7

Nie ma za wiele opcji i dlatego Cancelo (tak to widzę)



@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

2

@Ojciec5tkidzieci ja tam nie mam problemów z powrotem do sprawdzonych gier. Fc3 to absolutny TOP

8

W rundzie jesiennej straciliśmy tylko 8punktów poprzez porażki z Realem, Sevillą i remis z Rayo. 49pkt na 57 to bardzo dobry wynik. Bardzo duża w tym zasługa J. Garcii.


0

@BORO_12 to oczywiste.

0

@BORO_12 Raya też niczego sobie, oni we dwóch powinni walczyć o 1 w kadrze.

2

ŚO to nadal powinien być priorytet.
Boki obrony również potrzebują wzmocnienia, taki Cancelo na słabszych rywali za Balde czy Kounde to nie jest zła opcja ale jednak priorytetem powinien być ŚO


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

0

Biednie wygląda ta obrona


1

@blakkudium spoko zawodnik?

11

Marzy się Cancelo + Ake (przynajmniej na te pół sezonu)

0

@JanuszKorwinMikke a poprzednie wywiady to zadowolenie ze składu itp. a, że wypadł obrońca (Christensen) to lepiej o tym mówić teraz niż na koniec sezonu zwalić winę na skład tak jak to robią niektórzy.

3

@JanuszKorwinMikke wydaje mi się, że to Xavi więcej płakał. Flick robi genialną robotę z ograniczonym budżetem (a co za tym idzie to również składem)

1

@MichalZZZ jutro z rana będą. (zapewne)

3

@blakkudium to był gol na poziomie tej ligi xDD

1

@JanuszKorwinMikke znafcy xDDD

0

@BORO_12 mam nadzieję ale również mam wielkie obawy.

0

@BORO_12 z Espanyolem będą ciężary

0

@Borry sędziowie ukradli nam ligę (pod realik sędziowanie) oraz dali realikowi LM, po prostu.

2

@kanver_ na pewno uważasz inaczej, niż ,,derus" co pisał, że z 95% dryblingów nic nie wynika xDDD niech się chłopina nie ośmiesza.

0

@kanver_ od 18 latka nie ma co kosmosu oczekiwać, to prawda, że nie był wybitny dwumecz w jego wykonaniu ale wydaje mi się, że takiego Yamala podwajają/potrajają w kryciu a taki Rapha zazwyczaj 1na1

0

@kanver_ a skąd stworzone okazje, gole itp?
taki styl gry skrzydłowego, musi grać i próbować i wg mnie. robi robotę.

0

@kanver_ nie bardzo.

1

@derus płacz sobie płacz realowcu xdddd

1

@kanver_ Cały czas obrońcy Interu go podwajali co stwarzało okazję dla innych.

2

@derus że miał słabą jesień to zaraz gaszony xDD i mowa o 18 latku. Załóż okularki i oddychaj.

3

@derus setkę? ty to nazywasz setką? załóż okularki.

11

@derus tak sobie wmawiaj, ja np. pamiętam półfinały z Interem gdzie bawił się jak chciał albo z realikiem.

4

@Laminedependencia *spokojna wygrana a nawet rotacje w drugiej połowie.

12

niesamowity Yamal


4

w nadchodzącym roku życzę nam trypletu krajowego oraz LM :)

0

@Cule1234 zawsze to jakaś opcja (rywalizacja Balde się przyda a również Kounde może zagrać na ŚO).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?