Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ZwyklyCuler48 wygrają, Villareal w dołku.
0
@Pawlak1992 nie ma ,,jeżeli chodzi o napastników na już"
4
Źródło słabe ale kto wie... (oby nie)
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
1
@blakkudium Bastoni świetny obrońca ale już mnie odrzuca skoro priorytetowo traktuje pozostanie w Interze (to chyba lepiej tego Schlotterbecka ogarniać póki inne kluby nam go nie zgarną)
1
@marcin62 brakuje mi z Far Cry 2 w tych nowszych odsłonach bardziej nieprzewidywalnych przeciwników oraz brak oznaczeń wrogów (bo oznaczenia wrogów aż za bardzo ułatwiają sprawę)
9
@Lionel_Messi10 Wolę Laporte, przy poprzednich wyborach hasłem Fonta był Xavi a teraz widzę Messi. Nie w taki sposób się przekonuje wyborców.
0
@ViscaelBarca2007 najgorsze dla nas, że rynek 9 nie rozpieszcza.
1
@blakkudium mam nadzieję, że nasi działają za kulisami.
1
@ShawnC jak gra tak jak ostatnio to jednak zła wiadomość. Wg. Mnie wczoraj najlepszy nasz piłkarz.
16
@Kapitan hawk te Elche na wyjeździe będzie mocne dosyć.
0
Czyżby koniec sezonu Pedriego?
2
@majkiii Wątpliwe, to mimo wszystko niewygodny rywal dla nas. Obstawiam 0:2 po męczarniach. (wygrana)
2
@blakkudium Barcelona ,,niby" chce nowej 9 latem jako piorytet więc kto wie..
11
@RoberDzik dokładnie się zgadzam, Mbappe nie zbliży się do takiego Neymara w prime.
0
Alvarez, Schlotterbeck i nie mam pomysłu na LS. (nie przekonuje mnie w ogóle Rashford)
1
@Kapitan9 myślę, że cena porównywalna +/- ale Nigeryjczyk ma większy problem z głową. (tak mi się wydaje po tych akcjach pod koniec pobytu w Napoli)
4
@blakkudium ni z gruchy ni z pietruchy taki news :)
0
@Maker0 realik byłby oburzony przez brak drukarni pod nich.
6
I to cieszy
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
3
@blakkudium na pewno w tych ważnych klubach jest Barcelona :)
1
@Lionel_Messi10 mam nadzieję, że lada chwila wrócimy do tej zasady 1:1 i będziemy w stanie zakontraktować konkretną 9 oraz ŚO...
1
@Lionel_Messi10 to jak? wierzymy w transfer? :)
0
@APTAPT sam widzisz, piłka piękna bo nieprzewidywalna, czasami po serii zwycięstw musi przyjść porażka i mecz typu: ,,jak my to przegraliśmy to nwm"
Jestem również pewny, że jak wygramy 5 najbliższych spotkań ligowych to przewaga znowu będzie większa.
Dodatkowo pomaga fakt, że z pozostałych 18 kolejek aż 10 gramy na własnym stadionie.
0
@BORO_12 10mlne na A. Remiro patrząc, że za +/- 40mlne możemy mieć Nico Schlotterbecka to byłaby głupota
2
@blakkudium niepewna przyszłość J. Alvareza :) o proszę :))
7
Realikowi trzeba pomóc
1
@Ojciec_Dyrektor na pewno dostanie skoro Yamal pauza.
0
@Koriolan realik tylko w taki sposób jest w stanie wygrać ligę.
2
@BORO_12 Flick to najlepsze co spotkało Barcelonę.
0
20 meczów, 3 porażki, 1 remis, 16 zwycięstw.
Nie wygląda to źle, ale bolą niewykorzystane okazje z wczorajszego meczu oraz wydrukowane kolejne zwycięstwo realiku. 1pkt przewagi to mocne zakłamywanie rzeczywistości.