Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean nie wiem o co tu większość ma spine, to kolejne jawne oszustwo pod realik, inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.
3
@Derean ile oni by wygrali pucharów gdyby nie ustawka z arbitrami xDD żenujący klubik
0
@Pedri16Future ale zachował się jak burak po El Classico.
0
Komentarz usunięty
1
Tu akurat zgoda
1
@Traba727 sama sobie płacz, wzajemnie.
1
@Traba727 oszukujcie siebie dalej.
3
@norbi77 nie zapominajmy, że wygrali dzięki decyzji 12stego zawodnika xDDD
4
@macio_944 na tych screenach wyżej realik, na tych niższych realik przy pomocy sędziów xDDD
0
@Traba727 ale, że łokieć idzie na twarz Coubarsiego to oki, tak to wygląda z realikiem.
1
@Bykunn @Traba727
ale uniemożliwił Coubarsiemu interwencję.
0
@Katalonik97 ustawka jakich wiele (w roli głównej realik)..
32
ale o największym błędzie nie wspominają, błąd który dał im zwycięstwo xDD z taką osłabioną Barceloną wygrać po błędzie sędziego xDDD
Żenujący mały klubik jak i ich historia oszukana na każdym kroku.
6
@Bykunn ta na 2:1 nie była prawidłowa, można też się spierać co do karnego na Araujo ale to jest realik i nikt na to nie patrzy. (najbardziej przereklamowany klubik)
1
@norbi77 dokładnie, co z tego, że przeważał realik jak koniec końców to sędziowie zapewnili im 3pkt.
0
@reloaded real ośmieszył xdd gdyby nie sędzia to by nie wygrali. Wiem, że przeważali w grze i stwarzali więcej szans ale jednak tego nie zamieniali na gole, za to wygrali po drukowanym golu.
3
Mamy teraz gorszy moment sezonu by wiosną przyszły lepsze chwile.
Nie pamiętam sezonu by wszystko chulało jak trzeba od początku do końca.
0
@R_da_Souza_Faria bo u nas brak ważnych zawodników a co za tym idzie ławki... im też sędzia zaliczył zwycięskiego gola po faulu.
2
@BORO_12 ehhh mamy tych braków, LŚO, jak dobrze pójdzie to wykupienie Rashforda albo inny LS i oczywiście 9...
1
@cules100pro no jak to? a ten niesamowity Arda Guler? KOT przecież
2
@Limaker realik tak może, Barcelona nie-proste.
7
@Gaucho też mnie to zdołowało, fajnie poszedł ale tak z****ć.... tak samo i Kounde.... To nie real jest silny, to my mamy słabszy czas.
0
@Gaucho prawda, ona nie była podpierająca.
6
podwójne standardy
0
@MeMyselfAndI realik przede wszystkim.
1
@Bilon87 gwałtem przez duże G
0
@MeMyselfAndI ale składem sędziowskim imponuje aż za bardzo.
0
@Gaucho szczeniak, zachowanie bardzo podobne.
4
@TR3YWAY w 100% prawda. Dlatego możliwe, że następny mecz będzie taki finał SPH w styczniu i będziemy wyglądać zupełnie inaczej, lepiej teraz takie wahania formy niż wiosną.
1
@Filipem oraz decyzji sędziowskiej, bo ten gol na 2:1....