2

@draxidox a nam w c**j brakuje takiego LS, już nawet nie mówię by był na poziomie Neymara (bo to nierealne) ale ogólnie ktoś z dobrym dryblingiem by się przydał na LS ale inne pozycje są ważniejsze póki co.

3

szkoda..


1

@Lionel_Messi10 w końcu to najlepszy piłkarz w historii LM.

1

@slaek7784 z Gironą też wyjazd.

20

Oby nie, w ogóle nie przekonuje.

10

piłkarze realiku mogą więcej. (liga pod przereklamowany realik)

3

@BORO_12 przekozak nam się trafił, następny który może wyznaczyć nową Erę po Messim.

1

@blakkudium on jakiś pechowy z tymi urazami.

2

Top Transfer


1

@Lionel_Messi10 nokaut xDDD

1

@tomek8756 liga pod realik, nie raz o tym wspominałem :)

13

Czekamy :) za +/- 2tyg Pedri+Gavi zielone światło do gry


0

@Katalonik97 może wszystkie siły stawiają na ligę? (mogą nie mieć składu by walczyć na 3ch frontach)

1

@tomek8756 78 (realikowi mecz nie będzie się układał)

1

@krycha2201 V Skyrim

2

Garcia TOP


1

@vangoor taa, już wygrali xD

1

@blakkudium patrząc na ofensywną machinę Flicka to założenie jest proste ,,więcej strzelić niż przeciwnik" a Lewy czy Ferran nie przekonują.

0

@Czyhrynski nie, to kibic Barcelony sugerował, że realik miałby za taką sytuację 100% karnego.

14

*Dziś* tak będzie


19

Na ten moment zostały 2 mecze bez Pedriego
z Atletico ma być w składzie Raphinha


2

@pyku91 +/- końcówka lutego

0

@draxidox i sędzia dobrze ustawiony xDD
wałek i to jawny

9

Diamenciki :)


2

@majkiii nie, jednej mu brakuje

1

@blakkudium bez Frenkiego? troszkę dziwne.

0

@kanver_ ewentualnie dwóch, tylko ten drugi nie byłby transferem na dłuższą metę

19

kosmos


0

@majkiii jakie transfery będą to pokaże lato, to było wiadome, że zimą nie stać nas na nikogo konkretnego.

3

Wszędobylski ból czterech liter


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?