Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh jednak z 12stym zawodnikiem w składzie tworzą topową ekipę xD
6
Mimo wszystko dobry sezon (póki co) ale brakuje więcej zwycięstw z Topowymi zespołami jak np. w finale Superpucharu z Realem
0
@esem91 w samo sedno.
6
Fermin fajne staty kręci
0
@kuz piękne to :))
2
@macio_944 dzięki propagandzie i swoim 12stym zawodnikom dogonili Barcelonę w lidze...
1
@Kgorecki2500 mi akurat 4rka najbardziej siadła.
2
@Kgorecki2500 świetna gierka.
4
Brawo Ossasuna, że sędzia zareagował przy karnym dla Ossasuny to jestem w szoku, a, że nie odwizdali spalonego przy golu na 2:1 to aż nie mogę uwierzyć.
(jak to możliwe, że w tej lidze zdarzają się mecze nie pod realik?
0
@Wojtek84 jutro meczyk na żywo?
2
drukarnia pod realik, jak co tydzień...
1
@Ilka patrząc na arbitrów to ,,lepiej się nie nastawiać"
1
@Adran360 pewnie rotacje zważywszy, że w tyg grają rewanż z Benfiką.
2
@Laminedependencia Kenan Yıldız wydaje mi się, że źle wybrał klub.. niedawno niepotrzebnie przedłużył umowę.
1
@norbi77 przecież realik przegrał prze Negreire
2
@macio_944 to i tak tylko urywek ich oszukanej na każdej płaszczyźnie historii
1
@maroon o to chodzi, fajnie, że jest temat ale z dystansem.
19
Czyżby tak ich bolał 18.12.2022?
3
@Lionel_Messi10 media mediami, sam wiesz jak one potrafią namieszać w głowach..
2
@Lionel_Messi10 gdzie tak powiedział?
1
@Lionel_Messi10 nie widzę tweeta, a na meczykach piszą, że Griezmann asysta
2
@BORO_12 marzenie Senesi+Nico (albo Bastoni)
7
oby oby
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
5
@MessiForeverTheBest ale co tam sędziowali pod realik to się w pale nie mieści... Drukarnia
7
w samo sedno, wsio w hiszpanii idzie pod ten przereklamowany realik.
1
@Comentateiro oraz mecze zaczęli dwaj najbliżsi ligowi rywale Barcelony.
0
@BARCA1899Messi Hiszpania ustawiona pod realik.
10
wracaj wojowniku
4
@MateS jak mamy na kimś zarobić to na takim Casado który w najbliższym czasie będzie miał ciężko o skład, jeszcze dochodzi do formy Bernal..
2
@tomek8756 realik czytaj: ,,żenujący mały klubik"