Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 myślisz, że J. Alvarez też byłby tak beznadziejny? wątpię xDD
0
@Sulimo 4 i 5 też polecam, ale 3 najlepsza z serii.
6
@majkiii na pewno, im bliżej końca sezonu tym bardziej trzeba drukować pod nich..
7
Przy nieobecności Pedriego należy docenić Frenkiego
0
@Gibbon_FCB po co patrzeć na te chore media...
1
@szymonekk karny tak ale 9minut doliczonych totalnie z czapy.
3
realik bez karnych byłby w okolicach strefy spadkowej.
0
@Barceloniarz987 karma wróci (z taką grą nie wygrają nic znaczącego)
0
@Kimirionum 9min.
5
To jest właśnie realik i ich cała historia, oszustwo pogania oszustwo xDD
(tylko tak są w stanie z nami rywalizować o ligę)
3
i co, liga nie jest ustawiona pod realik?
2
@mientusek1407 mamy prawo, sędziowie robią co mogą.
2
@Kapitan hawk pewnie na początku by realik mógł szybko ustawić mecz i myśleć o ćwierćfinale Copa del Rey.... a nie czekaj czekaj xDD
15
Styczeń to świetny miesiąc w wykonaniu Barcelony.
9 meczów
8 zwycięstw
1 porażka
27 goli strzelonych i 8 straconych
1 Puchar zgarnięty :)
1
@JimMorrisonFCB 4* realik korzystający z pomocy sędziów.
6
bardzo ciekawe fakty :)
0
@BORO_12 jakby wczoraj był na miejscu Ferrana to strzeliłby kilka goli :)
2
@Giwera a Yamal jak i cały zespół był w lekkim dołku.
4
@MaziFCB w 2018 również.
7
@ZwyklyCuler48 to jest właśnie historia realiku xDD
3
@Criss18Barca
Przewidywany skład na dzisiejszy mecz z Elche:
Joan García; Kounde, Pau Cubarsí, Eric Garcia, Balde; Casado, Frenkie, Fermin; Yamal, Ferran, Raphinha.
AS
4
@Lionel_Messi10 transferu do Barcelony
5
@BulaKG ja uwielbiam wiosnę, taki kwiecień/maj.
7
@TaughtMule xDDD
https://x.com/Palpatun/status/2017334941709660397
5
Realik nie zasłużył na TOP8, nie zapominajmy, że we wrześniu sędzia im wydrukował zwycięstwo z Olimpique Marsylia.
2
@BORO_12 ciekawe czy będzie już zasada 1:1
0
@cules100pro taktyczne obniżanie ceny by trafić do Barcelony :)))
1
@Konradowskyy Vlahović...
2
@Pedri16Future przecież to był mecz jak już mieliśmy zapewnionego mistrza xDD co za downy
1
@Roobo i dlatego poszedł do PSG? troszkę nonsens