Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium nic dziwnego.
2
@BORO_12 obstawiam zmiennik Balde/Kounde by oni nie musieli wszystkiego grać.
5
szybka akcja
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
1
@Gaucho nie obstawiałbym go ,,jako możliwy finansowo"
1
@turhiay spokojnie, klub i sam Lewy na takie coś nie pójdą.
18
To się dzieje
@blakkudium @Lionel_Messi10 @BORO_12
0
@ACMaldini3 nikt nie przekonuje a 80-90 to nie tak wiele na te czasy.
0
@ACMaldini3 patrząc na obecną kadrę to Schlotterbeck, Grimaldo. (Myślę, że jeszcze coś by zostało)
0
@ACMaldini3 jeszcze zależy ile miejsca w FFP :) to jest główny problem Barcelony :)
1
@Karol145 różnie może być :)
5
kocurrrrr
2
@BORO_12 ciężko to widzę...
7
Nie ma za wiele opcji i dlatego Cancelo (tak to widzę)
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
2
@Ojciec5tkidzieci ja tam nie mam problemów z powrotem do sprawdzonych gier. Fc3 to absolutny TOP
8
W rundzie jesiennej straciliśmy tylko 8punktów poprzez porażki z Realem, Sevillą i remis z Rayo. 49pkt na 57 to bardzo dobry wynik. Bardzo duża w tym zasługa J. Garcii.
0
@BORO_12 to oczywiste.
0
@BORO_12 Raya też niczego sobie, oni we dwóch powinni walczyć o 1 w kadrze.
2
ŚO to nadal powinien być priorytet.
Boki obrony również potrzebują wzmocnienia, taki Cancelo na słabszych rywali za Balde czy Kounde to nie jest zła opcja ale jednak priorytetem powinien być ŚO
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
0
Biednie wygląda ta obrona
1
@blakkudium spoko zawodnik?
11
Marzy się Cancelo + Ake (przynajmniej na te pół sezonu)
0
@JanuszKorwinMikke a poprzednie wywiady to zadowolenie ze składu itp. a, że wypadł obrońca (Christensen) to lepiej o tym mówić teraz niż na koniec sezonu zwalić winę na skład tak jak to robią niektórzy.
3
@JanuszKorwinMikke wydaje mi się, że to Xavi więcej płakał. Flick robi genialną robotę z ograniczonym budżetem (a co za tym idzie to również składem)
1
@MichalZZZ jutro z rana będą. (zapewne)
3
@blakkudium to był gol na poziomie tej ligi xDD
1
@JanuszKorwinMikke znafcy xDDD
0
@BORO_12 mam nadzieję ale również mam wielkie obawy.
0
@BORO_12 z Espanyolem będą ciężary
0
@Borry sędziowie ukradli nam ligę (pod realik sędziowanie) oraz dali realikowi LM, po prostu.
2
@kanver_ na pewno uważasz inaczej, niż ,,derus" co pisał, że z 95% dryblingów nic nie wynika xDDD niech się chłopina nie ośmiesza.