Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 De Jong też nie zagrał aż tak źle jak i Araujo po wejściu.
0
@Eto'o9 R10 może być tak, że nie wygramy bez Pedriego, Elche jest wysoko w tabeli.
0
@Domin7777 po błędzie sędziego, oki byli lepszym zespołem ale to sędzia zaliczył kluczowego gola którego nie powinno być.
1
@norbi77 zgadzam się, taki widok mi w głowie został jak De Jong dosłownie nie miał z kim grać w meczu.... on zasuwał a reszta stała jak słupy
0
@VeB 1899 tak i to często ale najłatwiej wsio zwalić na holendra.
0
@VeB 1899 a ktoś się De Jongowi pokazuje do gry? większość stoi i C**j wie na co liczy..
0
@MeMyselfAndI prawda jest bolesna, niestety.
0
@CurryTheGoat30 na wiosnę panie :) My teraz mamy gorszy moment a i tak z nami wygrali dzięki sędziemu.
0
@Dieselzor a Yamine miał rację, realik dziś znowu ukradł (dzięki sędziemu zwycięstwo)
0
@norbi77 nie no, rozgrywał, pomagał coś drużynie, dziś szczerze prócz Szczęsnego to kogo byś pochwalił?
1
Yamal nie zagrał wybitnego meczu ale też nie grał tak źle jak tu niektórzy piszą, to podanie do Kounde to iście poezja piłkarska a co Francuz odwalił to nie mam pytań. Kounde w tym sezonie to taki rozkojarzony gość.
5
Jasne, że nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo ale fakt jest taki, że realik wygrał dzięki sędziemu (gol na 2:1), czyli standard potrzymany.
1
@norbi77 myślę, że Perez dogadał się z ArchivoVAR
1
@BARCA1899Messi Soto Grado na misji, każdy z nas to wie. (inaczej realik nie potrafi)
0
@Sergio_Devils oni w porównaniu do nas to mają ławkę i sędziego.
0
Drukarnia idzie, wsio się zgadza, żołnierzyk realiku jak 12sty zawodnik.
1
@Ramos9248 ja wręcz przeciwnie patrząc na ilość kontuzji oraz sędziego.
0
@Dankho94isback myślę, że to część planu Flicka- wpuścić Araujo pod koniec na 9
0
@buglikos wróci po kolejnej przerwie reprezentacyjnej.
0
@pero1983 ja czuję kiepski mecz ala ten z Sevillą :/
0
@lukmrz to był ,,tylko" Olimpiacos
0
@lukmrz nie mamy ławki
2
@kuz to jest jawna ustawka pod realik.
2
R. Araujo zapewne z ławki wejdzie na 9 w miejsce Ferrana pod koniec meczu (w razie potrzeby)
2
@Jakchcesz oraz historii budowanej na decyzjach sędziowskich.
0
@FrankDux72 bardziej Raphinha.
0
@BORO_12 @626 @MOLESTA im lepszych piłkarzy ma wokół siebie tym łatwiej o liczby.
0
@626 a weź w takim Bilbao rób liczby, ale sam tego chciał.
0
@marcin62 bf1 to przede wszystkim klimat.
2
@norbi77 ja Mbappe oraz arbitrzy, pisałem to po ich ostatniej kolejce ligowej z Getafe, tam drukarnia niezła poszła w sumie jak od początku ich historii