1

@Kapitan hawk boję się, że sędziowie dalej będą pod nich drukować.

0

@Axoon sędziwie im drukują i tak to wygląda.

3

piękna drukarnia pod realik

0

@BORO_12 nie ostatnio :) cały sezon z wyjątkiem kilku meczów. 30mlne to za dużo

5

z Sociedad mam słabe wspomnienia z zeszłego sezonu, u Lewego rozmiar buta 56 (czyt. drukowanie ligi pod realik)

20

zasuwa ten czas


7

kwestia zdrowego rozsądku?
,,Realik nie może to sędzia pomoże"

14

Getafe coraz bliżej strefy spadkowej, dziś kolejna porażka 0:1 z Valencią :)

3

@partymaker mega szkoda chłopaka, za rok-dwa w miejsce Frenkiego jak znalazł.

6

G.O.A.T


3

@norbi77 dostaję karne z dupy i muszą się tłumaczyć xDD

3

Sędziowie utrzymują realik w walce o ligę xDDD

1

@APTAPT chodzi o natłok meczów, przy takim natłoku spotkań to każdy rywal jest wymagający, obecnie mamy 11 zwycięstw z rzędu i taka seria lada chwila się skończy (patrząc na naszą kadrę)

4

@APTAPT wyjazd do Sociedad i autostrada po punkty i to przy takim natłoku meczów?
sorki ale zdecydowanie się nie zgadzam. Nawet obstawiam tam stratę punktów... (być może się mylę, ale prędzej czy później coś przegramy/zremisujemy w lidze i to z takim mniej oczywistym rywalem)

1

@blakkudium zgadzam się, ale myśl mnie naszła, co jeśli jednak on sam nie będzie chciał... (różnie może być)

1

@tbas wszystko zależy od tego jak Robert będzie wyglądał w drugiej części sezonu. (zapewne)
Pierwsza połowa sezonu była taka średnia... kontuzje + gra w kratkę

1

@Derean zgadza się, ale trzeba brać pod uwagę scenariusz, że Lewy nie zamierza przedłużać kontraktu...

3

Jakieś realne opcje TOPOWE?


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

23

brawo :)


3

@BORO_12 zgadzam się, tych praw do zawodnika szkoda ale i tak mamy nadmiar piłkarzy w pomocy a diamentów w szkółce też nie brakuje. jak np. G. Fernandez

0

@ACRAB95 szczerze? obstawiam, że nawet jakby świetnie bronił w Gironie to i tak będzie bramkarzem nr2 na mundialu..

0

@kanver_ ja jednak byłbym w stanie w to uwierzyć (wiek Lewego)

1

pewnie jeszcze większa propaganda xDDD

5

@Andrzej_Majonez nawet 1:0 jest akceptowalne, byle bez kontuzji i jak najmniejszym nakładem sił (patrząc na terminarz)

2

@Kapitan hawk co powychodzili z jaskiń pod koniec października to ich xddd

0

@pyku91 pytanie do Flicka.

0

Nasz niedzielny rywal przegrywa na własny stadionie z Ossasuną 0:2
Zobaczymy jak to się skończy.

5

Skończyłem Tainted Grail: The Fall of Avalon.
Bardzo niedoceniany tytuł.
Gra wciąga od samego początku, nie jest to tytuł 10/10 bo brakuje np. bardziej zapadających w pamięć postaci czy nieco lepszej grafiki jak na obecne czasy ale frajda z grania i odkrywania krainy Avalonu daje dużo satysfakcji podczas ogrywania Tainted.
Plusy:
- klimatyczny, świetnie zaprojektowany świat
- walka+ eksploracja
- muzyka
- rozwój postaci
- fabuła (nieprzewidywalna)
- dialogi
- ciekawe zadania
Minusy:
- grafika a przede wszystkim mimika twarzy
- podczas kilku questów gra nie pokazywała nam na mapie NPC-ów od których otrzymaliśmy zadanie, by wrócić do nich i przekazać o wykonaniu zadania.

Daję 8,5/10
Cieszy fakt, że to Polska produkcja.
@macio_944 @Kgorecki2500 @marcin62 @KamQiX

26

a cały realik powinien trafić do psychiatryka xDDD

4

@JanuszKorwinMikke fejk.
Klopp: ,,Zainteresowanie Realu Madryt? To nie ma ze mną nic wspólnego i nie ma ze mną nic wspólnego. Jestem tam, gdzie powinienem być"
"Bardzo szkoda mi Xabiego Alonso. To odejście to znak, że nie wszystko jest tam w stu procentach w porządku. Uważam, że to świetny trener."

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odmawia-realowi-szkoda-mi-xabiego-alonso/291425

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?