0

@Nazio_87 pytanie, czy w ogóle możliwy będzie teraz pakiet by oglądać wszystkie możliwe mecze Barcelony?

2

@Bogan
@kanver_
Zgadzam się panowie, Flick również nie jest bez winy jak widać....

8

Tak to jest jak nie ma się kim rotować.
Nie zrozumcie mnie źle, po prostu przy zejściu Pedriego od razu jest odczuwalny jego brak na boisku.

1

@maroon Robert będzie gotowy już na najbliższy mecz (na 90%)

13

Niech wracają czym prędzej


4

obstawiam, że będzie pauzował 3,5tyg. Wróci do gry po przerwie na kadrę.

7

@Gibbon_FCB pewnie na boku idzie $$$ bo co innego.

0

Bycie Kibicem realiku to oszukiwanie samego siebie, że coś się wygrało a tak naprawdę układ z arbitrami się miało i tak się historię pisało.

0

@Faro albo decydujący sędzia (jak to wiele razy bywało w meczach realiku)

7

@SenoX pewnie mimo emerytury dostał przelewik od Pereza i zmienił zdanie.

2

***nie było trudne bo Yamal jak i cały zespół jest bez formy +/- od drugiej połowy w meczu z PSG.

0

@SirBobby Fakt, że wygrali dzięki decyzji sędziego. Gola na 2:1 nie powinno być. Cały realik.

19

@Antimadridista_WR Negreira to ich wymysł aby odwrócić kota ogonem.

0

@mindbender84 realik i ich historia, oszustwo pogania oszustwo.

7

@Filipem pięknie, oby tak dalej.

3

@Fabik87 ale uspokoił pieska białego xDD piękne

3

@Kgorecki2500 oni są odklejeni, bierz na to poprawkę :)
co powychodzili z jakiś to ich xDD Ponad rok czasu się nie pokazywali xDD
Dzięki pomocy arbitra udało im się wyjść z jaskiń xD

2

@Kgorecki2500 to jest najlepsze, że sędziowie temu skorumpowanemu klubikowi na wsio pozwalają. Przereklamowany marny klubik.

5

@cules100pro Carvajal mocny ale w gębie xD

10

@Kgorecki2500 Enrique :)

1

najgorsze, że bardzo dobrym sezonie Flick nie dostał oczekiwanych transferów..
Cholernie brakuje następcy Inigo.

4

@Gaucho przecież to odzwierciedlenie tego co wszyscy znamy, realik i ich historia z 12stym zawodnikiem.

1

@LeszekFCB takie są fakty, widać to gołym okiem.

0

@LeszekFCB Coubarsi był faulowany i takie są fakty.

0

@FcPortoFan1999 nie zwalajmy winy na Flicka skoro jest drukowanko pod realik xDD

13

Przecież to oczywiste xDD


3

na bok graczy realiku (Carvajal i tak wiecznie połamany a Asensio do niczego się nie nadaje) bo reszta reprezentacji Hiszpanii poprze Yamala, przecież powiedział prawdę co do realiku i oszustw, mimo przewagi w El Classico to wygrali dzięki sędziemu.

2

@Borry co najlepsze to fakt, że dokonali tego dzięki decyzji sędziego xDDD

1

@Pedri16Future no sorki, karma to wredna s**a

1

@AxelF sędziowie tego nie wytłumaczą bo by musieli się tłumaczyć z tych ustawek pod realik... takie są fakty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?