1

@Hosh jednak z 12stym zawodnikiem w składzie tworzą topową ekipę xD

6

Mimo wszystko dobry sezon (póki co) ale brakuje więcej zwycięstw z Topowymi zespołami jak np. w finale Superpucharu z Realem


0

@esem91 w samo sedno.

6

Fermin fajne staty kręci


0

@kuz piękne to :))

2

@macio_944 dzięki propagandzie i swoim 12stym zawodnikom dogonili Barcelonę w lidze...

1

@Kgorecki2500 mi akurat 4rka najbardziej siadła.

2

@Kgorecki2500 świetna gierka.

4

Brawo Ossasuna, że sędzia zareagował przy karnym dla Ossasuny to jestem w szoku, a, że nie odwizdali spalonego przy golu na 2:1 to aż nie mogę uwierzyć.
(jak to możliwe, że w tej lidze zdarzają się mecze nie pod realik?

0

@Wojtek84 jutro meczyk na żywo?

2

drukarnia pod realik, jak co tydzień...

1

@Ilka patrząc na arbitrów to ,,lepiej się nie nastawiać"

1

@Adran360 pewnie rotacje zważywszy, że w tyg grają rewanż z Benfiką.

2

@Laminedependencia Kenan Yıldız wydaje mi się, że źle wybrał klub.. niedawno niepotrzebnie przedłużył umowę.

1

@norbi77 przecież realik przegrał prze Negreire

2

@macio_944 to i tak tylko urywek ich oszukanej na każdej płaszczyźnie historii

1

@maroon o to chodzi, fajnie, że jest temat ale z dystansem.

19

Czyżby tak ich bolał 18.12.2022?


3

@Lionel_Messi10 media mediami, sam wiesz jak one potrafią namieszać w głowach..

2

@Lionel_Messi10 gdzie tak powiedział?

1

@Lionel_Messi10 nie widzę tweeta, a na meczykach piszą, że Griezmann asysta

2

@BORO_12 marzenie Senesi+Nico (albo Bastoni)

7

oby oby


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

5

@MessiForeverTheBest ale co tam sędziowali pod realik to się w pale nie mieści... Drukarnia

7

w samo sedno, wsio w hiszpanii idzie pod ten przereklamowany realik.

1

@Comentateiro oraz mecze zaczęli dwaj najbliżsi ligowi rywale Barcelony.

0

@BARCA1899Messi Hiszpania ustawiona pod realik.

10

wracaj wojowniku


4

@MateS jak mamy na kimś zarobić to na takim Casado który w najbliższym czasie będzie miał ciężko o skład, jeszcze dochodzi do formy Bernal..

2

@tomek8756 realik czytaj: ,,żenujący mały klubik"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?