Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi564 tak real wygrywał (zazwyczaj)
0
@Majkel34 ja tam liczę na remisik :)
1
@Encore Rashford robi liczby ale cały czas mam wrażenie, że jest pod formą.
0
@Kuchar remis i uratowana posada Xabiego :)
3
Oby
5
@Gaucho gdzie mu do Pedriego xDD
11
@Katalończyk 99 oraz fakt, że był kontuzjowany i zawieszony.
11
mały szoczek :)
2
@lajcior widziałem sezony i drukarnie pod realik. Nic mnie nie zaskoczy.
2
@Firestone jak się ich 12sty zawodnik uprze to będzie drukowanko pod ich mistrzostwo tak jak na poczatku sezonu i np. W El Classico czy z Elche
1
@europejczyk mowa o Elche i dwa gole nie powinny być uznane dla realiku
0
19 goli strzelonych i 6 straconych w ostatnich 5 kolejkach
0
@Arden i to sędzia wygrał im tamten klasyk xdd
4
Piękny to był weekend :)
Wygrana Barcelony w pięknym stylu
Porażki Atletico i Realu
Messi z kolejnym pucharem :))
Jadąc samochodem pokazywało mi +4C.
Ciepło jak na grudzień.
1
@Laminedependencia zmienili, później grał na LO chwilę i pod koniec meczu zszedł a jego pozycję zajął Eric.
3
@Faro zapewne Lewy xD
5
Całe szczęście
1
@vangoor ,,ból dupy"
0
@AmigoBlancos te dwa stracone gole pod koniec to efekt odpuszczenia/zmęczenia, za to porażka z Sevillą 4:1 to totalny brak formy i najgorszy mecz sezonu
12
będzie brakowało Busiego i Alby
@blakkudium @mekston @Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 tak gra najlepszy w historii, nikt nigdy nie był blisko.
0
@Namix najsłabszy to Fermin po wejściu.
3
@Lionel_Messi10 brawo brawo, już niedaleko :)
1
@blakkudium ale szmatę bramkarz puścił..
1
@Czyhrynski Fermin zapewne zagra 15-20min.
1
@Lionel_Messi10 oby Inter wygrał :)
1
@MesQueUnClub_87 gdyby kasa się nie liczyła to nie zwiększaliby MŚ do 48 zespołów.
1
@ZwyklyCuler48 zasłużył najbardziej ze wszystkich.
9
Oby się udało.
@blakkudium @BORO_12
6
Patrząc na te grupy to w ogóle nie czuć klimatu MŚ xDDD