Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ma za wiele opcji i dlatego Cancelo (tak to widzę)
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
2
@Ojciec5tkidzieci ja tam nie mam problemów z powrotem do sprawdzonych gier. Fc3 to absolutny TOP
8
W rundzie jesiennej straciliśmy tylko 8punktów poprzez porażki z Realem, Sevillą i remis z Rayo. 49pkt na 57 to bardzo dobry wynik. Bardzo duża w tym zasługa J. Garcii.
0
@BORO_12 to oczywiste.
0
@BORO_12 Raya też niczego sobie, oni we dwóch powinni walczyć o 1 w kadrze.
2
ŚO to nadal powinien być priorytet.
Boki obrony również potrzebują wzmocnienia, taki Cancelo na słabszych rywali za Balde czy Kounde to nie jest zła opcja ale jednak priorytetem powinien być ŚO
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
0
Biednie wygląda ta obrona
1
@blakkudium spoko zawodnik?
11
Marzy się Cancelo + Ake (przynajmniej na te pół sezonu)
0
@JanuszKorwinMikke a poprzednie wywiady to zadowolenie ze składu itp. a, że wypadł obrońca (Christensen) to lepiej o tym mówić teraz niż na koniec sezonu zwalić winę na skład tak jak to robią niektórzy.
3
@JanuszKorwinMikke wydaje mi się, że to Xavi więcej płakał. Flick robi genialną robotę z ograniczonym budżetem (a co za tym idzie to również składem)
1
@MichalZZZ jutro z rana będą. (zapewne)
3
@blakkudium to był gol na poziomie tej ligi xDD
1
@JanuszKorwinMikke znafcy xDDD
0
@BORO_12 mam nadzieję ale również mam wielkie obawy.
0
@BORO_12 z Espanyolem będą ciężary
0
@Borry sędziowie ukradli nam ligę (pod realik sędziowanie) oraz dali realikowi LM, po prostu.
2
@kanver_ na pewno uważasz inaczej, niż ,,derus" co pisał, że z 95% dryblingów nic nie wynika xDDD niech się chłopina nie ośmiesza.
0
@kanver_ od 18 latka nie ma co kosmosu oczekiwać, to prawda, że nie był wybitny dwumecz w jego wykonaniu ale wydaje mi się, że takiego Yamala podwajają/potrajają w kryciu a taki Rapha zazwyczaj 1na1
0
@kanver_ a skąd stworzone okazje, gole itp?
taki styl gry skrzydłowego, musi grać i próbować i wg mnie. robi robotę.
0
@kanver_ nie bardzo.
1
@derus płacz sobie płacz realowcu xdddd
1
@kanver_ Cały czas obrońcy Interu go podwajali co stwarzało okazję dla innych.
2
@derus że miał słabą jesień to zaraz gaszony xDD i mowa o 18 latku. Załóż okularki i oddychaj.
3
@derus setkę? ty to nazywasz setką? załóż okularki.
11
@derus tak sobie wmawiaj, ja np. pamiętam półfinały z Interem gdzie bawił się jak chciał albo z realikiem.
4
@Laminedependencia *spokojna wygrana a nawet rotacje w drugiej połowie.
12
niesamowity Yamal
4
w nadchodzącym roku życzę nam trypletu krajowego oraz LM :)
0
@Cule1234 zawsze to jakaś opcja (rywalizacja Balde się przyda a również Kounde może zagrać na ŚO).