Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@draxidox a nam w c**j brakuje takiego LS, już nawet nie mówię by był na poziomie Neymara (bo to nierealne) ale ogólnie ktoś z dobrym dryblingiem by się przydał na LS ale inne pozycje są ważniejsze póki co.
3
szkoda..
1
@Lionel_Messi10 w końcu to najlepszy piłkarz w historii LM.
1
@slaek7784 z Gironą też wyjazd.
20
Oby nie, w ogóle nie przekonuje.
10
piłkarze realiku mogą więcej. (liga pod przereklamowany realik)
3
@BORO_12 przekozak nam się trafił, następny który może wyznaczyć nową Erę po Messim.
1
@blakkudium on jakiś pechowy z tymi urazami.
2
Top Transfer
1
@Lionel_Messi10 nokaut xDDD
1
@tomek8756 liga pod realik, nie raz o tym wspominałem :)
13
Czekamy :) za +/- 2tyg Pedri+Gavi zielone światło do gry
0
@Katalonik97 może wszystkie siły stawiają na ligę? (mogą nie mieć składu by walczyć na 3ch frontach)
1
@tomek8756 78 (realikowi mecz nie będzie się układał)
1
@krycha2201 V Skyrim
2
Garcia TOP
1
@vangoor taa, już wygrali xD
1
@blakkudium patrząc na ofensywną machinę Flicka to założenie jest proste ,,więcej strzelić niż przeciwnik" a Lewy czy Ferran nie przekonują.
0
@Czyhrynski nie, to kibic Barcelony sugerował, że realik miałby za taką sytuację 100% karnego.
14
*Dziś* tak będzie
19
Na ten moment zostały 2 mecze bez Pedriego
z Atletico ma być w składzie Raphinha
2
@pyku91 +/- końcówka lutego
0
@draxidox i sędzia dobrze ustawiony xDD
wałek i to jawny
9
Diamenciki :)
2
@majkiii nie, jednej mu brakuje
1
@blakkudium bez Frenkiego? troszkę dziwne.
0
@kanver_ ewentualnie dwóch, tylko ten drugi nie byłby transferem na dłuższą metę
19
kosmos
0
@majkiii jakie transfery będą to pokaże lato, to było wiadome, że zimą nie stać nas na nikogo konkretnego.
3
Wszędobylski ból czterech liter