Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvarez to teraźniejszość i przyszłość za razem
0
@Hasszz nie zapominajmy o LO, Balde tak samo jak i Kounde musi mieć rywala do walki o skład.
59
Messi za kilka lat wróci jako kibic ale stadion i tak będzie skandował ,,MESSI MESSI MESSI MESSI"
2
@Kgorecki2500 mnie też bardziej jara wiedźmin 4 od gta VI
1
@ViscaelBarca2007 Doku by musiał 2-3 sezony rozegrać na takim poziomie co ostatnie jego mecze.
2
@blakkudium realowiec, co się dziwić.
2
@Frimpong naprawdę mogliby odświeżyć tego klasyka.
0
@th@les różnica jest taka, że jednemu kończy się kontrakt w czerwcu 2026 a drugiemu w czerwcu 2027
2
@blakkudium chciałbym by wyszło z tego coś więcej niż tylko obserwacja.
5
@BORO_12 obyśmy jak najszybciej wrócili do zasady 1:1, Nico to prawdziwa okazja zważywszy, że latem zostanie mu rok kontraktu.
0
@Borry no wiesz, typowy jego rywal do nabijania statystyk xd
0
@4drian0 zagrałby w nowego Uncharted...
0
@Ghandi Frenkie musi zostać.
0
@DonAndresFCB szkoda, że taki Osimhen też nie byłby tani. (70-80mln, jak nie więcej)
4
@Lionel_Messi10 nie zapomnę tego karnego z finału MŚ 2022 strzelonego w serii 11 na wprost :)
4
@BORO_12 podobno Upamecano ma tego samego agenta co Dembele więc nie mało.
1
tylko J. ALvarez :)
1
@blakkudium J. Alvarez :) marzenie
1
@Lionel_Messi10 również ponad 60 asyst
1
@Arkon Neuer-Lahm, Mladini, Nesta, R. Carlos-Pirlo, D. Silva, Zidane- Ribery, Robben, Van Basten
3
@Sysia11 co za czubek xDDD kompromituje się nie gorzej niż łonałdo
4
@D10SLEO a nie widziałeś ostatnich wywiadów?
Toż to wali bólem dupy na kilometr.
0
@Encore jeszcze jest nadzieja w Vitinhi i Leao ale to już niszcze progi.
2
@SeWo77 za długo grał w realiku, wiesz... gole ze spalonych, karne z dupy itp.
1
@blakkudium a potem wyjdzie Ci taki do wywiadu i mówi, że nie zgadza się, że Messi jest lepszy, że nawet Messi nie jest najlepszym Argentyńczykiem.
Karma wraca.
4
@Encore wystarczy piłkę oglądać. Widać, że Portugalia bez tej dwójki za dużo nie ugra.
2
@staszekpk tylko tyle:
15
xddd wielki kapitan xddd
1
@Who_you_mam w 100% zgoda.
1
@Lionel_Messi10 ten pierwszy, pamiętna cieszynka po golu na 3:2 w El Classico :)