Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 pytanie, czy w ogóle możliwy będzie teraz pakiet by oglądać wszystkie możliwe mecze Barcelony?
2
@Bogan
@kanver_
Zgadzam się panowie, Flick również nie jest bez winy jak widać....
8
Tak to jest jak nie ma się kim rotować.
Nie zrozumcie mnie źle, po prostu przy zejściu Pedriego od razu jest odczuwalny jego brak na boisku.
1
@maroon Robert będzie gotowy już na najbliższy mecz (na 90%)
13
Niech wracają czym prędzej
4
obstawiam, że będzie pauzował 3,5tyg. Wróci do gry po przerwie na kadrę.
7
@Gibbon_FCB pewnie na boku idzie $$$ bo co innego.
0
Bycie Kibicem realiku to oszukiwanie samego siebie, że coś się wygrało a tak naprawdę układ z arbitrami się miało i tak się historię pisało.
0
@Faro albo decydujący sędzia (jak to wiele razy bywało w meczach realiku)
7
@SenoX pewnie mimo emerytury dostał przelewik od Pereza i zmienił zdanie.
2
***nie było trudne bo Yamal jak i cały zespół jest bez formy +/- od drugiej połowy w meczu z PSG.
0
@SirBobby Fakt, że wygrali dzięki decyzji sędziego. Gola na 2:1 nie powinno być. Cały realik.
19
@Antimadridista_WR Negreira to ich wymysł aby odwrócić kota ogonem.
0
@mindbender84 realik i ich historia, oszustwo pogania oszustwo.
7
@Filipem pięknie, oby tak dalej.
3
@Fabik87 ale uspokoił pieska białego xDD piękne
3
@Kgorecki2500 oni są odklejeni, bierz na to poprawkę :)
co powychodzili z jakiś to ich xDD Ponad rok czasu się nie pokazywali xDD
Dzięki pomocy arbitra udało im się wyjść z jaskiń xD
2
@Kgorecki2500 to jest najlepsze, że sędziowie temu skorumpowanemu klubikowi na wsio pozwalają. Przereklamowany marny klubik.
5
@cules100pro Carvajal mocny ale w gębie xD
10
@Kgorecki2500 Enrique :)
1
najgorsze, że bardzo dobrym sezonie Flick nie dostał oczekiwanych transferów..
Cholernie brakuje następcy Inigo.
4
@Gaucho przecież to odzwierciedlenie tego co wszyscy znamy, realik i ich historia z 12stym zawodnikiem.
1
@LeszekFCB takie są fakty, widać to gołym okiem.
0
@LeszekFCB Coubarsi był faulowany i takie są fakty.
0
@FcPortoFan1999 nie zwalajmy winy na Flicka skoro jest drukowanko pod realik xDD
13
Przecież to oczywiste xDD
3
na bok graczy realiku (Carvajal i tak wiecznie połamany a Asensio do niczego się nie nadaje) bo reszta reprezentacji Hiszpanii poprze Yamala, przecież powiedział prawdę co do realiku i oszustw, mimo przewagi w El Classico to wygrali dzięki sędziemu.
2
@Borry co najlepsze to fakt, że dokonali tego dzięki decyzji sędziego xDDD
1
@Pedri16Future no sorki, karma to wredna s**a
1
@AxelF sędziowie tego nie wytłumaczą bo by musieli się tłumaczyć z tych ustawek pod realik... takie są fakty.