1

@messi564 tak real wygrywał (zazwyczaj)

0

@Majkel34 ja tam liczę na remisik :)

1

@Encore Rashford robi liczby ale cały czas mam wrażenie, że jest pod formą.

0

@Kuchar remis i uratowana posada Xabiego :)

3

Oby


5

@Gaucho gdzie mu do Pedriego xDD

11

@Katalończyk 99 oraz fakt, że był kontuzjowany i zawieszony.

11

mały szoczek :)


2

@lajcior widziałem sezony i drukarnie pod realik. Nic mnie nie zaskoczy.

2

@Firestone jak się ich 12sty zawodnik uprze to będzie drukowanko pod ich mistrzostwo tak jak na poczatku sezonu i np. W El Classico czy z Elche

1

@europejczyk mowa o Elche i dwa gole nie powinny być uznane dla realiku

0

19 goli strzelonych i 6 straconych w ostatnich 5 kolejkach


0

@Arden i to sędzia wygrał im tamten klasyk xdd

4

Piękny to był weekend :)
Wygrana Barcelony w pięknym stylu
Porażki Atletico i Realu
Messi z kolejnym pucharem :))
Jadąc samochodem pokazywało mi +4C.
Ciepło jak na grudzień.

1

@Laminedependencia zmienili, później grał na LO chwilę i pod koniec meczu zszedł a jego pozycję zajął Eric.

3

@Faro zapewne Lewy xD

5

Całe szczęście


1

@vangoor ,,ból dupy"

0

@AmigoBlancos te dwa stracone gole pod koniec to efekt odpuszczenia/zmęczenia, za to porażka z Sevillą 4:1 to totalny brak formy i najgorszy mecz sezonu

12

będzie brakowało Busiego i Alby


@blakkudium @mekston @Lionel_Messi10

1

@Lionel_Messi10 tak gra najlepszy w historii, nikt nigdy nie był blisko.

0

@Namix najsłabszy to Fermin po wejściu.

3

@Lionel_Messi10 brawo brawo, już niedaleko :)

1

@blakkudium ale szmatę bramkarz puścił..

1

@Czyhrynski Fermin zapewne zagra 15-20min.

1

@Lionel_Messi10 oby Inter wygrał :)

1

@MesQueUnClub_87 gdyby kasa się nie liczyła to nie zwiększaliby MŚ do 48 zespołów.

1

@ZwyklyCuler48 zasłużył najbardziej ze wszystkich.

9

Oby się udało.


@blakkudium @BORO_12

6

Patrząc na te grupy to w ogóle nie czuć klimatu MŚ xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?