Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk boję się, że sędziowie dalej będą pod nich drukować.
0
@Axoon sędziwie im drukują i tak to wygląda.
3
piękna drukarnia pod realik
0
@BORO_12 nie ostatnio :) cały sezon z wyjątkiem kilku meczów. 30mlne to za dużo
5
z Sociedad mam słabe wspomnienia z zeszłego sezonu, u Lewego rozmiar buta 56 (czyt. drukowanie ligi pod realik)
20
zasuwa ten czas
7
kwestia zdrowego rozsądku?
,,Realik nie może to sędzia pomoże"
14
Getafe coraz bliżej strefy spadkowej, dziś kolejna porażka 0:1 z Valencią :)
3
@partymaker mega szkoda chłopaka, za rok-dwa w miejsce Frenkiego jak znalazł.
6
G.O.A.T
3
@norbi77 dostaję karne z dupy i muszą się tłumaczyć xDD
3
Sędziowie utrzymują realik w walce o ligę xDDD
1
@APTAPT chodzi o natłok meczów, przy takim natłoku spotkań to każdy rywal jest wymagający, obecnie mamy 11 zwycięstw z rzędu i taka seria lada chwila się skończy (patrząc na naszą kadrę)
4
@APTAPT wyjazd do Sociedad i autostrada po punkty i to przy takim natłoku meczów?
sorki ale zdecydowanie się nie zgadzam. Nawet obstawiam tam stratę punktów... (być może się mylę, ale prędzej czy później coś przegramy/zremisujemy w lidze i to z takim mniej oczywistym rywalem)
1
@blakkudium zgadzam się, ale myśl mnie naszła, co jeśli jednak on sam nie będzie chciał... (różnie może być)
1
@tbas wszystko zależy od tego jak Robert będzie wyglądał w drugiej części sezonu. (zapewne)
Pierwsza połowa sezonu była taka średnia... kontuzje + gra w kratkę
1
@Derean zgadza się, ale trzeba brać pod uwagę scenariusz, że Lewy nie zamierza przedłużać kontraktu...
3
Jakieś realne opcje TOPOWE?
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
23
brawo :)
3
@BORO_12 zgadzam się, tych praw do zawodnika szkoda ale i tak mamy nadmiar piłkarzy w pomocy a diamentów w szkółce też nie brakuje. jak np. G. Fernandez
0
@ACRAB95 szczerze? obstawiam, że nawet jakby świetnie bronił w Gironie to i tak będzie bramkarzem nr2 na mundialu..
0
@kanver_ ja jednak byłbym w stanie w to uwierzyć (wiek Lewego)
1
pewnie jeszcze większa propaganda xDDD
5
@Andrzej_Majonez nawet 1:0 jest akceptowalne, byle bez kontuzji i jak najmniejszym nakładem sił (patrząc na terminarz)
2
@Kapitan hawk co powychodzili z jaskiń pod koniec października to ich xddd
0
@pyku91 pytanie do Flicka.
0
Nasz niedzielny rywal przegrywa na własny stadionie z Ossasuną 0:2
Zobaczymy jak to się skończy.
5
Skończyłem Tainted Grail: The Fall of Avalon.
Bardzo niedoceniany tytuł.
Gra wciąga od samego początku, nie jest to tytuł 10/10 bo brakuje np. bardziej zapadających w pamięć postaci czy nieco lepszej grafiki jak na obecne czasy ale frajda z grania i odkrywania krainy Avalonu daje dużo satysfakcji podczas ogrywania Tainted.
Plusy:
- klimatyczny, świetnie zaprojektowany świat
- walka+ eksploracja
- muzyka
- rozwój postaci
- fabuła (nieprzewidywalna)
- dialogi
- ciekawe zadania
Minusy:
- grafika a przede wszystkim mimika twarzy
- podczas kilku questów gra nie pokazywała nam na mapie NPC-ów od których otrzymaliśmy zadanie, by wrócić do nich i przekazać o wykonaniu zadania.
Daję 8,5/10
Cieszy fakt, że to Polska produkcja.
@macio_944 @Kgorecki2500 @marcin62 @KamQiX
26
a cały realik powinien trafić do psychiatryka xDDD
4
@JanuszKorwinMikke fejk.
Klopp: ,,Zainteresowanie Realu Madryt? To nie ma ze mną nic wspólnego i nie ma ze mną nic wspólnego. Jestem tam, gdzie powinienem być"
"Bardzo szkoda mi Xabiego Alonso. To odejście to znak, że nie wszystko jest tam w stu procentach w porządku. Uważam, że to świetny trener."
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odmawia-realowi-szkoda-mi-xabiego-alonso/291425