0

@Derean nie wiem o co tu większość ma spine, to kolejne jawne oszustwo pod realik, inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.

3

@Derean ile oni by wygrali pucharów gdyby nie ustawka z arbitrami xDD żenujący klubik

0

@Pedri16Future ale zachował się jak burak po El Classico.

0

Komentarz usunięty

1

Tu akurat zgoda


1

@Traba727 sama sobie płacz, wzajemnie.

1

@Traba727 oszukujcie siebie dalej.

3

@norbi77 nie zapominajmy, że wygrali dzięki decyzji 12stego zawodnika xDDD

4

@macio_944 na tych screenach wyżej realik, na tych niższych realik przy pomocy sędziów xDDD

0

@Traba727 ale, że łokieć idzie na twarz Coubarsiego to oki, tak to wygląda z realikiem.

1

@Bykunn @Traba727
ale uniemożliwił Coubarsiemu interwencję.

0

@Katalonik97 ustawka jakich wiele (w roli głównej realik)..

32

ale o największym błędzie nie wspominają, błąd który dał im zwycięstwo xDD z taką osłabioną Barceloną wygrać po błędzie sędziego xDDD
Żenujący mały klubik jak i ich historia oszukana na każdym kroku.

6

@Bykunn ta na 2:1 nie była prawidłowa, można też się spierać co do karnego na Araujo ale to jest realik i nikt na to nie patrzy. (najbardziej przereklamowany klubik)

1

@norbi77 dokładnie, co z tego, że przeważał realik jak koniec końców to sędziowie zapewnili im 3pkt.

0

@reloaded real ośmieszył xdd gdyby nie sędzia to by nie wygrali. Wiem, że przeważali w grze i stwarzali więcej szans ale jednak tego nie zamieniali na gole, za to wygrali po drukowanym golu.

3

Mamy teraz gorszy moment sezonu by wiosną przyszły lepsze chwile.
Nie pamiętam sezonu by wszystko chulało jak trzeba od początku do końca.

0

@R_da_Souza_Faria bo u nas brak ważnych zawodników a co za tym idzie ławki... im też sędzia zaliczył zwycięskiego gola po faulu.

2

@BORO_12 ehhh mamy tych braków, LŚO, jak dobrze pójdzie to wykupienie Rashforda albo inny LS i oczywiście 9...

1

@cules100pro no jak to? a ten niesamowity Arda Guler? KOT przecież

2

@Limaker realik tak może, Barcelona nie-proste.

7

@Gaucho też mnie to zdołowało, fajnie poszedł ale tak z****ć.... tak samo i Kounde.... To nie real jest silny, to my mamy słabszy czas.

0

@Gaucho prawda, ona nie była podpierająca.

6

podwójne standardy


0

@MeMyselfAndI realik przede wszystkim.

1

@Bilon87 gwałtem przez duże G

0

@MeMyselfAndI ale składem sędziowskim imponuje aż za bardzo.

0

@Gaucho szczeniak, zachowanie bardzo podobne.

4

@TR3YWAY w 100% prawda. Dlatego możliwe, że następny mecz będzie taki finał SPH w styczniu i będziemy wyglądać zupełnie inaczej, lepiej teraz takie wahania formy niż wiosną.

1

@Filipem oraz decyzji sędziowskiej, bo ten gol na 2:1....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?