Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium niestety, też tak obstawiam.
7
Fajnie by było ale nie ma co się nastawiać
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
1
@Fake69 obstawiam Fermina
0
@BORO_12 i to jest dziwne, zawsze Kounde kojarzył mi się z takim pracusiem
1
@kanver_ szkoda, że takich jak Haaland nie ma za wiele....
1
@ViscaelBarca2007 to mogą być również z góry ustawione wypowiedzi.. ale sam nwm.
0
@BORO_12 Kounde to wygląda na zajechanego po poprzednim sezonie.
1
@kakawek De Jong w pomocy a Eric obrona.
Olmo w środku a Fermin skrzydło
1
@BORO_12 Laporta doświadczony bardziej w obecnej sytuacji.
3
@BORO_12 On wydaje się dobrym kandydatem jakby wszystko w klubie (łącznie z finansami) było na odpowiednim poziomie. Obecnie to wolę Laportę który zrobił dużo dobrego przez te 5lat.
2
@draxidox a nam w c**j brakuje takiego LS, już nawet nie mówię by był na poziomie Neymara (bo to nierealne) ale ogólnie ktoś z dobrym dryblingiem by się przydał na LS ale inne pozycje są ważniejsze póki co.
3
szkoda..
1
@Lionel_Messi10 w końcu to najlepszy piłkarz w historii LM.
1
@slaek7784 z Gironą też wyjazd.
20
Oby nie, w ogóle nie przekonuje.
10
piłkarze realiku mogą więcej. (liga pod przereklamowany realik)
3
@BORO_12 przekozak nam się trafił, następny który może wyznaczyć nową Erę po Messim.
1
@blakkudium on jakiś pechowy z tymi urazami.
2
Top Transfer
1
@Lionel_Messi10 nokaut xDDD
1
@tomek8756 liga pod realik, nie raz o tym wspominałem :)
13
Czekamy :) za +/- 2tyg Pedri+Gavi zielone światło do gry
0
@Katalonik97 może wszystkie siły stawiają na ligę? (mogą nie mieć składu by walczyć na 3ch frontach)
1
@tomek8756 78 (realikowi mecz nie będzie się układał)
1
@krycha2201 V Skyrim
2
Garcia TOP
1
@vangoor taa, już wygrali xD
1
@blakkudium patrząc na ofensywną machinę Flicka to założenie jest proste ,,więcej strzelić niż przeciwnik" a Lewy czy Ferran nie przekonują.
0
@Czyhrynski nie, to kibic Barcelony sugerował, że realik miałby za taką sytuację 100% karnego.
14
*Dziś* tak będzie