4

Przyszedł latem xDD


28

EA FC to jeden wielki syf

2

Dlaczego kibice realu chodzą do kościoła?
Bo chcą zobaczyć kogoś białego wznoszącego puchar

3

@Who_you_mam na tym polegają ich treningi xDD

3

@BORO_12 ale bydło xDDD

4

@Popitek12 nie porównuj Barcelony do tego bydła madryckiego

10

jak można Pedriego do nich porównywać, Pedri> cała pomoc Realu


6

@Arden to było pewne, że będzie drukarnia pod realik.
Arbiter robił co mógł ale cóż......

2

@La Pulgaa 1. Superpuchar Europy.

1

@norbi77 prawda ale tego nikt nie widzi, aby wszyscy czekają na jego słabsze mecze.

8

Wygrana 3:2 a mi w głowie siedzi Rashford który wszedł pod koniec meczu a biegał najmniej ze wszystkich.. odpuszczał..
Naprawdę się zawiodłem na angliku.

1

@Kapitan hawk ależ wychodzą drukarze z jaskiń xDDD

1

@Pablozeusz ja spokojną wygraną jak rok temu.

0

@Lucyffffer1922 wsio możliwe (12sty zawodnik realiku)

1

@kuz jaki wynik stawiasz?

1

@Mateonvious arbiter...niestety 12sty zawodnik realu

11

realik wystawia mocny skład co by nie mówić...

1

@Frimpong może nie sprawdzony ale jakbym miał możliwość w tym terminie wziąć urlop to stawiałbym na Tajlandię. (chociaż tam lepiej lecieć na nieco dłużej)

2

5 ostatnich meczów z Realem:
4 zwycięstwa - 1 porażka
17 bramek strzelonych - 9 bramek straconych

14

żeby nie 12sty zawodnik to mało co by wygrał xDD
Jutro największe zagrożenie to 12sty zawodnik realiku.

1

spoko


12

To jest tzw. przepaść


23

Piękne to :)


2

Ja podchodzę do meczu 50-50 ze względu na 12stego zawodnika realiku. Wiemy co potrafią robić sędziowie byle wepchnąć realik do tytułu.

2

@BORO_12 prawda, lepiej przygotujmy się na najgorsze (wolę w razie ,,w" się miło zaskoczyć niż wkur...ć)

1

@BORO_12 lepszy byłby np. N. Schlotterbeck + Eyong... (ale co znowu ze skrzydłem)... i tak w kółko....

9

@4drian0 coraz bardziej się ośmiesza, nie wyobrażam sobie by Messi był kiedykolwiek takim cieniasem.

2

@BORO_12 licho....a znając nasze możliwości finansowe to również transfer 9 jak już to bez szału...

2

Nie ma co tego brać na poważnie, ale z naszym klubem nigdy nic nie wiadomo.
Marzenie to transfery Marcos Senesi + Nico Schlotterbeck + wykup Rashforda oraz nowa 9 (niekoniecznie z tych za 100mlne) ale to tylko marzenie.... zejście z pensji Lewego na pewno pomoże ale szkoda, że z Ter Stegenem będziemy się męczyć. (jego pensją)


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

3

@Lionel_Messi10 ale lecą z tematem, oby transfery były trafione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?