Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pedri16Future przecież to był mecz jak już mieliśmy zapewnionego mistrza xDD co za downy
1
@Roobo i dlatego poszedł do PSG? troszkę nonsens
10
Na ten moment Getafe w strefie spadkowej.
5
@heniusss z czego połowa to jawne drukarnie pod realik.
1
To było pewne, że prędzej czy później przyjdzie gorszy moment sezonu dla Arsenalu.
9
13 grudnia ostatni nasz mecz na Camp Nou, jak na taką serię wyjazdowych spotkań to bilans imponujący:
8 meczów
7 zwycięstw
1 porażka
0
@draxidox tylko w taki sposób realik jest w stanie rywalizować w lidze xDDD
2
@Kapitan hawk od października xDD nieźle xDDD
2
@Criss18Barca gdyby grali dobry football to by nie potrzebowali karnych z dupy (kto wie jakie staty były by bez karnych)
16
@norbi77 na pewno nie sędziów xDDD
1
Villareal bez formy, to widać gołym okiem.
Oni w poprzedniej kolejce przewalili 0:2 z przeciętnym Betisem.
5
@JanuszKorwinMikke który wydaje co lato setki milionów xDD w porównaniu do Barcelony 30-40mlne
0
@Gibbon_FCB po którym meczu z Celtą? tym przegranym z jesieni?
1
@norbi77 toż to jest jawna ustawka.
0
@Gohan93 jak dalej będzie miał tak mało min. to kto wie.
17
,,Nie jestem przekonany, czy będę miał dziś chęć obejrzeć popisy sędziów pod realik"
4
@ZwyklyCuler48 wygrają, Villareal w dołku.
0
@Pawlak1992 nie ma ,,jeżeli chodzi o napastników na już"
4
Źródło słabe ale kto wie... (oby nie)
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
1
@blakkudium Bastoni świetny obrońca ale już mnie odrzuca skoro priorytetowo traktuje pozostanie w Interze (to chyba lepiej tego Schlotterbecka ogarniać póki inne kluby nam go nie zgarną)
1
@marcin62 brakuje mi z Far Cry 2 w tych nowszych odsłonach bardziej nieprzewidywalnych przeciwników oraz brak oznaczeń wrogów (bo oznaczenia wrogów aż za bardzo ułatwiają sprawę)
9
@Lionel_Messi10 Wolę Laporte, przy poprzednich wyborach hasłem Fonta był Xavi a teraz widzę Messi. Nie w taki sposób się przekonuje wyborców.
0
@ViscaelBarca2007 najgorsze dla nas, że rynek 9 nie rozpieszcza.
1
@blakkudium mam nadzieję, że nasi działają za kulisami.
1
@ShawnC jak gra tak jak ostatnio to jednak zła wiadomość. Wg. Mnie wczoraj najlepszy nasz piłkarz.
16
@Kapitan hawk te Elche na wyjeździe będzie mocne dosyć.
0
Czyżby koniec sezonu Pedriego?
2
@majkiii Wątpliwe, to mimo wszystko niewygodny rywal dla nas. Obstawiam 0:2 po męczarniach. (wygrana)
2
@blakkudium Barcelona ,,niby" chce nowej 9 latem jako piorytet więc kto wie..
11
@RoberDzik dokładnie się zgadzam, Mbappe nie zbliży się do takiego Neymara w prime.