3

@Fabik87 Jeszcze metr od nich stał i się przyglądał. To jest jawna ustawka.

11

Nawet na tle wczorajszego meczu widać, że liga ustawiona pod realik a oni płaczą xDDD ściek madrycki.


0

@norbi77 real i 12sty zawodnik xD

1

@nowy2016 rozumiem, zdziwiłem się bo jednak nigdy żadnemu innemu klubowi nie kibicowałem tylko Barcelonie.

2

@nowy2016 co Ci z takiego przeżycia? Ja tam cały czas chcę przeżywać sukcesy Barcelony, inne kluby mnie nie obchodzą :))

20

@nowy2016 bardziej antykibic Legii niż kibic Barcy xDD

2

@Kuchar psychiatryk.pl

6

najlepszy skrzydłowy reprezentacji Polski od kiedy oglądam piłkę (od 2002r)


1

@Barceloniarz987 obyśmy za tydzień jeszcze wygrali :)

0

Pogoda płata figle


1

@bartekvisca Origins i Odyssey dwie najlepsze odsłony serii jak dla mnie.

2

Spoko co do Serba, co do Lewego to ,,wieku nie oszukasz"


@blakkudium

1

@cules100pro ,,ból d**y"

9

Geniusz :)


2

@Sulimo artykuł pod wyświetlenia :)

2

@blakkudium Przepiękne to jest :)))

11

@Who_you_mam Jude zjechał a ma więcej od Pedriego xDD szanujmy się ludzie xDD

1

@blakkudium co to za pozycja?

1

@Lionel_Messi10 słabiuśkie źródło, wątpię w taki scenariusz :/

5

Jurgen trenował kluby nieco mniejszego kalibru (bez presji itp.)
BvB i Liverpool (Liverpool przed przyjściem Kloopa był klubem regularnie grającym w LE.

17

@Arden to wszystko wyjdzie im jeszcze bardziej bokiem tak jak ich wypowiedzi typu ,,Real miałby dużo więcej pucharów gdyby nie VAR" xDDD
przereklamowany marny klubik.

3

@Lionel_Messi10 real i ich historia oparta na 12stym zawodniku xDDDDD

2

@blakkudium to czekamy, byle nie polsat

3

@tomek8756 bezmózg i to widać gołym okiem.

1

@Lionel_Messi10 piękna słowa Iniesty.

0

@SenseiFCB albo za nurkowanie, on setki razy nurkował na karniaczki.

1

@messi564 tak real wygrywał (zazwyczaj)

0

@Majkel34 ja tam liczę na remisik :)

1

@Encore Rashford robi liczby ale cały czas mam wrażenie, że jest pod formą.

0

@Kuchar remis i uratowana posada Xabiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?