Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker albo dużo meczów i mimo wszystko rotacje.
1
@Aragorn33 albo uraz na kadrę.
0
@Czyhrynski nie ma co się nastawiać nawet na remis, 12sty zawodnik zrobi robotę.
Rayo też siądzie przez to, że grali w czwartek a real w wtorek.
0
@zbyglu głównie przez sporą ilość kontuzji oraz decyzję sędziego (gol na 2:1)
0
drugie zasadnicze pytanie: ,, czy pomogą im sędziowie jak to miało miejsce wiele razy w tym sezonie"
4
@Lionel_Messi10 przez najlepszego w historii to żaden wstyd :)
0
@partymaker Balde nie był zły w poprzednim sezonie, bez przesady.
0
@Stinger_ ale jednak sam wiesz czy nie raz widziałeś (ze skrótów) co odwala ich obrona, a sam fakt, że przyszedł do najgorszej drużyny ligi i zdobył 2 puchary dużo mówi o samej jakości Leo, ronaldo poszedł do najlepszej ekipy ligi i nie zdobył nic.
35
G.O.A.T. :))))
Nikt nawet nie był blisko :)
4
@blakkudium sam wspominałeś o tym zawodniku.
1
@Stinger_ Messi chociaż zdobywa puchary i przyszedł do ostatniej drużyny w tabeli a nie pierwszej.
6
To jest ta zasadnicza różnica, Ronaldo odpowiada w wywiadach a Messi na boisku.
6
W wieku 18lat 80g/a a 100 jest bardzo prawdopodobna. Niesamowity talent.
2
@Czyhrynski co sędziowie drukowali pod realik xDD
0
@Konradowskyy Carreras nie był powoływany ostatnio.
6
Zlatan Ibrahimovic:"Różnica między Cristiano a Messim polega na tym, że dziennikarze mówią, że Messi jest najlepszy w historii, podczas gdy Cristiano jest tym, który mówi dziennikarzowi, że jest najlepszy na świecie. "
8
@mekston i tak by się ośmieszył :) Messi nie grając w Anglii ma lepsze staty z zespołami TOP 6
1
@Stinger_ ten drugi gol to nie samobój Domingueza?
0
@Aragorn33 a co to będzie za kilka lat? xDDD
0
@Nightraider lepsze wyjmowali, serio. Nie zwalam winy na Szczęsnego, tylko myślę, że lepszy bramkarz coś by wyjął.
0
@R10MatiG to nie jest dużo strata (2pkt), jeszcze zespoły z TOP8 będą grały między sobą.
0
@karolpiłkarz niektóre kawałki fajne ale większość tych nowych to taka cienizna...
0
@R10MatiG a skąd pewność, że wszystkie ekipy co są obecnie w TOP8 wygrają wszystkie pozostałe 4 mecze? oj jeszcze się zdziwisz.
0
@R10MatiG piłka jest piękna bo nieprzewidywalna, poza tym widziałeś co zagrała wczoraj Chelsea? Wrócą najważniejsi piłkarze (J. Garcia-Raphinha-Pedri) to i gra się poprawi, dlaczego w zeszłym sezonie wygraliśmy 3 trofea i niemalże zagraliśmy w finale LM, mimo tak cienkiego Listopada i Grudnia? No dlaczego? Słucham.
0
@1LY0 ***18.12.2022***
0
@R10MatiG co to w ogóle za myślenie? Np. taki Inter będzie miał teraz 4 wyjazdy.
0
@R10MatiG skończymy.
3
@Lionel_Messi10 Na każdym kroku widać ból dupy i to nie tylko teraz, praktycznie w każdym jego wywiadzie. On się z tym faktem nigdy nie pogodzie a dziwne bo między nimi jest przepaść jak się patrzy na grę.
0
@Nightraider obstawiam, że z nim w składzie byśmy wczoraj wygrali.
0
Tak aby podaje klub a prawda jest taka, że za dużo grał ręką i nadgarstek się odzywa.