2

@Filipem trzeba o tym głośno mówić, oni co roku to coraz bardziej są bezczelni i kradną....

4

@blakkudium ale cienka sytuacja co do licytacji itp.

0

@Kapitan9 ale przydałby się też LS

0

@BISHBASHBOSH podobno już wrócił i są prognostyki, że zagra w wyjściowym składzie z Yamalem i Lewym.

1

@Konradowskyy Black Friday to może rzeczywiście takie kuszące ceny xDDD

0

@BISHBASHBOSH wywalczył pierwszy skład? ale co to za walka jak kontuzji doznał Raphinha?

6

w 100% prawda, realik gdyby nie sędziowie to byłby w dupie

5

te problemy się piętrzą od rewanżu z PSG 2024r.


1

@blakkudium sam nwm co o nim sądzić..

2

@blakkudium jest tego troszkę a finanse nie za wesołe.

0

@ikar34 De Jong od niechcenia gra? Często jak De Jong miał piłkę to było 0 ruchu ze strony naszych piłkarzy...

3

@macio_944 @blakkudium dokładnie, bez odpowiednich transferów nic nie osiągniemy.. Cieszy przyjście J. Garcii czy wypożyczenie Rashforda ale co z następcą Inigo przy tak mizernej obronie? co z bokami obrony? Lewy już od początku sezonu miał dwie kontuzje a jego następca Ferran... ehh przemilczę ten temat..
Braki są wielkie.

8

Nic nowego, liga pod realik.
realik drużyną która najwięcej zyskała na decyzjach VAR. (dlatego są przed nami w tabeli)

2

@blakkudium prawda, stracić tyle goli to wstyd.

2

@blakkudium trzeba wygrać pozostałe 3 mecze i zobaczymy co się wydarzy później.

2

@Lionel_Messi10 to widać gołym okiem :)

2

@macio_944 mam takie samo wrażenie.

2

Obstawiam, że Fermin będzie gotowy na Atletico.

0

@Baros1990 Ferran sam sobie winny, spier****ł konkretną setkę na początku meczu a od tego jest napastnik by takie sytuacje wykorzystać

1

@Laminedependencia patrząc na ten sezon (powinien dodać).
Kounde po świetnym poprzednim sezonie notuje niesamowity regress, przecież jak Yamal starał się przyśpieszyć grę, poklepać to on tylko spowalniał i często nie wiedział gdzie ma piłkę pomiędzy nogami..

0

@marcin62 co by nie mówić, to świetna gierka :)

1

@domin1515 De Jong ruszył i nie było komu zagrać, 0 ruchu

1

@Kamiloza91 dlatego dałem do tego swój opis.

2

@reloaded Yamal i Balde którzy coś się starali

1

@blakkudium co tam robi Mbappe?

0

@VAMOS1899LaMasia mieliśmy już w tym sezonie stratę po El Classico -5 a jak przegramy i real to wykorzysta to będzie -4

1

@macio_944 psycha siadła od rewanżu z PSG w 2024r... chyba najwyższy czas się pożegnać. Jestem mocno za sprzedażą Christensena (nie przedłużać kontraktu) oraz właśnie Araujo...

3

Myślę, że Flick jest głównym faworytem


0

@kanver_ Za często to się zdarza a w meczach z cięższym rywalem zwyczajnie to się mści. Mecz mógłby się ułożyć zdecydowanie lepiej dla nas.

0

@directedbyfcb ja nic nie pisałem o sprzedaży.
odniosłem się do postu, że niektórzy tracą cierpliwość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?