4

@ZwyklyCuler48 wygrają, Villareal w dołku.

0

@Pawlak1992 nie ma ,,jeżeli chodzi o napastników na już"

4

Źródło słabe ale kto wie... (oby nie)


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

1

@blakkudium Bastoni świetny obrońca ale już mnie odrzuca skoro priorytetowo traktuje pozostanie w Interze (to chyba lepiej tego Schlotterbecka ogarniać póki inne kluby nam go nie zgarną)

1

@marcin62 brakuje mi z Far Cry 2 w tych nowszych odsłonach bardziej nieprzewidywalnych przeciwników oraz brak oznaczeń wrogów (bo oznaczenia wrogów aż za bardzo ułatwiają sprawę)

9

@Lionel_Messi10 Wolę Laporte, przy poprzednich wyborach hasłem Fonta był Xavi a teraz widzę Messi. Nie w taki sposób się przekonuje wyborców.

0

@ViscaelBarca2007 najgorsze dla nas, że rynek 9 nie rozpieszcza.

1

@blakkudium mam nadzieję, że nasi działają za kulisami.

1

@ShawnC jak gra tak jak ostatnio to jednak zła wiadomość. Wg. Mnie wczoraj najlepszy nasz piłkarz.

16

@Kapitan hawk te Elche na wyjeździe będzie mocne dosyć.

0

Czyżby koniec sezonu Pedriego?

2

@majkiii Wątpliwe, to mimo wszystko niewygodny rywal dla nas. Obstawiam 0:2 po męczarniach. (wygrana)

2

@blakkudium Barcelona ,,niby" chce nowej 9 latem jako piorytet więc kto wie..

11

@RoberDzik dokładnie się zgadzam, Mbappe nie zbliży się do takiego Neymara w prime.

0

Alvarez, Schlotterbeck i nie mam pomysłu na LS. (nie przekonuje mnie w ogóle Rashford)

1

@Kapitan9 myślę, że cena porównywalna +/- ale Nigeryjczyk ma większy problem z głową. (tak mi się wydaje po tych akcjach pod koniec pobytu w Napoli)

4

@blakkudium ni z gruchy ni z pietruchy taki news :)

0

@Maker0 realik byłby oburzony przez brak drukarni pod nich.

6

I to cieszy


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

3

@blakkudium na pewno w tych ważnych klubach jest Barcelona :)

1

@Lionel_Messi10 mam nadzieję, że lada chwila wrócimy do tej zasady 1:1 i będziemy w stanie zakontraktować konkretną 9 oraz ŚO...

1

@Lionel_Messi10 to jak? wierzymy w transfer? :)

0

@APTAPT sam widzisz, piłka piękna bo nieprzewidywalna, czasami po serii zwycięstw musi przyjść porażka i mecz typu: ,,jak my to przegraliśmy to nwm"
Jestem również pewny, że jak wygramy 5 najbliższych spotkań ligowych to przewaga znowu będzie większa.
Dodatkowo pomaga fakt, że z pozostałych 18 kolejek aż 10 gramy na własnym stadionie.

0

@BORO_12 10mlne na A. Remiro patrząc, że za +/- 40mlne możemy mieć Nico Schlotterbecka to byłaby głupota

2

@blakkudium niepewna przyszłość J. Alvareza :) o proszę :))

7

Realikowi trzeba pomóc

1

@Ojciec_Dyrektor na pewno dostanie skoro Yamal pauza.

0

@Koriolan realik tylko w taki sposób jest w stanie wygrać ligę.

2

@BORO_12 Flick to najlepsze co spotkało Barcelonę.

0

20 meczów, 3 porażki, 1 remis, 16 zwycięstw.
Nie wygląda to źle, ale bolą niewykorzystane okazje z wczorajszego meczu oraz wydrukowane kolejne zwycięstwo realiku. 1pkt przewagi to mocne zakłamywanie rzeczywistości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?