Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lionel_Messi10 Na każdym kroku widać ból dupy i to nie tylko teraz, praktycznie w każdym jego wywiadzie. On się z tym faktem nigdy nie pogodzie a dziwne bo między nimi jest przepaść jak się patrzy na grę.
0
@Nightraider obstawiam, że z nim w składzie byśmy wczoraj wygrali.
0
Tak aby podaje klub a prawda jest taka, że za dużo grał ręką i nadgarstek się odzywa.
0
Wydaje się, że Flick widzi w E. Garcii następcę Inigo.
0
@Nightraider ale to też jest bramkarz którego stać na to by pomóc zespołowi jak nie idzie. Widzieliśmy to min. w meczu z Rayo, dzięki niemu zremisowaliśmy.
1
@Nightraider no nie powiedziałbym czy by nie obronił :)
0
@Nightraider ale on bardzo dużo bronił mimo naszej obrony
0
@Nightraider nie zapominajmy o J. Garcii
3
@SkN porażką, tylko jemu chciało się biegać.
3
@Giwera następca Lewego.
2
@GeneralXavi ile oni wydali na obronę a ile my? Przecież my jak byśmy kupili następcę Inigo to byłby problem z rejestracją
1
@AmigoBlancos tak
0
@kanver_ lepiej wyglądał Lewy. (Z wyjątkiem Listopad-Grudzień.)
Po za tym Lewy nie jest żadnym wyznacznikiem.
6
Yamal, Fermin, De Jong najlepiej póki co.
0
@kanver_ Ferran poza golem nic nie pokazał w pierwszej połowie, gra jedno wielkie gówno.
0
@kanver_ setkę spier....ł? Takie jest zadanie 9?
1
@Derean też na to czekałem...
1
@kanver_ Ferran? Nie do końca.
0
@Traba727 życie :/
1
Sędziowie znowu wczoraj chceli drukować pod realik, chociaż nie tak jawnie jak w LaLiga.
0
@kamiVeB realik, tak po prostu.
4
to jest realik i ich cała historia.
3
@Barceloniarz987 dzięki temu prowadzą w LaLiga xDD
2
@katalonczyk987 szczerze to ani Olmo ani Merino tylko były/są inne priorytety.
5
@JimMorrisonFCB **przereklamowany klub sędziów**
2
@Rupert_Haubica PSG-Bayern (wg. mnie dwie najlepsze ekipy w tym sezonie)
0
@kanver_ w tym roku? no nie bardzo :)
22
Każdy wie, że gdyby wygrał mundial to gadałby zupełnie inaczej.
Przez jego słowa przemawia ,,ból dupy"
1
@BORO_12 co o nim sądzisz?
0
@bart_azz po przerwie na repkę.