Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@heniusss wątpię (chyba, że mowa o lecie)
1
@MirusAmisz lepiej się nie nastawiać (wolę się miło zaskoczyć niż w*****ć)
9
ehhh :/ tylko tyle, że jest w obwodzie E. Garcia ale to kolejny powód do sprowadzenia obrońcy w styczniu :/
@blakkudium @BORO_12
1
@blakkudium talizman :)
27
jak dla mnie J. Garcia :)
1
@blakkudium przy naszych finansach w ogóle nie nastawiam się na tamte nazwiska chociaż Guehi najbardziej realny ale mimi wszystko spora konkurencja..
16
Toż to jawne czerwo xDDD
nie wierzę co czytam xDD
0
@APTAPT Lewy i tak zostaje do końca sezonu.
0
@norbi77 panie, takich filmów to setki można pokazać.
0
@czarny20 to kto? ja wymieniłem najlepszych obrońców na świecie wg. mnie.
0
@czarny20 Schloterbeck, Bastoni, Gvardio, Saliba.. oczywiście wymieniam piłkarzy nie biorąc pod uwagę finansów.
3
@BORO_12 i to na wczoraj...
3
@blakkudium ale stwierdził fakty co by nie mówić. (realik i ich historia odc. 2025)
3
Czuję, że byłby to karny dla realu przy stanie 0:0, nie raz widzieliśmy takie historie.
0
tak naprawdę ciężko wskazać kto najsłabszy z realu w tym meczu: Garcia-Mbappe.
1
@Roobo zwycięstwo realu dzięki 12stemu zawodnikowi.
2
@Sulimo bardziej polecam Far Cry 4 ale Fallout też nie jest zły.
2
@Kapitan hawk i to wszystko w lidze jawnie ustawionej pod realik.
0
@19Riki20 półtora roku to nie takie ,,zaraz"
2
@Roobo ważne, że realik w lidze pokonany xDD
1
@Camilo93 Szczerze to chciałbym by wrócił i rywalizował z Rashfordem o miejsce w składzie.
0
@marcin62 i jak ten AC: Valhalla?
15
Króciutko z nimi
@blakkudium @Lionel_Messi10
9
@Culer9002 anglik to najbardziej przereklamowany piłkarz ostatnich 2ch lat.
1
@partymaker skorumpowany mały klubik.
3
@BARCA1899Messi to się nazywa skorumpowana liga pod realik xDDD
0
@Kai0 z tym finałem to na spokojnie :)
2
Skończyłem pierwszego Red Dead Redemption na PC.
Gierka w 2010r na konsolach musiała robić wielkie wrażenie pod względem grafiki obecnie prezentuje mocno średni poziom.
Fabuła, gameplay, świat, bohaterowie zapadający w pamięć, muzyka, to wszystko w tej grze jest na wysokim poziomie. Jedyny mankament to grafika (jak na obecne czasy) oraz niezbyt urozmaicone zadania poboczne. Ode mnie mocne 8/10.
@Kgorecki2500
0
@bartoszek myślę, że realik odwraca kota ogonem korzystając w całej swojej historii z pomocy 12stego zawodnika.
0
@fcbarcafan19 widać na załączonym obrazku xD