Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Filipem trzeba o tym głośno mówić, oni co roku to coraz bardziej są bezczelni i kradną....
4
@blakkudium ale cienka sytuacja co do licytacji itp.
0
@Kapitan9 ale przydałby się też LS
0
@BISHBASHBOSH podobno już wrócił i są prognostyki, że zagra w wyjściowym składzie z Yamalem i Lewym.
1
@Konradowskyy Black Friday to może rzeczywiście takie kuszące ceny xDDD
0
@BISHBASHBOSH wywalczył pierwszy skład? ale co to za walka jak kontuzji doznał Raphinha?
6
w 100% prawda, realik gdyby nie sędziowie to byłby w dupie
5
te problemy się piętrzą od rewanżu z PSG 2024r.
1
@blakkudium sam nwm co o nim sądzić..
2
@blakkudium jest tego troszkę a finanse nie za wesołe.
0
@ikar34 De Jong od niechcenia gra? Często jak De Jong miał piłkę to było 0 ruchu ze strony naszych piłkarzy...
3
@macio_944 @blakkudium dokładnie, bez odpowiednich transferów nic nie osiągniemy.. Cieszy przyjście J. Garcii czy wypożyczenie Rashforda ale co z następcą Inigo przy tak mizernej obronie? co z bokami obrony? Lewy już od początku sezonu miał dwie kontuzje a jego następca Ferran... ehh przemilczę ten temat..
Braki są wielkie.
8
Nic nowego, liga pod realik.
realik drużyną która najwięcej zyskała na decyzjach VAR. (dlatego są przed nami w tabeli)
2
@blakkudium prawda, stracić tyle goli to wstyd.
2
@blakkudium trzeba wygrać pozostałe 3 mecze i zobaczymy co się wydarzy później.
2
@Lionel_Messi10 to widać gołym okiem :)
2
@macio_944 mam takie samo wrażenie.
2
Obstawiam, że Fermin będzie gotowy na Atletico.
0
@Baros1990 Ferran sam sobie winny, spier****ł konkretną setkę na początku meczu a od tego jest napastnik by takie sytuacje wykorzystać
1
@Laminedependencia patrząc na ten sezon (powinien dodać).
Kounde po świetnym poprzednim sezonie notuje niesamowity regress, przecież jak Yamal starał się przyśpieszyć grę, poklepać to on tylko spowalniał i często nie wiedział gdzie ma piłkę pomiędzy nogami..
0
@marcin62 co by nie mówić, to świetna gierka :)
1
@domin1515 De Jong ruszył i nie było komu zagrać, 0 ruchu
1
@Kamiloza91 dlatego dałem do tego swój opis.
2
@reloaded Yamal i Balde którzy coś się starali
1
@blakkudium co tam robi Mbappe?
0
@VAMOS1899LaMasia mieliśmy już w tym sezonie stratę po El Classico -5 a jak przegramy i real to wykorzysta to będzie -4
1
@macio_944 psycha siadła od rewanżu z PSG w 2024r... chyba najwyższy czas się pożegnać. Jestem mocno za sprzedażą Christensena (nie przedłużać kontraktu) oraz właśnie Araujo...
3
Myślę, że Flick jest głównym faworytem
0
@kanver_ Za często to się zdarza a w meczach z cięższym rywalem zwyczajnie to się mści. Mecz mógłby się ułożyć zdecydowanie lepiej dla nas.
0
@directedbyfcb ja nic nie pisałem o sprzedaży.
odniosłem się do postu, że niektórzy tracą cierpliwość.