Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przyszedł latem xDD
28
EA FC to jeden wielki syf
2
Dlaczego kibice realu chodzą do kościoła?
Bo chcą zobaczyć kogoś białego wznoszącego puchar
3
@Who_you_mam na tym polegają ich treningi xDD
3
@BORO_12 ale bydło xDDD
4
@Popitek12 nie porównuj Barcelony do tego bydła madryckiego
10
jak można Pedriego do nich porównywać, Pedri> cała pomoc Realu
6
@Arden to było pewne, że będzie drukarnia pod realik.
Arbiter robił co mógł ale cóż......
2
@La Pulgaa 1. Superpuchar Europy.
1
@norbi77 prawda ale tego nikt nie widzi, aby wszyscy czekają na jego słabsze mecze.
8
Wygrana 3:2 a mi w głowie siedzi Rashford który wszedł pod koniec meczu a biegał najmniej ze wszystkich.. odpuszczał..
Naprawdę się zawiodłem na angliku.
1
@Kapitan hawk ależ wychodzą drukarze z jaskiń xDDD
1
@Pablozeusz ja spokojną wygraną jak rok temu.
0
@Lucyffffer1922 wsio możliwe (12sty zawodnik realiku)
1
@kuz jaki wynik stawiasz?
1
@Mateonvious arbiter...niestety 12sty zawodnik realu
11
realik wystawia mocny skład co by nie mówić...
1
@Frimpong może nie sprawdzony ale jakbym miał możliwość w tym terminie wziąć urlop to stawiałbym na Tajlandię. (chociaż tam lepiej lecieć na nieco dłużej)
2
5 ostatnich meczów z Realem:
4 zwycięstwa - 1 porażka
17 bramek strzelonych - 9 bramek straconych
14
żeby nie 12sty zawodnik to mało co by wygrał xDD
Jutro największe zagrożenie to 12sty zawodnik realiku.
1
spoko
12
To jest tzw. przepaść
23
Piękne to :)
2
Ja podchodzę do meczu 50-50 ze względu na 12stego zawodnika realiku. Wiemy co potrafią robić sędziowie byle wepchnąć realik do tytułu.
2
@BORO_12 prawda, lepiej przygotujmy się na najgorsze (wolę w razie ,,w" się miło zaskoczyć niż wkur...ć)
1
@BORO_12 lepszy byłby np. N. Schlotterbeck + Eyong... (ale co znowu ze skrzydłem)... i tak w kółko....
9
@4drian0 coraz bardziej się ośmiesza, nie wyobrażam sobie by Messi był kiedykolwiek takim cieniasem.
2
@BORO_12 licho....a znając nasze możliwości finansowe to również transfer 9 jak już to bez szału...
2
Nie ma co tego brać na poważnie, ale z naszym klubem nigdy nic nie wiadomo.
Marzenie to transfery Marcos Senesi + Nico Schlotterbeck + wykup Rashforda oraz nowa 9 (niekoniecznie z tych za 100mlne) ale to tylko marzenie.... zejście z pensji Lewego na pewno pomoże ale szkoda, że z Ter Stegenem będziemy się męczyć. (jego pensją)
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
3
@Lionel_Messi10 ale lecą z tematem, oby transfery były trafione.