2

@BORO_12 bo wiecznie są inne priorytety....

10

Eric Garcia


1

@BORO_12 który Romero? ten z Espanyolu? Myślę, że w naszym zasięgu jest Grimaldo.

3

@macio_944 to widać od dawien dawna xDDD

0

@Gibbon_FCB wałki pod realik i tyle.

1

@BORO_12 mnie G. Martin nie przekonuje jako zmiennik Blade.
Zgadzam się, braki są aż nadto widoczne... Tu mimo wszystko przyda się coś więcej niż np. trasnfery obrońców i nowa 9...

1

@BORO_12 potrzeba w obronie LO, LŚO, PO. (patrząc na formę Balde i Kounde to braki na bokach aż nadto widoczne)

1

@BARCA1899Messi to nie fenomen a ,,Jawna drukarnia pod realik"

1

@KaammiilM1206 teraz udają, że coś działają itp. ale cel został osiągnięty, realik na szczycie xDDD

0

@Arden 91goli absolutnie nie do przebicia.

0

@DrDNA wszyscy poza ślepokami z madrytu

4

@marcin62 Modrić też się przekonuje co to znaczy być poza realikiem xDDD

1

Ja bym go zostawił ale z konkretnym rywalem do walki o skład jak np. Grimaldo.
To nie do pomyślenia by Balde i Kounde zaliczyli taki regres.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@barcanawieki będzie jedno wielkie drukowanko z Ossasuną na wyjeździe.

0

@Gaucho madrycka mafia.

0

@Gaucho oni po prostu wiedzą, że mogą więcej... przereklamowany klubik.

2

@Ignareks bo ich cała historia opiera się na 12stym zawodniku

1

@Jasialdinho oraz sędziów xDDD bez których mało co by wygrali.

32

Mourinho odczuł to i owo grając przeciwko faworyzowanemu realikowi.
(zero zaskoczenia)

5

Każdy widzi drukowanko pod realik


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

ahh ten Ferran... Narzekamy na obronę a atak równie wydaje się ważny do wzmocnienia...
W tym sezonie Ferran i Lewy nie dojeżdżają.. (Lewy wiek itp)


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

2

@NeroTFP1 masz wątpliowści, że to jawna drukarnia?

1

@tomek8756 drukarnia, tak wygląda cała ich historia (piłkarze realiku wiedzą, że mogą więcej)

0

@Mazurek132 bo Rapha po kontuzji

0

Sędziowie nas r****ą jak mogą... realik musi wygrać ligę.

0

@Filipem jaki wynik widzisz?

2

nikogo z realiku?
Być może za nurkowanie nie podnoszą oceny


1

@kuz to jest najgorsze, że przy naszych finansach nie martwimy się o skład-kontuzje tylko czy arbiter nas nie przekręci, realik wywala setki milionów na trasnfery i są obawy jak dużo im pomoże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?