i niemalże zagraliśmy w finale LM, mimo tak cienkiego Listopada i Grudnia? No dlaczego? Słucham.

0

@1LY0 ***18.12.2022***

0

@R10MatiG co to w ogóle za myślenie? Np. taki Inter będzie miał teraz 4 wyjazdy.

0

@R10MatiG skończymy.

3

@Lionel_Messi10 Na każdym kroku widać ból dupy i to nie tylko teraz, praktycznie w każdym jego wywiadzie. On się z tym faktem nigdy nie pogodzie a dziwne bo między nimi jest przepaść jak się patrzy na grę.

0

@Nightraider obstawiam, że z nim w składzie byśmy wczoraj wygrali.

0

Tak aby podaje klub a prawda jest taka, że za dużo grał ręką i nadgarstek się odzywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?