7

Niektórym ucieka cierpliwość co do piłkarzy...
Ferran wg. mnie nadaje się jedynie na zmiennika do wejścia na końcówki meczu, to nie jest kaliber na 1szy skład..(chyba, że gramy z średniakami LaLiga i potrzebne są rotacje)
Takie sytuacje jak na załączonym obrazku on musi wykorzystać z palcem w d***e a widać było, że zaczął ten mecz mocno obsr**y
Wczoraj zamiast rekina widziałem syrenkę ale to nie pierwszy nie ostatni raz.


5

@Zoker 9 punktów to minimum

1

@BORO_12 realik powinien być za zami, dostali po faulu gola na 2:1 w El Classico, nawet w ostatniej kolejce remis dzięki decyzjom sędziego.
W LM obawiam się, że te dwa dodatkowe mecze mogą być ciężkie dla zespołu ze względu na wąską kadrę.

2

Wczoraj to nawet J. Garcia nie wydawał się pewny.

0

@Borry na ligowe średniaki się nadaje ale tylko na takie zespoły..
Ferran? W sumie też i tak patrząc na ten sezon to i Kounde powinien być zmiennikiem E. Garcii a nie odwrotnie..

0

@CocaCola Araujo odcięło mózg od rewanżu z PSG w 2024r.

0

@Huck xddd wina De Jonga xdd a co takiego zagrał wczoraj Fermin?

1

@blakkudium mam to samo, głowa się popsuła od meczu z PSG w 2024r.. od tamtego czasu daje d**y z chwikowymi przebłyskami jak gol z Gironą.

0

@kuz nic mnie nie dziwi xDD właśnie to jest cała historia realu w pigułce xDD

0

@barcelonaLM realik w taki sposób wygrywał ligę xDD
w sumie LM też.

0

@daniel32778 tak wygląda historia realiku.

0

@Pawelsky i zapewne Suareza..

2

Realik znowu dostał punkcik dzięki sędziemu xdd
Cała ich historia xddd
Wałek wałkiem poganiany.

2

@Lionel_Messi10 koncert LEO

0

@Szymemdymek chyba najsłabsze ogniwo Elche...

0

3

@Popitek12 w obecnej formie owszem ale dużo zależy od taktyki-przeciwnika-pomysłu na mecz Flicka.

19

Pięknie się rozwija


0

@KujawiakA ja dałbym bramkarza Girony P. Gazzaniga

2

@Lionel_Messi10 oby ten jeden w przyszłym sezonie grał w Barcelonie :))

5

typowy realik, starają się odwrócić kota ogonem bo to ich historia oparta jest na decyzjach sędziów.

3

@Maoao coś jak Atletico w LaLiga.

0

@xavi890 bez przesady, Frenkie jest w świetnej formie.

3

@JanuszKorwinMikke xDDD zwyczajny trolling xDDD

2

@Laminedependencia transfer J. Garcii można porównać jedynie do transferu np. Haalanda ale gdzie do Nico.

7

i super


8

Cieszy Lewy w formie


0

@Xxxbarca4ever zresztą patrząc na faul Mbappe z poprzedniego sezonu i zawieszenie na 1-2 mecze to czego ja wymagam xDD

1

O. Sancet powinien być zawieszony na 3-4 spotkania...

0

Alvarez to teraźniejszość i przyszłość za razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?