Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na Gironę bez Rashforda
1
@AbdulWisimuel to się nazywa ,,przereklamowany klubik"
0
@Azi albo rekord pomocy od sędziów xDD nikt ich nie dogoni.
2
chyba lepiej się wykartkować na takie Levante, potem będzie tylko gorzej.
1
@ACRAB95 bo to ustawka, byle im dać wygrać ligę.
0
@Chimera widzieliśmy co drukował Marciniak pod nich w 1/2 LM
6
@Jakchcesz powiedz, że już jutro będzie drukowanko byle Barcelona straciła punkty (realik inaczej ligi nie wygra)
1
@Fake69 nie dają mikrofonów bo kręcą się wałeczki pod realik.
4
@macio_944 przereklamowany mały klubik.
0
@Barcanotrophies realnotrophies (przy normalnym sędziowaniu)
1
@tomek8756 mimo pomocy sędziów xDD
1
@tomek8756 ich cała historia podobnie wygląda do tego co wymieniłeś :)
1
@Kozinho. z ich 12stym zawodnikiem to nierealne....
13
Warto przypomnieć sobie co się działo w poprzednim meczu ligowym z Gironą
Sędzia dopatrzył się przewinienia E. Garcii przy golu Coubarsiego na 2:1... ale gdzie ten faul?
Brak oczywistego karnego na Rashfordzie przy wyniku 1:1
Flick z dupy dostaje czerwo (taki tam przypadek, że akurat przed klasykiem)
To nie przypadek, liga od początku sezonu jest ustawiona pod realik.
0
@daniel32778 Bo oni muszą wygrać ligę, my możemy... fakty.
1
@tomek8756 oraz przereklamowany :) bez sędziów mało co by ugrali.
4
@macio_944 i cyk, VAR raptownie nie reaguje xDDD
2
@norbi77 zwłaszcza przy dwumeczu z Benfiką. (ale sędziowie postarają się o 3pkt realiku)
0
@Gaucho oczywiście VAR nie zadziała bo dla realu podyktowana 11 xDDD
2
@majkiii po co w ogóle go oglądać, dla mnie to taka chorągiewka troszkę.. nie ma własnego zdania tylko wsio pod publiczkę.
3
@blakkudium ale nurki xDDD
3
@Cataloniec94 za pomocą 12stego zawodnika jest to bardzo realne.
3
@norbi77 to są te detale dzięki którym realik trzyma się nas blisko w lidze.
3
@kejdzi Sociedad nieco zmęczone meczem w tyg.
4
@norbi77 nie awansujemy, sędziowie nie pozwolą.
3
@norbi77 tak, dlatego między Barceloną a realikiem tylko 1pkt różnicy (przed tą kolejką)
1
To wszystko to jedna wielka ustawka, realik może faulować bez konsekwencji. Camavingi już nie powinno być na boisku ale wiemy jak wygląda ten sezon, wsio pod ten klubik, bo nie mogą sobie pozwolić na porażkę w lidze.
3
@norbi77 realik, co się dziwić? tylko tak mogą wygrać ligę.
1
@StevenGastonMartin99 bo ma sędziów, proste
bo wywalił grube setki na transfery
0
realik płacze bo widzą jak to pod nich wsio ustawione.