Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Fabik87 Jeszcze metr od nich stał i się przyglądał. To jest jawna ustawka.
11
Nawet na tle wczorajszego meczu widać, że liga ustawiona pod realik a oni płaczą xDDD ściek madrycki.
0
@norbi77 real i 12sty zawodnik xD
1
@nowy2016 rozumiem, zdziwiłem się bo jednak nigdy żadnemu innemu klubowi nie kibicowałem tylko Barcelonie.
2
@nowy2016 co Ci z takiego przeżycia? Ja tam cały czas chcę przeżywać sukcesy Barcelony, inne kluby mnie nie obchodzą :))
20
@nowy2016 bardziej antykibic Legii niż kibic Barcy xDD
2
@Kuchar psychiatryk.pl
6
najlepszy skrzydłowy reprezentacji Polski od kiedy oglądam piłkę (od 2002r)
1
@Barceloniarz987 obyśmy za tydzień jeszcze wygrali :)
0
Pogoda płata figle
1
@bartekvisca Origins i Odyssey dwie najlepsze odsłony serii jak dla mnie.
2
Spoko co do Serba, co do Lewego to ,,wieku nie oszukasz"
@blakkudium
1
@cules100pro ,,ból d**y"
9
Geniusz :)
2
@Sulimo artykuł pod wyświetlenia :)
2
@blakkudium Przepiękne to jest :)))
11
@Who_you_mam Jude zjechał a ma więcej od Pedriego xDD szanujmy się ludzie xDD
1
@blakkudium co to za pozycja?
1
@Lionel_Messi10 słabiuśkie źródło, wątpię w taki scenariusz :/
5
Jurgen trenował kluby nieco mniejszego kalibru (bez presji itp.)
BvB i Liverpool (Liverpool przed przyjściem Kloopa był klubem regularnie grającym w LE.
17
@Arden to wszystko wyjdzie im jeszcze bardziej bokiem tak jak ich wypowiedzi typu ,,Real miałby dużo więcej pucharów gdyby nie VAR" xDDD
przereklamowany marny klubik.
3
@Lionel_Messi10 real i ich historia oparta na 12stym zawodniku xDDDDD
2
@blakkudium to czekamy, byle nie polsat
3
@tomek8756 bezmózg i to widać gołym okiem.
1
@Lionel_Messi10 piękna słowa Iniesty.
0
@SenseiFCB albo za nurkowanie, on setki razy nurkował na karniaczki.
1
@messi564 tak real wygrywał (zazwyczaj)
0
@Majkel34 ja tam liczę na remisik :)
1
@Encore Rashford robi liczby ale cały czas mam wrażenie, że jest pod formą.
0
@Kuchar remis i uratowana posada Xabiego :)