Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BORO_12 bo wiecznie są inne priorytety....
10
Eric Garcia
1
@BORO_12 który Romero? ten z Espanyolu? Myślę, że w naszym zasięgu jest Grimaldo.
3
@macio_944 to widać od dawien dawna xDDD
0
@Gibbon_FCB wałki pod realik i tyle.
1
@BORO_12 mnie G. Martin nie przekonuje jako zmiennik Blade.
Zgadzam się, braki są aż nadto widoczne... Tu mimo wszystko przyda się coś więcej niż np. trasnfery obrońców i nowa 9...
1
@BORO_12 potrzeba w obronie LO, LŚO, PO. (patrząc na formę Balde i Kounde to braki na bokach aż nadto widoczne)
1
@BARCA1899Messi to nie fenomen a ,,Jawna drukarnia pod realik"
1
@KaammiilM1206 teraz udają, że coś działają itp. ale cel został osiągnięty, realik na szczycie xDDD
0
@Arden 91goli absolutnie nie do przebicia.
0
@DrDNA wszyscy poza ślepokami z madrytu
4
@marcin62 Modrić też się przekonuje co to znaczy być poza realikiem xDDD
1
Ja bym go zostawił ale z konkretnym rywalem do walki o skład jak np. Grimaldo.
To nie do pomyślenia by Balde i Kounde zaliczyli taki regres.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@barcanawieki będzie jedno wielkie drukowanko z Ossasuną na wyjeździe.
0
@Gaucho madrycka mafia.
0
@Gaucho oni po prostu wiedzą, że mogą więcej... przereklamowany klubik.
2
@Ignareks bo ich cała historia opiera się na 12stym zawodniku
1
@Jasialdinho oraz sędziów xDDD bez których mało co by wygrali.
32
Mourinho odczuł to i owo grając przeciwko faworyzowanemu realikowi.
(zero zaskoczenia)
5
Każdy widzi drukowanko pod realik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
ahh ten Ferran... Narzekamy na obronę a atak równie wydaje się ważny do wzmocnienia...
W tym sezonie Ferran i Lewy nie dojeżdżają.. (Lewy wiek itp)
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
2
@NeroTFP1 masz wątpliowści, że to jawna drukarnia?
1
@tomek8756 drukarnia, tak wygląda cała ich historia (piłkarze realiku wiedzą, że mogą więcej)
0
@Mazurek132 bo Rapha po kontuzji
0
Sędziowie nas r****ą jak mogą... realik musi wygrać ligę.
0
@Filipem jaki wynik widzisz?
2
nikogo z realiku?
Być może za nurkowanie nie podnoszą oceny
1
@kuz to jest najgorsze, że przy naszych finansach nie martwimy się o skład-kontuzje tylko czy arbiter nas nie przekręci, realik wywala setki milionów na trasnfery i są obawy jak dużo im pomoże...