3

@blakkudium nic dziwnego.

2

@BORO_12 obstawiam zmiennik Balde/Kounde by oni nie musieli wszystkiego grać.

5

szybka akcja


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

1

@Gaucho nie obstawiałbym go ,,jako możliwy finansowo"

1

@turhiay spokojnie, klub i sam Lewy na takie coś nie pójdą.

18

To się dzieje


@blakkudium @Lionel_Messi10 @BORO_12

0

@ACMaldini3 nikt nie przekonuje a 80-90 to nie tak wiele na te czasy.

0

@ACMaldini3 patrząc na obecną kadrę to Schlotterbeck, Grimaldo. (Myślę, że jeszcze coś by zostało)

0

@ACMaldini3 jeszcze zależy ile miejsca w FFP :) to jest główny problem Barcelony :)

1

@Karol145 różnie może być :)

5

kocurrrrr


2

@BORO_12 ciężko to widzę...

7

Nie ma za wiele opcji i dlatego Cancelo (tak to widzę)



@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

2

@Ojciec5tkidzieci ja tam nie mam problemów z powrotem do sprawdzonych gier. Fc3 to absolutny TOP

8

W rundzie jesiennej straciliśmy tylko 8punktów poprzez porażki z Realem, Sevillą i remis z Rayo. 49pkt na 57 to bardzo dobry wynik. Bardzo duża w tym zasługa J. Garcii.


0

@BORO_12 to oczywiste.

0

@BORO_12 Raya też niczego sobie, oni we dwóch powinni walczyć o 1 w kadrze.

2

ŚO to nadal powinien być priorytet.
Boki obrony również potrzebują wzmocnienia, taki Cancelo na słabszych rywali za Balde czy Kounde to nie jest zła opcja ale jednak priorytetem powinien być ŚO


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

0

Biednie wygląda ta obrona


1

@blakkudium spoko zawodnik?

11

Marzy się Cancelo + Ake (przynajmniej na te pół sezonu)

0

@JanuszKorwinMikke a poprzednie wywiady to zadowolenie ze składu itp. a, że wypadł obrońca (Christensen) to lepiej o tym mówić teraz niż na koniec sezonu zwalić winę na skład tak jak to robią niektórzy.

3

@JanuszKorwinMikke wydaje mi się, że to Xavi więcej płakał. Flick robi genialną robotę z ograniczonym budżetem (a co za tym idzie to również składem)

1

@MichalZZZ jutro z rana będą. (zapewne)

3

@blakkudium to był gol na poziomie tej ligi xDD

1

@JanuszKorwinMikke znafcy xDDD

0

@BORO_12 mam nadzieję ale również mam wielkie obawy.

0

@BORO_12 z Espanyolem będą ciężary

0

@Borry sędziowie ukradli nam ligę (pod realik sędziowanie) oraz dali realikowi LM, po prostu.

2

@kanver_ na pewno uważasz inaczej, niż ,,derus" co pisał, że z 95% dryblingów nic nie wynika xDDD niech się chłopina nie ośmiesza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?