2

@blakkudium a, że sezon może być kluczowe co do następnej kadencji Laporty, to kto wie :)

2

@blakkudium ale tej informacji od SkySportsNews nie brałbym na poważnie :)

3

@blakkudium bardzo ciekawe o co tu biega, myślałem, że priorytetem na zimę będzie ŚO a może ŚO i LS? Chociaż tego byłoby za wiele jak na zimowe okienko. (a może lanie wody? Laporta jak nikt potrafi)

3

@blakkudium transfer marzenie.

1

@blakkudium konicznie jak będzie nazwisko tego piłkarza co Deco odbył rozmowę z jego agentem to daj znać..
Żeby w ogóle myśleć o pucharach to musimy wzmocnić obronę już zimą.

0

@cules100pro LM 16-18xdd
Chyba liga sędziów xddd
Same wałki pod realik

3

@Lionel_Messi10 pewien pan uważa, że to tylko 7 meczów które o niczym nie świadczą xdd

1

@blakkudium chcesz powiedzieć, że jednak w styczniu ,,coś będzie się działo" ? :))

6

Zasłużył


12

Jak dla mnie gol Yamala z Club Brugge.

1

@norbi77 karny, niepotrzebnie nogę specjalnie podkłada pod Nico.

0

@AmigoBlancos co się stało?

1

Wczoraj to Pedriemu dałbym Zawodnika meczu.

3

@ShawnC ameryki nie odkryłeś :)

2

@blakkudium fajnie jakby to była prawda :)

2

@BORO_12 Grimaldo :)

1

@directedbyfcb no długi kontrakt, 2029...

3

@VeB 1899 Nico Schlotterbeck + Marc Guéhi

5

@FCB_dimiC Tak realik tworzy historię. Teraz płaczą Negreira itp. by jeszcze więcej dostawać prezentów od arbitrów. (wielki realik xDD)

2

Ciekawe jaka byłaby cena za Schlotterbeck-a zimą, zważywszy na fakt, że pozostanie mu 1,5r kontraktu.

1

@tomek8756 wstydu nie mają, cały czas ich ciągną za uszy, raz nie dostali karnego i wielki płacz i Negreira xDDD mały klubik.

0

@Krystiansigma2734 ale w trakcie dostali mocny oklep od AM, zbyt mocny by porónywać do naszego poprzedniego sezonu.

1

@norbi77 real madrit tv (płaczki tv) mają dziś dużo roboty

0

@Barceloniarz987 wiadomka, pod realik liga.

0

@Barceloniarz987 najważniejsze wyczarował w serii jedenastek w finale xDD Piękne to było

5

Zobaczymy jak bardzo im pomoże 12sty zawodnik.

6

świetna wiadomość, on u boku Pedriego to prawdziwy TOP.

3

to widać na każdym kroku.

1

@blakkudium ale sobie X. Simons klub wybrał...

6

Yamal piłkarzem miesiąca w LaLiga
Flick trenerem miesiąca w Laliga
(tak powinno być)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?