Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
świetna wiadomość, on u boku Pedriego to prawdziwy TOP.
3
to widać na każdym kroku.
1
@blakkudium ale sobie X. Simons klub wybrał...
6
Yamal piłkarzem miesiąca w LaLiga
Flick trenerem miesiąca w Laliga
(tak powinno być)
0
@Katalonik97 bo kolejny mecz już we wtorek, wiesz co znaczy rotacja?
0
@Pedri16Future nawet na Betis za tydzień.
9
Super :)
0
ojej
5
@Czyhrynski Marc Guehi
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arczi57 wiesz takie oceny kto jak gra na jakim poziomie itp. to zostawmy na koniec sezonu, słabsza jesień może również oznaczać lepszą wiosnę. Ja się na nic nie nastawiam ale za wcześnie cokolwiek pisać.
0
@Arczi57 Real poza zasięgiem? xDDD
0
@seba90 nikt nie wie jak potoczyłby się mecz gdyby nie głupie-bezmyślne czerwo.
3
Manita mile widziana :)
Już są plusy w postaci powrotu do wyjściowej 11 Raphinhi i zielone światło od klubowych lekarzy dla Pedriego (prawdopodobnie)
0
@Who_you_mam poprzedni sezon miał dobry, bez przesady.
0
@Who_you_mam to było za Xaviego a tam mamy Balde...
1
@Lionel_Messi10 a tu w obwodzie pojawia się temat T. Wernera :))
6
cieszy po raz kolejny pierwszy skład H. Forta
2
@Filipem trzeba o tym głośno mówić, oni co roku to coraz bardziej są bezczelni i kradną....
4
@blakkudium ale cienka sytuacja co do licytacji itp.
0
@Kapitan9 ale przydałby się też LS
0
@BISHBASHBOSH podobno już wrócił i są prognostyki, że zagra w wyjściowym składzie z Yamalem i Lewym.
1
@Konradowskyy Black Friday to może rzeczywiście takie kuszące ceny xDDD
0
@BISHBASHBOSH wywalczył pierwszy skład? ale co to za walka jak kontuzji doznał Raphinha?
6
w 100% prawda, realik gdyby nie sędziowie to byłby w dupie
5
te problemy się piętrzą od rewanżu z PSG 2024r.
1
@blakkudium sam nwm co o nim sądzić..
2
@blakkudium jest tego troszkę a finanse nie za wesołe.
0
@ikar34 De Jong od niechcenia gra? Często jak De Jong miał piłkę to było 0 ruchu ze strony naszych piłkarzy...
3
@macio_944 @blakkudium dokładnie, bez odpowiednich transferów nic nie osiągniemy.. Cieszy przyjście J. Garcii czy wypożyczenie Rashforda ale co z następcą Inigo przy tak mizernej obronie? co z bokami obrony? Lewy już od początku sezonu miał dwie kontuzje a jego następca Ferran... ehh przemilczę ten temat..
Braki są wielkie.