Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niektórym ucieka cierpliwość co do piłkarzy...
Ferran wg. mnie nadaje się jedynie na zmiennika do wejścia na końcówki meczu, to nie jest kaliber na 1szy skład..(chyba, że gramy z średniakami LaLiga i potrzebne są rotacje)
Takie sytuacje jak na załączonym obrazku on musi wykorzystać z palcem w d***e a widać było, że zaczął ten mecz mocno obsr**y
Wczoraj zamiast rekina widziałem syrenkę ale to nie pierwszy nie ostatni raz.
5
@Zoker 9 punktów to minimum
1
@BORO_12 realik powinien być za zami, dostali po faulu gola na 2:1 w El Classico, nawet w ostatniej kolejce remis dzięki decyzjom sędziego.
W LM obawiam się, że te dwa dodatkowe mecze mogą być ciężkie dla zespołu ze względu na wąską kadrę.
2
Wczoraj to nawet J. Garcia nie wydawał się pewny.
0
@Borry na ligowe średniaki się nadaje ale tylko na takie zespoły..
Ferran? W sumie też i tak patrząc na ten sezon to i Kounde powinien być zmiennikiem E. Garcii a nie odwrotnie..
0
@CocaCola Araujo odcięło mózg od rewanżu z PSG w 2024r.
0
@Huck xddd wina De Jonga xdd a co takiego zagrał wczoraj Fermin?
1
@blakkudium mam to samo, głowa się popsuła od meczu z PSG w 2024r.. od tamtego czasu daje d**y z chwikowymi przebłyskami jak gol z Gironą.
0
@kuz nic mnie nie dziwi xDD właśnie to jest cała historia realu w pigułce xDD
0
@barcelonaLM realik w taki sposób wygrywał ligę xDD
w sumie LM też.
0
@daniel32778 tak wygląda historia realiku.
0
@Pawelsky i zapewne Suareza..
2
Realik znowu dostał punkcik dzięki sędziemu xdd
Cała ich historia xddd
Wałek wałkiem poganiany.
2
@Lionel_Messi10 koncert LEO
0
@Szymemdymek chyba najsłabsze ogniwo Elche...
0
@StevenGastonMartin99 **pojutrze
3
@Popitek12 w obecnej formie owszem ale dużo zależy od taktyki-przeciwnika-pomysłu na mecz Flicka.
19
Pięknie się rozwija
0
@KujawiakA ja dałbym bramkarza Girony P. Gazzaniga
2
@Lionel_Messi10 oby ten jeden w przyszłym sezonie grał w Barcelonie :))
5
typowy realik, starają się odwrócić kota ogonem bo to ich historia oparta jest na decyzjach sędziów.
3
@Maoao coś jak Atletico w LaLiga.
0
@xavi890 bez przesady, Frenkie jest w świetnej formie.
3
@JanuszKorwinMikke xDDD zwyczajny trolling xDDD
2
@Laminedependencia transfer J. Garcii można porównać jedynie do transferu np. Haalanda ale gdzie do Nico.
7
i super
8
Cieszy Lewy w formie
0
@Xxxbarca4ever zresztą patrząc na faul Mbappe z poprzedniego sezonu i zawieszenie na 1-2 mecze to czego ja wymagam xDD
1
O. Sancet powinien być zawieszony na 3-4 spotkania...
0
Alvarez to teraźniejszość i przyszłość za razem