6

@heniusss wątpię (chyba, że mowa o lecie)

1

@MirusAmisz lepiej się nie nastawiać (wolę się miło zaskoczyć niż w*****ć)

9

ehhh :/ tylko tyle, że jest w obwodzie E. Garcia ale to kolejny powód do sprowadzenia obrońcy w styczniu :/


@blakkudium @BORO_12

1

@blakkudium talizman :)

27

jak dla mnie J. Garcia :)

1

@blakkudium przy naszych finansach w ogóle nie nastawiam się na tamte nazwiska chociaż Guehi najbardziej realny ale mimi wszystko spora konkurencja..

16

Toż to jawne czerwo xDDD
nie wierzę co czytam xDD

0

@APTAPT Lewy i tak zostaje do końca sezonu.

0

@norbi77 panie, takich filmów to setki można pokazać.

0

@czarny20 to kto? ja wymieniłem najlepszych obrońców na świecie wg. mnie.

0

@czarny20 Schloterbeck, Bastoni, Gvardio, Saliba.. oczywiście wymieniam piłkarzy nie biorąc pod uwagę finansów.

3

@BORO_12 i to na wczoraj...

3

@blakkudium ale stwierdził fakty co by nie mówić. (realik i ich historia odc. 2025)

3

Czuję, że byłby to karny dla realu przy stanie 0:0, nie raz widzieliśmy takie historie.

0

tak naprawdę ciężko wskazać kto najsłabszy z realu w tym meczu: Garcia-Mbappe.

1

@Roobo zwycięstwo realu dzięki 12stemu zawodnikowi.

2

@Sulimo bardziej polecam Far Cry 4 ale Fallout też nie jest zły.

2

@Kapitan hawk i to wszystko w lidze jawnie ustawionej pod realik.

0

@19Riki20 półtora roku to nie takie ,,zaraz"

2

@Roobo ważne, że realik w lidze pokonany xDD

1

@Camilo93 Szczerze to chciałbym by wrócił i rywalizował z Rashfordem o miejsce w składzie.

0

@marcin62 i jak ten AC: Valhalla?

15

Króciutko z nimi


@blakkudium @Lionel_Messi10

9

@Culer9002 anglik to najbardziej przereklamowany piłkarz ostatnich 2ch lat.

1

@partymaker skorumpowany mały klubik.

3

@BARCA1899Messi to się nazywa skorumpowana liga pod realik xDDD

0

@Kai0 z tym finałem to na spokojnie :)

2

Skończyłem pierwszego Red Dead Redemption na PC.
Gierka w 2010r na konsolach musiała robić wielkie wrażenie pod względem grafiki obecnie prezentuje mocno średni poziom.
Fabuła, gameplay, świat, bohaterowie zapadający w pamięć, muzyka, to wszystko w tej grze jest na wysokim poziomie. Jedyny mankament to grafika (jak na obecne czasy) oraz niezbyt urozmaicone zadania poboczne. Ode mnie mocne 8/10.
@Kgorecki2500

0

@bartoszek myślę, że realik odwraca kota ogonem korzystając w całej swojej historii z pomocy 12stego zawodnika.

0

@fcbarcafan19 widać na załączonym obrazku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?