Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 brak hajsu i szukaja kogo mogą... smutna rzeczywistość.
4
te nazwisko xD
0
dla mnie również Pedri.
28
i tu się zgadzam
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
1
@Gall bardziej LO, na PO może być powrót H. Forta.
2
@ZwyklyCuler48 tego na 100% nie zabraknie, jak oni mają walczyć o ligę? no jak?
0
@KrychaFCB jak dla mnie Ter Stegen, Araujo, Christensen.
14
Dzięki Hansiemu wierzymy w trofea, to jest odpowiedni facet na odpowiednim miejscu
8
jak dla mnie troszkę to dziwne
Marzenie ale cel nr1 wybrałbym środek obrony
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
4
@majkiii zleci i zacznie się natłok meczów. (byle bez kontuzji i ogarniemy)
8
Widzę, że dla Chelsea mecz z Barceloną był punktem zwrotnym :)
9
Bardzo dobrze :))
Kto mieczem wojuje od miecza ginie
1
@blakkudium do przewidzenia..
2
@Popitek12 nwm czy lepszy od takiego Odegaarda
2
@blakkudium powinni nosić żółte niczym ich 12sty zawodnik xDD
1
@blakkudium Atleti i te ich transfery... prócz A. Baeny i J. Alvareza mało który przekonuje.
0
@Rafalloxfcb nadal uważam, że tego będzie 10x więcej.
0
@BORO_12 zobaczymy jeszcze jak wyjdzie z Lewym, jak odejdzie to ktoś musi przyjść
2
@BORO_12 ja również mam nadzieję na 2 transfery na śo, jeden to za mało.
1
@Gaucho on w formie to TOPka
5
@BORO_12 przy naszej obecnej sytuacji i taki Ake jest ok, oby tylko w zanadrzu pracowali nad transferem Nico Schloterbecka na lato.
2
@LOPEZ16 a wiemy, że jest tego dużo dużo więcej. (to tylko nieliczne)
0
@Szczygiel06 tainted grail the fall of avalon
17
100 to i tak mało xDDD
1
@Conradxc grubo jesteś odklejona xDDD typowy madryciok.
0
@Conradxc no chciał wejść w piłkę ale źle obliczył wejście, co innego wejście w kolano Mbappe.
1
@Conradxc nwm co ty pieprzysz.
0
Komentarz usunięty
3
@Conradxc młotek to z Cb, pyskówka ważniejsza od możliwego zakończenia kariery innemu zawodnikowi xDD
2
@Konradowskyy nie wiem czy w tamtym meczu z Celtą nie było dwóch karnych dla Celty a podyktowane okrągłe 0